Save Me
Save Me
Save Me

Save Me

Uyarı
Uzun zamandır görmediği kızı gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca hayatı altüst olan ve onu bulmak için tüm sınırlarını zorlayan bir babanın heyecan dolu hikayesi... Devamını oku
Uzun zamandır görmediği kızı gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca hayatı altüst olan ve onu bulmak için tüm sınırlarını zorlayan bir babanın heyecan dolu hikayesi...Lennie James'in senaristliğini ve başrolünü üstlendiği dizide ona Stephen Graham ve Suranne Jones eşlik ediyor.

Uzun zamandır görmediği kızı gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca hayatı altüst olan ve onu bulmak için tüm sınırlarını zorlayan bir babanın heyecan dolu hikayesi...Lennie James'in senaristliğini ve başrolünü üstlendiği dizide ona Stephen Graham ve Suranne Jones eşlik ediyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Episode 1

Jody'nin kayıplara karışmasından on yedi ay sonra, arkadaşları Nelly için sürpriz bir doğum günü partisi düzenler. Polis şaşırtıcı bir haberle çıkagelir.

2. Bölüm - Episode 2

Gideon'ın yargılandığı dava başlayınca Jody'i bulma konusunda yeni bir umut ortaya çıkar. Bu sırada gelen beklenmedik bir telefon Nelly'i zor durumda bırakır.

3. Bölüm - Episode 3

Grace, Gideon'ın öldürüldüğü evde başka bir kişinin daha olduğunu hatırlar. Nelly ve Goz bu yeni şüphelinin peşine düşer ancak sürpriz bir gelişme yaşanır.

4. Bölüm - Episode 4 - 14 Ağustos

Nelly, Grace'i korumak konusunda verdiği söz yüzünden Gideon'ın eskiden bulunduğu evleri ziyaret eder. Evlerden birinde büyük bir sürpriz onu beklemektedir.

5. Bölüm - Episode 5

Nelly'den beklediği yardımı alamayan Grace eski bir arkadaşını arar. Nelly, Claire ve Barry ise Jody'e yardım etmeye çalışır.

6. Bölüm - Episode 6

(SEZON FİNALİ) Jody'i kaçıran suçluları bulmak ve Grace'i hapisten kurtarmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Nelly sürpriz bir karar alır...

124

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.