Bloody Mary
  Bloody Mary

  Bloody Mary

  Supernatural

  1. Bölüm - Pilot

  1. Bölüm - Pilot

  Mezun olmak üzere olan Sam'in karşısına senelerdir görmediği kardeşi Dean çıkar. Babalarının ortadan kaybolduğunu söyleyen Dean, Sam'den yardım ister.Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  2. Bölüm - Wendigo

  2. Bölüm - Wendigo

  Sam ve Dean, bir yaratık tarafından ele geçirilen üç kampçıyı kurtarmak üzere Kolorado'ya giderler.Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  3. Bölüm - Dead in the Water

  3. Bölüm - Dead in the Water

  Bir gölde boğularak ölen kurbanların cesetleri hiçbir zaman ortaya çıkmaz. Sam ve Dean, bu olayların arkasında bir ruhun varlığını sezerler.Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  4. Bölüm - Phantom Traveler

  4. Bölüm - Phantom Traveler

  İki kardeş, gizemli bir uçak kazasını araştırırlarken bu kazadan, bir şeytanın sorumlu olduğunu öğrenirler.Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  5. Bölüm - Bloody Mary

  5. Bölüm - Bloody Mary

  Bir aynanın karşısında kalp krizi geçiren adamın ailesinin ifadelerini dinleyen kardeşler, ölümünden Bloody Mary'nin sorumlu olduğunu düşünürler.Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  6. Bölüm - Skin

  6. Bölüm - Skin

  Sam'in arkadaşı Zach, cinayetle suçlanınca Sam, Zach'in kardeşi Rebecca'dan bilgi toplar. Ancak eldeki kanıtlarla Zach'in masum olduğunu kanıtlamak zordur.Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  7. Bölüm - Hook Man

  7. Bölüm - Hook Man

  Winchester kardeşler, erkek arkadaşı Kanca Adam'ın kurbanı olan bir kızla karşılaşırlar. Kızı ve babasını Kanca Adam'ın gazabından korumaya çalışırlar.Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  8. Bölüm - Bugs

  8. Bölüm - Bugs

  Yeni inşa edilen bir evin lanetli kızılderili toprağının üzerinde olduğunu keşfeden kardeşler,burada yaşayanları kurtarmaya çalışırlar..Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  9. Bölüm - Home

  9. Bölüm - Home

  Kabuslar gören Sam,Dean'i eski yaşadıkları eve geri dönmeleri konusunda ikna eder.Burada,evin yeni sahibinin de başının dertte olduğunu görürler.Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  10. Bölüm - Asylum

  10. Bölüm - Asylum

  Sam ve Dean ellerine geçen koordinatlar doğrultusunda terkedilmiş bir akıl hastanesine giderler.Burada işlenen esrarengiz cinayetleri araştırırlar.Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  11. Bölüm - Scarecrow

  11. Bölüm - Scarecrow

  Winchester kardeşlere babalarından telefon gelir.Bunun üzerine Sam ve Dean'in yolları,Sam'in Jessica'nın katilinin peşine düşmesi üzerine ayrılır.Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  12. Bölüm - Faith

  12. Bölüm - Faith

  Bir cinle kavga eden Dean, kalbine ölümcül bir darbe alır. Onu kurtarmaya çalışan Sam, insan bedenlerini değiş tokuş eden bir rahiple karşılaşır...Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  13. Bölüm - Route 666

  13. Bölüm - Route 666

  Kardeşler, Dean'in eski kız arkadaşı Cassie'nin isteği üzerine ırkçılık sebebiyle işlenen iki cinayeti araştırmaya Missouri'ye giderler...Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  14. Bölüm - Nightmare

  14. Bölüm - Nightmare

  Sam'de intihar gibi gözüken bir cinayetle ilgili önsezi oluşur. Tehlikeli bir yeteneğe sahip kurbanın oğlu, intikam peşindedir...Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  15. Bölüm - The Benders

  15. Bölüm - The Benders

  Sam ve Dean, bir adamın buharlaşarak ortadan kaybolması üzerine Minnesota'ya giderler. Kısa bir süre sonra Sam'de aynı şekilde ortadan kaybolur...Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  16. Bölüm - Shadow

  16. Bölüm - Shadow

  Sam, Chicago'daki gizemli bir cinayetin izini sürerken Meg'le yeniden bir araya gelir. Ancak Sam, bunun bir tesadüften daha fazlası olduğunu düşünür...Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  17. Bölüm - Hell House

  17. Bölüm - Hell House

  Kardeşler Teksas'taki eski bir evin içinde gezinen bir yaratığın izini sürerler. Bu yaratığın kopyası da etrafta gezinmektedir...Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  18. Bölüm - Something Wicked

  18. Bölüm - Something Wicked

  Kardeşler, çocukların ruhlarını emen Shtriga cadısının peşine düşerler. Dean, çocukken bu cadıyla yolunun kesiştiğini hatırlar...Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  19. Bölüm - Provenance

  19. Bölüm - Provenance

  Sam ve Dean, eski bir aile portresinin içerisinden çıkan kötü bir ruha karşı savaş verirler...Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  20. Bölüm - Dead Man's Blood

  20. Bölüm - Dead Man's Blood

  Sam ve Dean, annelerini öldüren iblisi yok edebilecek güçteki mistik bir silahı ele geçirmek için babalarıyla birlikte olurlar...Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  21. Bölüm - Salvation

  21. Bölüm - Salvation

  John, iblisin bir sonraki saldırısının nerede gerçekleşeceğini belirler. Kardeşler,bu saldırıyı önleyebilmek için o bölgeye giderler...Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  22. Bölüm - Devil's Trap

  22. Bölüm - Devil's Trap

  Babalarını kurtarabilmek için bir aile dostundan yardım isteyen kardeşler, hayatları boyunca aradıkları iblisle yüzleşirler...Sam ve Dean Winchester kardeşler...Babaları tarafından doğaüstü güçlerle savaşmak için yetiştirildiler. Şimdi, annelerinin katili olan bir şeytanı yakalamaya ve kayıp babalarını bulmaya çalışıyorlar.Supernatural ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız?

  Sayfa Başına Dön

  İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.