Perry Mason
Perry Mason
Perry Mason

Perry Mason

Uyarı
1931'de Los Angeles'ta geçen dizide en zorlu davaların bile başarıyla üstesinden gelen ceza avukatı Perry Mason’ın ele aldığı davalar, yaşadığı maceralar anlatılıyor. Devamını oku
1931'de Los Angeles'ta geçen dizide en zorlu davaların bile başarıyla üstesinden gelen ceza avukatı Perry Mason’ın ele aldığı davalar, yaşadığı maceralar anlatılıyor.Emmy ödüllü yıldız Matthew Rhys’e yine Emmy ödüllü Tatiana Maslany ve John Lithgow’un eşlik ettikleri dizinin yapımcıları arasında Robert Downey Jr. ve “Game of Thrones”un yönetmen ekibinden Timothy Van Patten’ı görüyoruz.

1931'de Los Angeles'ta geçen dizide en zorlu davaların bile başarıyla üstesinden gelen ceza avukatı Perry Mason’ın ele aldığı davalar, yaşadığı maceralar anlatılıyor.Emmy ödüllü yıldız Matthew Rhys’e yine Emmy ödüllü Tatiana Maslany ve John Lithgow’un eşlik ettikleri dizinin yapımcıları arasında Robert Downey Jr. ve “Game of Thrones”un yönetmen ekibinden Timothy Van Patten’ı görüyoruz. Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
play icon Sezon Fragmanını İzle

1. Bölüm - Chapter One

Kaçırılan ve ailesinden yüklü miktarda fidye istenen küçük bir çocuk ölü bulunur. Özel dedektif Perry Mason katilleri bulmak için harekete geçer.

2. Bölüm - Chapter Two

Polis memuru Paul Drake rutin bir kontrol sırasında dehşet verici bir suç mahaliyle karşı karşıya kalır. Bu sırada Alice, Dodson ailesine destek verir.

3. Bölüm - Chapter Three

E.B. ve ekibine karşı avantaj elde etmek isteyen Maynard Barnes, şok edici yeni bir gelişmeyi halka açıklar. Mason ve Strickland yeni bir delile ulaşır.

4. Bölüm - Chapter Four

Finansal durumu hakkındaki gerçekle yüzleşen E.B., Della ile tartışır. Bir delile ulaşmak isteyen Mason ve Strickland ise yeniden Virgil'den yardım ister.

5. Bölüm - Chapter Five

Mason eski eşini ve oğlunu ziyaret eder. Strickland, Dodson davasına ilk atanan polisi takip eder. Della ise Emily'nin aldığı kararlardan memnun değildir.

6. Bölüm - Chapter Six

Emily'nin duruşması başlar. Mason önemli bir tanığın ifadesi yüzünden zor anlar yaşar. Della ve Strickland ise dedektif Ennis'le ilgili araştırma yapar.

7. Bölüm - Chapter Seven

Kilisenin borcu ve Charlie için istenen fidye parası arasındaki gizli bağlantıyı açığa çıkarmak isteyen Mason, Herman Baggerly'i kullanmayı planlar.

8. Bölüm - Chapter Eight

(SEZON FİNALİ) Sansasyonel duruşmada giderek sona yaklaşılırken Mason, della, Strickland ve Drake yarım kalan işlerini bitirip gelecekleri için hazırlık yapar.

124

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.