Sin City
  Sin City

  Sin City

  Supernatural

  1. Bölüm - The Magnificent Seven

  1. Bölüm - The Magnificent Seven

  Cehenneme ait kapıların açılmasıyla yedi şeytan yeryüzüne çıkar. Tamara ve Isaac adlı iki avcı, kardeşlere yardım etmeye çalışırlar.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  2. Bölüm - The Kids Are Alright

  2. Bölüm - The Kids Are Alright

  Sam ve Dean, anne ve çocukları hedef alan şeytanların peşine düşerler. Bu arada Dean, eski sevgililerinden birine rastlar.

  3. Bölüm - Bad Day at Black Rock

  3. Bölüm - Bad Day at Black Rock

  John'un deposuna araştırma yapmaya giden kardeşler, buradaki kilitli kutulardan birinin çalındığını öğrenince Bobby'den yardım isterler.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  4. Bölüm - Sin City

  4. Bölüm - Sin City

  Ohio'daki vahşi cinayetlerin, şeytanların etkisi altında gerçekleştirildikleri ortaya çıkar. Bu arada Ruby ve Bobby, tabancayı tamir etmeye çalışırlar.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  5. Bölüm - Bedtime Stories

  5. Bölüm - Bedtime Stories

  Acımasız üvey annesi tarafından komalık edilen küçük bir kız, babasının kendisine okuduğu masallardan esinlenerek cinayetler işlemeye başlar.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  6. Bölüm - Red Sky at Morning

  6. Bölüm - Red Sky at Morning

  Kardeşler,bir grup insanın ölmeden önce bir hayalet gemiyle karşılaştıklarını öğrenirlerken Bela'nın da araştırmaya dahil olduğunu görürler.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  7. Bölüm - Fresh Blood

  7. Bölüm - Fresh Blood

  İkili, kadınları kanıyla kandıran erkek bir vampirle karşılaşır. Bu arada, hapisten kaçan Gordon, Sam'i bulmaya çalışır.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  8. Bölüm - A Very Supernatural Christ..

  8. Bölüm - A Very Supernatural Christmas

  Noel karşıtı şeytan, Noel zamanı insanları evlerinde yakalayıp öldürmektedir. Bu arada Dean, eskisi gibi Noel'i kutlamak ister.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  9. Bölüm - Malleus Maleficarum

  9. Bölüm - Malleus Maleficarum

  Birbirine komşu olan bir grup kadın zararsız cadı ayinleri düzenlemektedir. İçlerinden biri, bir komşusunun ölümüne sebep olunca işler değişir.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  10. Bölüm - Dream a Little Dream of Me

  10. Bölüm - Dream a Little Dream of Me

  Dean, Sam ve Bobby, insanların rüyalarında öldürüldüğünü görürler ve kendi iç dünyalarındaki şeytanlarla yüzleşmek zorunda kalırlar.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  11. Bölüm - Mystery Spot

  11. Bölüm - Mystery Spot

  Dean, Sam ile birlikte kayıp bir adamı ararken adam öldürülür. Ancak Sam'in eline, onu hayata geri döndürebilmek için bir şansa daha geçer.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  12. Bölüm - Jus in Bello

  12. Bölüm - Jus in Bello

  Silahı ele geçirmek için Bela'nın dairesine giren kardeşler,Henricksen tarafından tutuklanırlar.Bu arada,kardeşlerin peşinde bir iblis vardır.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  13. Bölüm - Ghostfacers

  13. Bölüm - Ghostfacers

  Hayaletlerle ilgili bir realite programına konuk olan kardeşler,kendilerini bir anda hayalet avcıları konumunda bulurlar.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  14. Bölüm - Long-Distance Call

  14. Bölüm - Long-Distance Call

  15. Bölüm - Time Is on My Side

  15. Bölüm - Time Is on My Side

  Başkalarının organlarını çalarak yaşamını sürdüren bir doktorun peşine düşen kardeşler,Bela'yla silah için mücadeleye girerler.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  16. Bölüm - No Rest for the Wicked

  16. Bölüm - No Rest for the Wicked

  Dean'in iblisle yaptığı anlaşmanın bitmesine 30 saat kalırken kurtulabilmesi için Lilith'e karşı son bir mücadele vermesi gerekir.Geçtiğimiz sezon finalinde, sarı gözlü iblisle anlaşma yapan Dean, Sam'i hayata geri döndürmüştü. Ancak bu olayın peşini bırakmayan Dean, intikam yemini etmişti. Verdikleri son mücadelede, iblislere karşı zafer kazandıklarına inanan kardeşleri artık daha zor bir yaşam bekliyor.

  Sayfa Başına Dön

  İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.