Run - 1.Sezon

Sonraki Bölüm

Run
Run - 1.Sezon

Run - 1.Sezon

Run

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
7. Bölüm - Trick - 25 Mayıs

(SEZON FİNALİ) Yolculuklarının sonuna yaklaşırken Billy ve Ruby birlikte bir gelecek kurup kuramayacaklarını düşünürler. Babe ve Laurel yeni bir ipucunun peşindedir.

6. Bölüm - Tell - 18 Mayıs

Hiç bilmedikleri bir yerde ve çaresizlik içinde bir sonraki adımlarını planlayan Ruby ve Billy fikir ayrılığı yaşar. Bu sırada Laurel bir dedektifi ziyaret eder.

5. Bölüm - Jump - 11 Mayıs

Fiona'nın peşine düşen Billy ve Ruby, tüm hayatlarını değiştirebilecek çok büyük bir kararın eşiğindedir. İkili, yeni tanıştıkları Laurel'dan yardım ister.

4. Bölüm - Chase - 4 Mayıs

Trene geri dönen ikiliden Ruby, yeni arkadaşından tavsiyeler alırken Billy, Fiona hakkında söylediği yalanlara devam eder. Ruby evden gelen telefonla sarsılır.

3. Bölüm - F**k - 27 Nisan

Ruby ve Billy atacakları bir sonraki adımı aceleye getirmemek için Chicago'da bir gün geçirmeye karar verirler. Bu sırada Ruby sıradışı bir kadınla tanışır.

2. Bölüm - Kiss - 20 Nisan

Ruby ve Billy'nin trende geçirdikleri ilk gecedir. Kocasını yoga kampında olduğuna ikna eden Ruby, Billy'i kıskandırmak için trende yeni biriyle tanışır.

1. Bölüm - Run - 13 Nisan

Monoton hayatı içinde sıkışıp kalan Ruby, eski sevgilisinden gelen bir mesajın ve yıllar önce yaptığı bir anlaşmanın peşine düşmeye karar verir.

115

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.