The Bold Type
The Bold Type
The Bold Type

The Bold Type

Uyarı
Cosmopolitan dergisinin eski editörü Joanna Coles'un hayatından ilham alan "The Bold Type" bir kadın dergisindeki genç çalışanların renkli maceralarını ekrana getiriyor..
Cosmopolitan dergisinin eski editörü Joanna Coles'un hayatından ilham alan "The Bold Type" bir kadın dergisindeki genç çalışanların renkli maceralarını ekrana getiriyor..

Cosmopolitan dergisinin eski editörü Joanna Coles'un hayatından ilham alan "The Bold Type" bir kadın dergisindeki genç çalışanların renkli maceralarını ekrana getiriyor..Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Legends of the Fall Issue

Dergi'nin dinamiğindeki değişim herkesi adapte olmaya zorlarken Jane ise Jacqueline'ın yeni rolünün getirdiği yeniliklerle uğraşmaktadır.

2. Bölüm - #Scarlet

Sutton ile Richard'ın uzun mesafe ilişkileri çıkmaza girerken ilk kez mamogram çektiren Jane ise sonuçları beklerken endişeye kapılır.

3. Bölüm - Marathon

Jane ile Ryan ilişkilerini yeniden rayına oturtmaya çalışırken Jacqueline'in iş meselesi ise eşiyle arasında gerginlik oluşmasına yol açar.

4. Bölüm - Babes In Toyland

Jane bir hikaye yazmak için gönüllü olurken Sutton ise terfi alma planı üzerine düşünmektedir.

5. Bölüm - Tearing Down The Donut Wall

Jane, Jacqueline hakkında bir sırrı keşfederken Kat ise sorunsuz sandığı buluşmaların daha karmaşık olduğunu fark eder.

6. Bölüm - To Peg or Not to Peg

Jane bir sağlık seminerinde konuşması için teklif alırken Sutton ise Richard'ın annesi ile bağ kurmaya çalışmaktadır.

7. Bölüm - The Space Between

Kat ile Adena'nın bir Scarlet projesinde birlikte çalışması gerekmektedir. Jane ise kendi geleceğine dair büyük bir karar alır.

8. Bölüm - Stardust

Kardeşi Evan geldiği için çok mutlu olan Jane, onu Ryan ile tanıştırırken Richard ile Sutton ise evlilik planlarına dalmışlardır.

9. Bölüm - 5,6,7,8

Jane, Sutton için unutulmaz bir bekarlığa veda partisi hazırlamaya karar verirken Kat ise Rj hakkında şaşırtıcı bilgilere ulaşır.

10. Bölüm - Some Kind of Wonderful

Sutton ile Richard'ın düğün günü gelip çatmıştır ancak Sutton'ın önemli bir karar vermesi gerekir.

11. Bölüm - Leveling Up

Ameliyattan üç ay sonra Jane yeni görevlerle dergiye dönerken ilk çekimini gerçekleştiren Sutton ise dünyasını altüst eden sarsıcı haberler alır.

12. Bölüm - Snow Day

Kar fırtınası sırasında Kat baş düşmanıyla birlikte yeni işinde mahsur kalırken Sutton ise kariyeri ile ilişkisini dengelemeye çalışmaktadır.

13. Bölüm - Lost

Sutton hayatındaki büyük değişikliklerle baş etmeye çalışırken finansal sorunlar yaşayan Kat ise sonraki adımını tasarlamaktadır.

14. Bölüm - The Truth Will Set You Free

Sutton ve Richard geleceğe dönük planlar yaparken Kat ise bir podcast yayınıyla iş yerinde öne çıkmaya çalışmaktadır.

15. Bölüm - Love

Kat, Jane, Sutton, Jacqueline ve Alex çeşitli ilişkilerindeki zorluklarla yüzleşirken sevgililerine dair daha derin bir kavrayışa sahip olurlar.

16. Bölüm - Not Far From The Tree

(SEZON FİNALİ) Jane, Jacqueline'i etkileyebilecek büyük bir hikaye bulurken Kat ise yeni ilişkisini Jane ve Sutton ile paylaşmaya çekinmektedir.

126

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.