The Plot Against America
The Plot Against America
The Plot Against America

The Plot Against America

Uyarı
Roosevelt değil de Lindbergh başkan seçilseydi Amerika tarihi nasıl olurdu? Devamını oku
Roosevelt değil de Lindbergh başkan seçilseydi Amerika tarihi nasıl olurdu? Philip Roth'un aynı adlı romanından uyarlanan ve John Turturro ile Winona Ryder'ın başrollerinde yer aldığı "The Plot Against America" alternatif bir tarih anlatımı sunuyor.

Roosevelt değil de Lindbergh başkan seçilseydi Amerika tarihi nasıl olurdu? Philip Roth'un aynı adlı romanından uyarlanan ve John Turturro ile Winona Ryder'ın başrollerinde yer aldığı "The Plot Against America" alternatif bir tarih anlatımı sunuyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Part 1

Herman ailesini mahallenin yukarı kesimindeki bir eve bakmaya götürür.

2. Bölüm - Part 2

Lindbergh'ün popülaritesi yükselen kampanyası, Bengelsdorf da dahil Levin ailesinden bir kaç kişinin ilgisini çeker.

3. Bölüm - Part 3

Lindbergh yönetiminin ilk günlerinde Herman, eşi ve çocuklarıyla daha önce planladığı Washington gezisini yapmaya karar verir.

4. Bölüm - Part 4

Evelyn, Bess'in ve Herman'ın itirazlarına rağmen Sandy'i programın yeni yüzü yapar. Savaş malulü olan Alvin ise basit bir iş alır ve toparlanmaya çalışır.

5. Bölüm - Part 5

İskan yasası uyarınca ailenin Kentucky'ye zorla yerleştirilmek üzere seçildiğini öğrendikten sonra Herman, meseleyi mahkemeye taşımanın yolunu arar.

6. Bölüm - Part 6

(DİZİ FİNALİ) Seçim gününe doğru isyanlar ve komplolar ülke geneline yayılırken Herman, ailesini korumak için önlemler alır. Alvin'e ise gizli bir görev verilir.

124

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.