Born Under a Bad Sign

Sonraki Bölüm

Supernatural
Born Under a Bad Sign

Born Under a Bad Sign

Supernatural

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
1. Bölüm - In My Time of Dying

Komadaki Dean'in ruhu, kendisiyle aynı durumdaki bir başka kişiyle bağ kurar. John, Dean'in hayatı için iblisle anlaşma yapmak ister.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

2. Bölüm - Everybody Loves a Clown

Kardeşler, babalarının tanıdığı avcıları bir konuk evinde ağırlayan Ellen'ı bulmaya giderler. Bu arada bir palyaço çocukları hedef alır.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

3. Bölüm - Bloodlust

Kardeşler, hayvan ölümleriyle ilgili araştırma yapmak üzere Montana'ya giderler. Burada, hırslı ama tehlikeli bir avcıyla karşılaşırlar.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

4. Bölüm - Children Shouldn't Play with Dead

Dean, Sam'le birlikte annesinin mezarını ziyaret ederken bir zombinin varlığını farkeder.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

5. Bölüm - Simon Said

Sam'de, gerçekleşecek bir intiharla ilgili önsezi oluşur.Kardeşlerin karşısına insanların zihinlerini kontrol edebilecek güçte bir kişi çıkar.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

6. Bölüm - No Exit

Bir apartmandan 80 yıldır sarışın kadınlar kaybolmaktadır. Jo, annesinin tüm baskısına rağmen Sam ve Dean'e araştırma için katılır.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

7. Bölüm - The Usual Suspects

Sam ve Dean, bir avukatla karısının öldürüldüğü cinayet mahalline giderler. Ancak ikili, yerel yetkililer tarafından tutuklanır.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

8. Bölüm - Crossroad Blues

Dean, bir adamı kurtarabilmek için bir şeytanla anlaşma yapar. Anlaşma sırasında Dean, babasıyla ilgili en büyük kabusuyla karşı karşıya gelir.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

9. Bölüm - Croatoan

Sam'in zihninde, Dean'in masum bir kişiyi vurmasıyla ilgili imge oluşur. Kardeşler, bir virüs yüzünden saldırganlaşan insanların olduğu kasabaya gelirler.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

10. Bölüm - Hunted

Sam, kendisi gibi imgeler gördüğünü iddia eden bir kadınla tanışır. Bu kadın, Dean'e bir patlama sırasında öleceğini söyler.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

11. Bölüm - Playthings

Kardeşler, Connecticut'taki küçük bir pansiyonda meydana gelen gizemli ölümleri araştırmaya giderler. Burada, Hoodoo büyüsünün izini bulurlar.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

12. Bölüm - Nightshifter

Sam ve Dean, sabıkaları olmayan hırsızların gerçekleştirdikleri soygun sırasında neden arka arkaya intihar ettiklerini çözmeye çalışırlar.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

13. Bölüm - Houses of the Holy

Bir melek, insanların cinayet işlemelerine sebep olur. Araştırma sırasında kardeşlerden biri, meleğin etkisi altına girer.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

14. Bölüm - Born Under a Bad Sign

Bir haftadır kayıp olan Sam, Dean'le iletişime geçer. Dean, neler olduğunu hatırlamayan Sam'i kanlar içerisinde bulur.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

15. Bölüm - Tall Tales

Bir kolejin kampüsünde gerçekleşen gizemli olayları araştıran Sam ve Dean, aile dostları Bobby'den yardım isterler.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

16. Bölüm - Roadkill

Eşiyle kaza geçiren Molly, uyandığında kocasının ortadan kaybolduğunu görür. Kardeşler,tüm bu olaylara bir çiftçinin sebep olduğunu ortaya çıkarırlar.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

17. Bölüm - Heart

Bir hayvan saldırısı sonucu öldüğü düşünülen avukatın peşindekinin bir kurt adam olduğu ortaya çıkar. Avukatın sekreteri bir sonraki hedeftir.Geçtiğimiz sezon finalinde kardeşler, babalarını iblisin elinden kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye girişmişlerdi. Senelerdir peşlerini bırakmayan ve hayatlarını altüst eden iblis onları ölümle yüzleştirmişti."Supernatural" heyecanı sürüyor!

18. Bölüm - Hollywood Babylon

Hollywood'da dinlenmeye çekilen Sam ve Dean, bir korku filminin kadrosundaki aktörün gizemli ölümünü araştırmak zorunda kalırlar.

19. Bölüm - Folsom Prison Blues

Bir hapishanedeki tutuklular, bir hayalet tarafından öldürülmeye başlanınca Sam ve Dean, bir suç işleyip kendilerini hapse sokarlar.

20. Bölüm - What Is and What Should Never Be

Kendini bir anda alternatif gerçekliğin içerisinde bulan Dean'in ne tarafta kalmak istediğine karar vermesi gerekir.

21. Bölüm - All Hell Breaks Loose: Part 1

Sarı gözlü bir iblis tarafından kaçırılan Sam, kendisiyle benzer yeteneklere sahip bir grup insanla bir kasabada mahsur kalır.

22. Bölüm - All Hell Breaks Loose: Part 2

(SEZON FİNALİ) Sam'in ölümünü kabullenemeyen Dean, onu geri getirebilmek için bir iblisle bir anlaşma yapar. Bu arada iblis, Jake'i kullanır.

121

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.