Bloodlust
  Bloodlust

  Bloodlust

  Supernatural

  1. Bölüm - In My Time of Dying

  1. Bölüm - In My Time of Dying

  Komadaki Dean'in ruhu, kendisiyle aynı durumdaki bir başka kişiyle bağ kurar. John, Dean'in hayatı için iblisle anlaşma yapmak ister.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  2. Bölüm - Everybody Loves a Clown

  2. Bölüm - Everybody Loves a Clown

  Kardeşler, babalarının tanıdığı avcıları bir konuk evinde ağırlayan Ellen'ı bulmaya giderler. Bu arada bir palyaço çocukları hedef alır.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  3. Bölüm - Bloodlust

  3. Bölüm - Bloodlust

  Kardeşler, hayvan ölümleriyle ilgili araştırma yapmak üzere Montana'ya giderler. Burada, hırslı ama tehlikeli bir avcıyla karşılaşırlar.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  4. Bölüm - Children Shouldn't Play wi..

  4. Bölüm - Children Shouldn't Play with Dead

  Dean, Sam'le birlikte annesinin mezarını ziyaret ederken bir zombinin varlığını farkeder.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  5. Bölüm - Simon Said

  5. Bölüm - Simon Said

  Sam'de, gerçekleşecek bir intiharla ilgili önsezi oluşur.Kardeşlerin karşısına insanların zihinlerini kontrol edebilecek güçte bir kişi çıkar.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  6. Bölüm - No Exit

  6. Bölüm - No Exit

  Bir apartmandan 80 yıldır sarışın kadınlar kaybolmaktadır. Jo, annesinin tüm baskısına rağmen Sam ve Dean'e araştırma için katılır.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  7. Bölüm - The Usual Suspects

  7. Bölüm - The Usual Suspects

  Sam ve Dean, bir avukatla karısının öldürüldüğü cinayet mahalline giderler. Ancak ikili, yerel yetkililer tarafından tutuklanır.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  8. Bölüm - Crossroad Blues

  8. Bölüm - Crossroad Blues

  Dean, bir adamı kurtarabilmek için bir şeytanla anlaşma yapar. Anlaşma sırasında Dean, babasıyla ilgili en büyük kabusuyla karşı karşıya gelir.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  9. Bölüm - Croatoan

  9. Bölüm - Croatoan

  Sam'in zihninde, Dean'in masum bir kişiyi vurmasıyla ilgili imge oluşur. Kardeşler, bir virüs yüzünden saldırganlaşan insanların olduğu kasabaya gelirler.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  10. Bölüm - Hunted

  10. Bölüm - Hunted

  Sam, kendisi gibi imgeler gördüğünü iddia eden bir kadınla tanışır. Bu kadın, Dean'e bir patlama sırasında öleceğini söyler.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  11. Bölüm - Playthings

  11. Bölüm - Playthings

  Kardeşler, Connecticut'taki küçük bir pansiyonda meydana gelen gizemli ölümleri araştırmaya giderler. Burada, Hoodoo büyüsünün izini bulurlar.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  12. Bölüm - Nightshifter

  12. Bölüm - Nightshifter

  Sam ve Dean, sabıkaları olmayan hırsızların gerçekleştirdikleri soygun sırasında neden arka arkaya intihar ettiklerini çözmeye çalışırlar.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  13. Bölüm - Houses of the Holy

  13. Bölüm - Houses of the Holy

  Bir melek, insanların cinayet işlemelerine sebep olur. Araştırma sırasında kardeşlerden biri, meleğin etkisi altına girer.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  14. Bölüm - Born Under a Bad Sign

  14. Bölüm - Born Under a Bad Sign

  Bir haftadır kayıp olan Sam, Dean'le iletişime geçer. Dean, neler olduğunu hatırlamayan Sam'i kanlar içerisinde bulur.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  15. Bölüm - Tall Tales

  15. Bölüm - Tall Tales

  Bir kolejin kampüsünde gerçekleşen gizemli olayları araştıran Sam ve Dean, aile dostları Bobby'den yardım isterler.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  16. Bölüm - Roadkill

  16. Bölüm - Roadkill

  Eşiyle kaza geçiren Molly, uyandığında kocasının ortadan kaybolduğunu görür. Kardeşler,tüm bu olaylara bir çiftçinin sebep olduğunu ortaya çıkarırlar.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  17. Bölüm - Heart

  17. Bölüm - Heart

  Bir hayvan saldırısı sonucu öldüğü düşünülen avukatın peşindekinin bir kurt adam olduğu ortaya çıkar. Avukatın sekreteri bir sonraki hedeftir.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

  18. Bölüm - Hollywood Babylon

  18. Bölüm - Hollywood Babylon

  Hollywood'da dinlenmeye çekilen Sam ve Dean, bir korku filminin kadrosundaki aktörün gizemli ölümünü araştırmak zorunda kalırlar.

  19. Bölüm - Folsom Prison Blues

  19. Bölüm - Folsom Prison Blues

  Bir hapishanedeki tutuklular, bir hayalet tarafından öldürülmeye başlanınca Sam ve Dean, bir suç işleyip kendilerini hapse sokarlar.

  20. Bölüm - What Is and What Should Ne..

  20. Bölüm - What Is and What Should Never Be

  Kendini bir anda alternatif gerçekliğin içerisinde bulan Dean'in ne tarafta kalmak istediğine karar vermesi gerekir.

  21. Bölüm - All Hell Breaks Loose: Par..

  21. Bölüm - All Hell Breaks Loose: Part 1

  Sarı gözlü bir iblis tarafından kaçırılan Sam, kendisiyle benzer yeteneklere sahip bir grup insanla bir kasabada mahsur kalır.

  22. Bölüm - All Hell Breaks Loose: Par..

  22. Bölüm - All Hell Breaks Loose: Part 2

  (SEZON FİNALİ) Sam'in ölümünü kabullenemeyen Dean, onu geri getirebilmek için bir iblisle bir anlaşma yapar. Bu arada iblis, Jake'i kullanır.

  Sayfa Başına Dön

  İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.