The Magicians
The Magicians
The Magicians

The Magicians

Uyarı
Kendi halinde bir master öğrencisi olan Quentin, gizli bir büyü okuluna kabul edilir ve kitaplarda karşılaştığı fantastik dünyanın gerçek olduğunu keşfeder. Devamını oku
Kendi halinde bir master öğrencisi olan Quentin, gizli bir büyü okuluna kabul edilir ve kitaplarda karşılaştığı fantastik dünyanın gerçek olduğunu keşfeder. Lev Grossman'ın sevilen kitap serisinden uyarlanan "The Magicians" ilk sezonuyla Digiturk ekranlarında sizlerle!

Kendi halinde bir master öğrencisi olan Quentin, gizli bir büyü okuluna kabul edilir ve kitaplarda karşılaştığı fantastik dünyanın gerçek olduğunu keşfeder. Lev Grossman'ın sevilen kitap serisinden uyarlanan "The Magicians" ilk sezonuyla Digiturk ekranlarında sizlerle!Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

13. Bölüm - Fillory and Further - 17 Kasım

[DİZİ FİNALİ] Santa'nın sürpriz yaparak tüm ekibe hediyeler vermesi erken gelen bir Noel havası yaratır ancak bir an önce Fillory'ye gitmeleri gerekir.

12. Bölüm - The Balls - 16 Kasım

Marina, sıkı korunan sihir dostu Otel The Nave'de yapacakları soygunun planını açıklarken Julia ise Penny'nin annesiyle hastanede karşılaşır.

11. Bölüm - Be the Hyman - 13 Kasım

Uyku büyüsü etkisindeki Margo, Eliot, Josh ve Fen rüyalarında Whitespire'da Ember ile birlikteyken Kady ve Julia ise Pete'den bilgi almaya çalışır.

10. Bölüm - Purgatory - 12 Kasım

Gizemli bir odada mahsur kalan Plum ve Penny yeteneklerini kullanarak oradan kurtulamayacaklarını anlarken Kara Kral ise Josh'u ormanda bulur.

9. Bölüm - Cello Squirrel Daffodil - 11 Kasım

Fillory'den kaçan Margo ve Fen, Christopher Plover ile karşılaşırken Julia ve Eliot ise Kara Kral ve adamları tarafından yakalanır.

8. Bölüm - Garden Variety Homicide - 10 Kasım

Margo, Julia, Fen ve Josh Kara Kral'ın zayıf noktasını bulup onu öldürmeye karar verirlerken Eliot ise bu karara itiraz eder.

7. Bölüm - Acting Dean - 9 Kasım

Julia, Fillory'nin tehlikede olduğunu düşünmektedir. Dekan vekili olan Penny ise Brakebills'teki sorunları çözmeye çalışmaktadır.

6. Bölüm - Oops!... I Did It Again - 6 Kasım

Tüm gezegen tehlikededir ve dünyayı kurtarmak için sadece 12 saatleri vardır. Kady, ekibin birlikte yapabileceği bir büyü önerir.

5. Bölüm - Apocalypse? Now?! - 5 Kasım

Ekip, harmonik yakınsamayı durdurmak için çabalarken Kady ve Zelda ise kitap deposunu bulmak amacıyla Hell's Kitchen'a giderler.

4. Bölüm - Magicians Anonymous - 4 Kasım

Alice, Julia ve Penny harmonik yakınsama sorununu çözmeye çalışırlarken Fillory'deki Eliot ise saray sihirbazı olmuştur.

3. Bölüm - The Mountain of Ghosts - 3 Kasım

Eliot, Hayaletler Dağı'na çıkmayı planlayan Alice'e yardım etmek konusunda ısrarcıdır. Margo ise Kara Kral'ı alt etmenin yolunu aramaktadır.

2. Bölüm - The Wrath Of The Time Bees - 2 Kasım

Julia, Alice'in tek başına yaptığı büyüyü fark ederken Margo ve Eliot ise Josh ile Fen'i geri getirmeye çalışmaktadırlar.

1. Bölüm - Do Something Crazy - 30 Ekim

Arkadaşları Quentin'in yasını tutmakta ve yokluğuna alışmaya çalışmaktadırlar. Dünyadaki sihir artışı daha fazla öğrencinin gelmesine yol açar.

124

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.