The Act
The Act
The Act

The Act

Uyarı
2015’te gerçekten yaşanmış şoke edici bir olayın anlatıldığı dizide, sıradışı bir anne kız ilişkisine tanıklık edeceğiz. Devamını oku
2015’te gerçekten yaşanmış şoke edici bir olayın anlatıldığı dizide, sıradışı bir anne kız ilişkisine tanıklık edeceğiz.Başrolündeki Patricia Arquette'in 2019 Emmy Ödüllerinde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülü kazandığı dizide, kızını canlandıran Joey King de aynı dalda adaylık kazanmıştı.

2015’te gerçekten yaşanmış şoke edici bir olayın anlatıldığı dizide, sıradışı bir anne kız ilişkisine tanıklık edeceğiz.Başrolündeki Patricia Arquette'in 2019 Emmy Ödüllerinde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülü kazandığı dizide, kızını canlandıran Joey King de aynı dalda adaylık kazanmıştı.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - La Maison Du Bon Reve

Dee Dee Blanchard ve kızı Gypsy, yeni bir mahalleye taşınır. Bir çok farklı sağlık sorunu olan Gypsy, kendini yalnız hisseder.

2. Bölüm - Teeth

Gypsy'ye "Yılın Çocuğu Ödülü" verilince Dee Dee kendini "Yılın Annesi" gibi hisseder. Bu sırada Gypsy'nin doktoru bir takım şeylerden şüphelenir.

3. Bölüm - Two Wolverines

Dee Dee bir kostüm daveti için Gypsy'yi hazırlar. Fakat bu davette tanışacakları adam, ikisinin arasındaki ilişkiyi çetrefilleştirir..

4. Bölüm - Stay Inside

Gypsy büyüdükçe Dee Dee "küçük kızı"nı kontrol altında tutmak için yeni yasal yollar bulmaya çalışır.

5. Bölüm - Plan B

Yüzyüze tanışan Gypsy ve Nick, ilişkileri için Dee Dee'nin de onayını almayı umarlar. Fakat planları umdukları gibi gitmez..

6. Bölüm - A Whole New World

Gypsy ve Nick kaçarken Dee Dee'nin gençlik travmaları gün yüzüne çıkar..

7. Bölüm - Bonnie & Clyde

Wisconsin'de Nick ile hayatına yeni bir sayfa açan Gypsy, hayal ettiği mutluluğu bulmayı umar..

8. Bölüm - Free

(SEZON FİNALİ) Gypsy yaptıklarını savunarak hayatı için savaş verir. Mel ile Lacey ise hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark eder..

119

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.