Room 104
Room 104
Room 104

Room 104

Uyarı
Tek bir otel odası kaç farklı insanın hikayesine tanıklık etmiş olabilir? Devamını oku
Tek bir otel odası kaç farklı insanın hikayesine tanıklık etmiş olabilir? Her bölümünde başka oyuncuların yer aldığı "Room 104" ile benzersiz hayatlar izlemeye hazır olun...

Tek bir otel odası kaç farklı insanın hikayesine tanıklık etmiş olabilir? Her bölümünde başka oyuncuların yer aldığı "Room 104" ile benzersiz hayatlar izlemeye hazır olun...Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - The Murderer

Yirmili yaşlarındaki Logan, uzun süredir kayıp olan gizemli şarkıcı Graham Husker'ın özel performansını dinlemek için dört arkadaşını çağırır.

2. Bölüm - Star Time

Sam kendisiyle ve geçmişiyle beklenmedik bir şekilde yüzleşmek zorunda kalır.

3. Bölüm - Avalanche

Profesyonel güreşçi Raw Dog Avalanche'ın başarısız biten destansı bir müsabakaya dair anıları canlanırken travmatik deneyimleri de gün yüzüne çıkar.

4. Bölüm - Bangs

Boşanmasını kutlayan Eva hayatını tamamen değiştirebilecek bir kararı gözden geçirir.

5. Bölüm - Oh,Harry!

90'lı yıllardaki bir aile farkında olmadan 104 numaralı odada yaşamaya başlamıştır. Baba Harry ise mevcut gerçekliklerini değiştirmeye çalışır.

6. Bölüm - The Hikers

Üç aylık bir maceraya başlayan kolej mezunu Megan ile Casey dostluklarına dair gerçeklerle yüzleşirler.

7. Bölüm - Foam Party

Yeni ev arkadaşlarını etkilemek isteyen Jack, 104 numaralı odada müthiş bir köpük partisi düzenler ancak köpüğün sarsıcı yan etkileri vardır.

8. Bölüm - No Dice

Oyun programı sunucusu Chip Crawford'ın en büyük arzusu Enid adlı hayranıyla tanışmaktır ancak Enid'in farklı planları vardır.

9. Bölüm - The Last Man

Kyran, ezeli düşmanı Durkon'a karşı bir türlü zafer kazanamamaktadır. Kyran'ın hocası Granada düşmanını yenilgiye uğratması için ona bir ders verir.

10. Bölüm - The Night Baby Died

Çocukluk arkadaşı Bruce ile Abby yıllar sonra bir araya gelirken Bruce'un dostluklarını pekiştirme çabaları eski yaraları tekrar açar.

11. Bölüm - Fur

Sene 1987. Finley ile Grey, yaz tatillerini geçirmek üzere 104 numaralı odaya gelirler ancak popüler sporcu John'un da gelişiyle işler karışır.

12. Bölüm - Generations

[DİZİ FİNALİ] Keir, tören için hazırlanırken yaşamı üzerine düşüncelere dalar ve karakterini şekillendiren önemli anların acı dolu hatıralarını yeniden yaşar.

119

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.