The Fall - 1.Sezon
  The Fall - 1.Sezon

  The Fall - 1.Sezon

  The Fall

  1. Bölüm - Dark Descent

  1. Bölüm - Dark Descent

  Uzun süredir çözülemeyen bir cinayet davası için Belfast'a giden dedektif Stella Gibson, eski dosyaları inceledikçe bir seri katil ile yüz yüze gelir.Belfast ve çevresinde cinayetler işleyen bir seri katil ve peşindeki dedektifin hikayesini anlatan sürükleyici polisiyenin başrolünde, "The X-Files"ın unutulmaz oyuncusu Gillian Anderson var. Yıldıza, "Once Upon a Time"dan tanıdığımız Jamie Dornan ve "The Good Wife"tan Archie Panjabi eşlik ediyor.

  2. Bölüm - Darkness Visible

  2. Bölüm - Darkness Visible

  Spector ikinci kurbanını da öldürünce soruşturmaya danışman olarak katılan dedektif Stella, davanın kontrolünü eline almak zorunda kalır.Belfast ve çevresinde cinayetler işleyen bir seri katil ve peşindeki dedektifin hikayesini anlatan sürükleyici polisiyenin başrolünde, "The X-Files"ın unutulmaz oyuncusu Gillian Anderson var. Yıldıza, "Once Upon a Time"dan tanıdığımız Jamie Dornan ve "The Good Wife"tan Archie Panjabi eşlik ediyor.

  3. Bölüm - Insolence & Wine

  3. Bölüm - Insolence & Wine

  Spector yeni kurbanını aramaya başlar. Stella ve Burns ise vurulan bir polis memurunun haberi ile sarsılır. Belfast ve çevresinde cinayetler işleyen bir seri katil ve peşindeki dedektifin hikayesini anlatan sürükleyici polisiyenin başrolünde, "The X-Files"ın unutulmaz oyuncusu Gillian Anderson var. Yıldıza, "Once Upon a Time"dan tanıdığımız Jamie Dornan ve "The Good Wife"tan Archie Panjabi eşlik ediyor.

  4. Bölüm - My Adventurous Song

  4. Bölüm - My Adventurous Song

  Olson'ın katilini ararken bir takım rahatsız edici gerçekler ortaya çıkar. Bu durum Stella ve ekibinin üzerindeki baskıyı arttırmaya başlar.Belfast ve çevresinde cinayetler işleyen bir seri katil ve peşindeki dedektifin hikayesini anlatan sürükleyici polisiyenin başrolünde, "The X-Files"ın unutulmaz oyuncusu Gillian Anderson var. Yıldıza, "Once Upon a Time"dan tanıdığımız Jamie Dornan ve "The Good Wife"tan Archie Panjabi eşlik ediyor.

  5. Bölüm - The Vast Abyss

  5. Bölüm - The Vast Abyss

  (SEZON FİNALİ) Burns ve ekibi, Olson cinayetini aydınlatmaya çalışırken Stella, Annie'ye saldıran kişinin yakalamaya çalıştığı seri katil olduğunu fark eder.

  Sayfa Başına Dön

  İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.