Paradise Lost
Paradise Lost
Paradise Lost

Paradise Lost

Uyarı
Başrolünde ünlü oyuncu Josh Hartnett'ın yer aldığı "Paradise Lost" Stanford'da eğitim görmüş bir psikiyatrın gözünden güneyli modern bir ailenin öyküsüne odaklanıyor. Devamını oku
Başrolünde ünlü oyuncu Josh Hartnett'ın yer aldığı "Paradise Lost" Stanford'da eğitim görmüş bir psikiyatrın gözünden güneyli modern bir ailenin öyküsüne odaklanıyor. Aile işini yönetmek için Mississippi'ye dönen Yates geçmişi ile geleceği arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Başrolünde ünlü oyuncu Josh Hartnett'ın yer aldığı "Paradise Lost" Stanford'da eğitim görmüş bir psikiyatrın gözünden güneyli modern bir ailenin öyküsüne odaklanıyor. Aile işini yönetmek için Mississippi'ye dönen Yates geçmişi ile geleceği arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

3. Bölüm - Mississippi Ophelia - 17 Eylül

Yates, Frances ile ilişkisini düzeltmeye çalışırken Nicque'in Ronny'e destek veren yazısı kasabada kargaşaya yol açar.

2. Bölüm - Them Damn Beetles From Japan - 16 Eylül

Frances ve Yates, Bishop'un aile üzerindeki etkisi konusunda fikir ayrılığı yaşarken Nicque ise hapishanedeki akrabasını ziyaret eder.

1. Bölüm - Down The Rabbit Hole - 15 Eylül

Palo Alto'dan Mississippi'ye taşınan Yates ve Frances Forsythe uyum sağlamakta zorlanırken Yates doğduğu yere dönmenin kolay olmadığını anlar.

121

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.