The Good Place
The Good Place
The Good Place

The Good Place

Uyarı
Eleanor'un bir yanlışlık yüzünden gittiği ütopik cennette iyi bir insana dönüşme macerası karşınızda! Devamını oku
Eleanor'un bir yanlışlık yüzünden gittiği ütopik cennette iyi bir insana dönüşme macerası karşınızda!Öldükten sonra kendisini bir anda "iyi insanların gittiği yer"de bulan Eleanor'un hikayesinde, güzel aktris Kristen Bell ve tv tarihinin en önemli dizilerinde rol almış Ted Danson bir araya geliyor.

Eleanor'un bir yanlışlık yüzünden gittiği ütopik cennette iyi bir insana dönüşme macerası karşınızda!Öldükten sonra kendisini bir anda "iyi insanların gittiği yer"de bulan Eleanor'un hikayesinde, güzel aktris Kristen Bell ve tv tarihinin en önemli dizilerinde rol almış Ted Danson bir araya geliyor. Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Everything is Fine

Hayatını kaba, düşüncesiz ve kötü niyetli biri olarak yaşayan Eleanor öldükten sonra hak etmediği halde cennet kadar güzel bir kasabaya düşer...

2. Bölüm - Flying

Eleanor iyi bir insan olabileceğine dair Chidi'yi ikna etmeye çalışır. Tahani ve Jianyu, kasabayı eski haline getirmesi için Michael'a yardım etmeye çalışır.

3. Bölüm - Tahani Al-Jamil

Chidi Eleanor'a ders vermeye başlar. Michael ve Janet ise yeni bir hobi bulması konusunda Chidi'ye yardım eder.

4. Bölüm - Jason Mendoza

Gerçek kimliğini gizlemeye çalışan Eleanor zor anlar yaşar. Bu sırada Michael, Tahanı'yi bir komşusuna yardım etmekle görevlendirir.

5. Bölüm - Category 55 Emergency Doomsday Crisis

Eleanor and Chidi'nin ilişkisi önemli bir testten geçer. Bu sırada Michael ve Janet'ın çözmesi gereken büyük bir kriz vardır.

6. Bölüm - What We Owe To Each Other

Eleanor kaderini belirleyecek önemli bir görev için Michael'a yardım eder. Bu sırada Chidi de Jianyu'ya yardım etmeye çalışmaktadır.

7. Bölüm - The Eternal Shriek

Eleanor ve Chidi rehberleri Janet ile birlikte bir maceraya atılır. Tahani ise Michael'a ne kadar takdir edildiğini göstermekle meşguldür.

8. Bölüm - Most Improved Player

Michael ve Eleanor özel bir toplantı yaparlar. Chidi'nin sakladığı sırla ilgili kaygıları vardır... K.O.: Adam Scott, Tiya Sircar

9. Bölüm - ...Someone Like Me As A Member

Michael beklenmedik bir durumla başa çıkmak zorunda kalır. Janet farklı bir yönünü ortaya çıkarır.

10. Bölüm - Chidi's Choice

Eleanor kendisiyle ilgli şaşırtıcı bir keşif yapar. Michael önemli bir karar vermeye çalışan Chidi'ye yardım eder. Jianyu önemli bir açıklama yapar.

11. Bölüm - What's My Motivation

Michael şaşırtıcı bir keşif yaparken Eleanor ve Tahani'nin bir planı vardır. Chidi ise ilginç haberler alır.

12. Bölüm - Mindy St. Claire

Michael, Chidi ve Tahani'nin yardımıyla zorlu bir görev ile yüzleşir. Eleanor, Jianyu ve Janet büyük bir karar vermek zorunda kalır.

13. Bölüm - Michael's Gambit

(SEZON FİNALİ) Eleanor ve arkadaşları bulundukları yerde inançlarını sorgular...

121

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.