Part 2
The Comey Rule
Part 2

Part 2

The Comey Rule 1. Sezon 2. Bölüm

Uyarı
Mini dizi "The Comey Rule", farklı etik değerleri ve sadakat anlayışları karşı karşıya geldiğinde çatışma yaşayan güç sahibi iki adamın hikayesini sunuyor. Devamını oku
Mini dizi "The Comey Rule", farklı etik değerleri ve sadakat anlayışları karşı karşıya geldiğinde çatışma yaşayan güç sahibi iki adamın hikayesini sunuyor.Eski FBI direktörü James Comey'i Emmy ödüllü Jeff Daniels, Trump'ı ise yine Emmy ödüllü Brendan Gleeson canlandırmakta.

Mini dizi "The Comey Rule", farklı etik değerleri ve sadakat anlayışları karşı karşıya geldiğinde çatışma yaşayan güç sahibi iki adamın hikayesini sunuyor.Eski FBI direktörü James Comey'i Emmy ödüllü Jeff Daniels, Trump'ı ise yine Emmy ödüllü Brendan Gleeson canlandırmakta.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
play icon Sezon Fragmanını İzle

1. Bölüm - Part 1

James Comey, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Obama ile görüşür ve hayatının en önemli görevine başlar. Comey artık FBI'ın yeni direktörüdür.

2. Bölüm - Part 2

FBI, tartışmalı iki büyük olayın ortasında kalmıştır. Bu olaylar hem Comey'nin tarihteki yerini hem de tarihin kendisini değiştirebilecek niteliktedir.

3. Bölüm - Part 3

9 Kasım 2016 sabahına uyandığında James Comey artık "Donald Trump'ı başkan seçtiren kişi" olarak bilinmektedir.

4. Bölüm - Part 4

[DİZİ FİNALİ] Trump'ın Comey'yi, FBI'ı ve adalet bakanlığını kendi siyasi çıkarları yönünde kullanmak istediği ortadadır. Bu durum onları çatışma noktasına sürükler.

122

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.