The Great
The Great
The Great

The Great

Uyarı
The Favourite'ın Oscar adayı yazarı Tony McNamara imzalı "The Great", İmparator Petro ile evlenen genç ve idealist Katerina'nın hikayesini eğlenceli bir dille aktarıyor.
The Favourite'ın Oscar adayı yazarı Tony McNamara imzalı "The Great", İmparator Petro ile evlenen genç ve idealist Katerina'nın hikayesini eğlenceli bir dille aktarıyor.

The Favourite'ın Oscar adayı yazarı Tony McNamara imzalı "The Great", İmparator Petro ile evlenen genç ve idealist Katerina'nın hikayesini eğlenceli bir dille aktarıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - The Great

1761'de romantik bir aşk umuduyla Rus İmparatoru Petro ile evlenmek üzere Rusya'ya giden genç Katerina, Petro ile tanışınca hayalkırıklığına uğrar.

2. Bölüm - A Fake Beard

Katerina iktidarı ele geçirmek üzere girişimlerde bulunmaya başlar. Orlo'yu yanına çekebilmek için onu baştan çıkarmaya çalışmaktadır.

3. Bölüm - And You Sir, Are No Peter The Great

Katerina büyük bir sır keşfederken imparator, babası Büyük Petro adına düzenlenen kutlamada konuşma yapacağı için heyecanlıdır.

4. Bölüm - Moscow Mule

Katerina sarayda saygı görmek için uğraşırken bir yandan da Leo ile ilşkisini dengelemeye çalışmaktadır. Petro'nun ise önemli bir karar vermesi gerekir.

5. Bölüm - War and Vomit

Katerina ve Elizabeth İsveç ile savaşan orduyu Rus cephesinde ziyaret eder. Askerleri gören Katerina ülkenin farklı yönetilmesi gerektiğini düşünür.

6. Bölüm - Parachute

Ölümden dönen Petro, Katerina'nın ilerici fikirlerini dinlemeye daha yatkındır. Orlo ise Petro'yu kimin zehirlediğini öğrenmeye çalışmaktadır.

7. Bölüm - A Pox on Hope

Çiçek hastalığı salgını baş gösterip Petro eski yöntemlere geri dönmeye karar verince Katerina ümitsizliğe kapılır.

8. Bölüm - Meatballs at the Dacha

Katerina'nın yurtdışı seyahati politik yeteneklerini test etmesi için bir fırsata dönüşürken Leo ise saraydan ayrılmak istemektedir.

9. Bölüm - Love Hurts

Bir cinayetin ardından Petro saraydaki hainleri ortaya çıkarmaya kararlıdır. Marial ise Archie'ye güvenip Katerina'nın planlarını anlatır.

10. Bölüm - The Beaver's Nose

(SEZON FİNALİ) Katerina iktidarı ele geçirmek için harekete geçerken kendisinin de fedakarlıkta bulunmak zorunda olduğunu fark eder.

126

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.