See No Evil - 16 Kasım
The Undoing
See No Evil - 16 Kasım

See No Evil - 16 Kasım

The Undoing 1. Sezon 4. Bölüm

Uyarı
Başrollerinde Nicole Kidman ve Hugh Grant'ın yer aldığı yeni HBO dizisi "The Undoing"başarılı bir terapistin korkunç bir cinayet sonucu alt üst olan hayatına odaklanıyor. Devamını oku
Başrollerinde Nicole Kidman ve Hugh Grant'ın yer aldığı yeni HBO dizisi "The Undoing"başarılı bir terapistin korkunç bir cinayet sonucu alt üst olan hayatına odaklanıyor.Susanne Bier ve Davıd E. Kelley imzalı dizi, Jean Hanff Korelitz'in çok satan romanı "You Should Have Known"dan uyarlama.

Başrollerinde Nicole Kidman ve Hugh Grant'ın yer aldığı yeni HBO dizisi "The Undoing"başarılı bir terapistin korkunç bir cinayet sonucu alt üst olan hayatına odaklanıyor.Susanne Bier ve Davıd E. Kelley imzalı dizi, Jean Hanff Korelitz'in çok satan romanı "You Should Have Known"dan uyarlama.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
play icon Sezon Fragmanını İzle

5. Bölüm - Trial By Fury - 23 Kasım

Mahkemenin ilk gününde iddia makamı şok edici kanıtlar sunar. Bu sırada Henry, Grace'e bir sırrı açıklar.

4. Bölüm - See No Evil - 16 Kasım

Grace ve Jonathan'ın avukatı Haley dava üzerinde çalışmaya başlar. Franklin ise gücünü ailesine yardım etmek için kullanır.

3. Bölüm - Do No Harm - 9 Kasım

Grace yaşananları Jonathan'ın bakış açısıyla dinler. Bu sırada Elena'nın yakınlarından biri Grace'i takip etmeye başlar.

2. Bölüm - The Missing - 2 Kasım

Oğluyla birlikte babasının evine sığınan Grace, birdenbire kendisini polislerin sorularını yanıtlarken bulur.

1. Bölüm - The Undoing - 26 Ekim

Mutlu bir hayatı olan terapist Grace Fraser, oğlunun okulundan genç bir anneyle tanışır. Ve yaşanan bir trajedi okuldaki herkesin hayatını değiştirir.

123

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.