Mister Fred - 21 Ekim
The Good Lord Bird
Mister Fred - 21 Ekim

Mister Fred - 21 Ekim

The Good Lord Bird 1. Sezon 3. Bölüm

Uyarı
James McBride'ın aynı isimli romanından uyarlanan mini dizi "The Good Lord Bird" 19. yüzyıldaki kölelik karşıtı hareketi köleleştirilmiş bir gencin gözünden aktarmakta. Devamını oku
James McBride'ın aynı isimli romanından uyarlanan mini dizi "The Good Lord Bird" 19. yüzyıldaki kölelik karşıtı hareketi köleleştirilmiş bir gencin gözünden aktarmakta. Kölelik karşıtı John Brown'u canlandıran usta oyuncu Ethan Hawke aynı zamanda dizinin yapımcısı.

James McBride'ın aynı isimli romanından uyarlanan mini dizi "The Good Lord Bird" 19. yüzyıldaki kölelik karşıtı hareketi köleleştirilmiş bir gencin gözünden aktarmakta. Kölelik karşıtı John Brown'u canlandıran usta oyuncu Ethan Hawke aynı zamanda dizinin yapımcısı.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
play icon Sezon Fragmanını İzle

7. Bölüm - Last Words - 18 Kasım

[DİZİ FİNALİ] John Brown ve ordusundan geriye kalanlar Harpers Ferry'de son bir kez federal birliklerle çarpışırlar.

6. Bölüm - Jesus Is Walkin' - 11 Kasım

Harpers Ferry'i ele geçirme planı eyleme koyulurken elzem bir hata tüm operasyonu tehlikeye atar. Onion ise destek çağırması için yollanır.

5. Bölüm - Hiving The Bees - 4 Kasım

Onion ile John Cook, John Brown ve ordusunun gelişi için hazırlanırken Brown'un Annie ile birlikte gelmesi dikkatlerin dağılmasına yol açar.

4. Bölüm - Smells Like Bear - 28 Ekim

Para toplama görevlerini sürdüren John ile Onion Kanada'ya giderler. Harriet Tubman ise John'u acemi askerlerle tanıştırır.

3. Bölüm - Mister Fred - 21 Ekim

Onion ile beraber kuzeye doğru yol alan John Brown, Frederick Douglass'ın evine sığınırken Brown ile Douglass'ın yöntemsel farklılıkları ortaya çıkar.

2. Bölüm - A Wicked Plot - 14 Ekim

Onion ile Bob'un yolu kölelik yanlılarıyla kesişirken Onion köle ticareti yapılan Pikesville kasabasında yaptıklarının bir sonucu olduğunu öğrenir.

1. Bölüm - Meet The Lord - 7 Ekim

1856 yılında kansas bölgesinde yaşayan köle gencin hayatı kölelik karşıtı John Brown ile tanışınca değişir. john, genci özgürleştirip ordusuna katar.

122

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.