Run
Run
Run

Run

Uyarı
Emmy ödüllü senarist, oyuncu ve yapımcı Phoebe Waller-Bridge; 17 yıl önce yaptıkları anlaşmayla yeni bir maceraya atılan Ruby ve Billy’nin hikayesiyle karşınızda. Devamını oku
Emmy ödüllü senarist, oyuncu ve yapımcı Phoebe Waller-Bridge; 17 yıl önce yaptıkları anlaşmayla yeni bir maceraya atılan Ruby ve Billy’nin hikayesiyle karşınızda.Üniversitede sevgili olan Ruby ve Billy'nin 17 yıl önce yaptıkları anlaşmayla birlikte macera başlar.

Emmy ödüllü senarist, oyuncu ve yapımcı Phoebe Waller-Bridge; 17 yıl önce yaptıkları anlaşmayla yeni bir maceraya atılan Ruby ve Billy’nin hikayesiyle karşınızda.Üniversitede sevgili olan Ruby ve Billy'nin 17 yıl önce yaptıkları anlaşmayla birlikte macera başlar.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Run

Monoton hayatı içinde sıkışıp kalan Ruby, eski sevgilisinden gelen bir mesajın ve yıllar önce yaptığı bir anlaşmanın peşine düşmeye karar verir.

2. Bölüm - Kiss

Ruby ve Billy'nin trende geçirdikleri ilk gecedir. Kocasını yoga kampında olduğuna ikna eden Ruby, Billy'i kıskandırmak için trende yeni biriyle tanışır.

3. Bölüm - F**k

Ruby ve Billy atacakları bir sonraki adımı aceleye getirmemek için Chicago'da bir gün geçirmeye karar verirler. Bu sırada Ruby sıradışı bir kadınla tanışır.

4. Bölüm - Chase

Trene geri dönen ikiliden Ruby, yeni arkadaşından tavsiyeler alırken Billy, Fiona hakkında söylediği yalanlara devam eder. Ruby evden gelen telefonla sarsılır.

5. Bölüm - Jump

Fiona'nın peşine düşen Billy ve Ruby, tüm hayatlarını değiştirebilecek çok büyük bir kararın eşiğindedir. İkili, yeni tanıştıkları Laurel'dan yardım ister.

6. Bölüm - Tell

Hiç bilmedikleri bir yerde ve çaresizlik içinde bir sonraki adımlarını planlayan Ruby ve Billy fikir ayrılığı yaşar. Bu sırada Laurel bir dedektifi ziyaret eder.

7. Bölüm - Trick

(DİZİ FİNALİ) Yolculuklarının sonuna yaklaşırken Billy ve Ruby birlikte bir gelecek kurup kuramayacaklarını düşünürler. Babe ve Laurel yeni bir ipucunun peşindedir.

123

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.