Tommy
Tommy
Tommy

Tommy

Uyarı
NYPD'nin yüksek rütbeli isimlerinden Abigail "Tommy" Thomas, Los Angeles'ın ilk kadın polis şefi olarak yeni görevine başlar. Devamını oku
NYPD'nin yüksek rütbeli isimlerinden Abigail "Tommy" Thomas, Los Angeles'ın ilk kadın polis şefi olarak yeni görevine başlar. Tommy bu büyük sorumluluğun altından kalkmaya çalışırken özel hayatını da dengede tutmak zorundadır. Paul Attanasio'nun yarattığı dizinin başrolünde Edie Falco'yu izliyoruz.

NYPD'nin yüksek rütbeli isimlerinden Abigail "Tommy" Thomas, Los Angeles'ın ilk kadın polis şefi olarak yeni görevine başlar. Tommy bu büyük sorumluluğun altından kalkmaya çalışırken özel hayatını da dengede tutmak zorundadır. Paul Attanasio'nun yarattığı dizinin başrolünde Edie Falco'yu izliyoruz.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - In Dreams Begin Responsibilities

Abigail "Tommy" Thomas, New York polis teşkilatının ilk kadın polis şefi olarak göreve başlar ve ekip arkadaşlarıyla tanışır.

2. Bölüm - There Are No Strangers Here

Tommy'nin ekip arkadaşlarından biri öldürülür. Diğer polisler failleri bulmak için aşırı dozda yöntemlere başvurunca Tommy müdahale eder.

3. Bölüm - Lifetime Achievement

Bir film yapımcısı evinde verdiği parti sırasında saldırıya uğrar. Belediye başkanı, Tommy'den bu cinayetle özel olarak ilgilenmesini rica eder.

4. Bölüm - 19 Hour Day

Aynı gün yaşanan bir protesto gösterisi, toprak kayması ve ortaya çıkan bir dizi bombalama olayı Tommy ve ekibine zorlu bir mesai günü yaşatır.

5. Bölüm - To Take Hostage

Tommy ve ekibi, müşterilerini dolandırmakla suçlanan bir konser organizatörünün rehin aldığı kişileri kurtarmaya çalışır.

6. Bölüm - The Ninth Girl

Şehirdeki önemli iş adamlarından birinin bebeği kaçırılır. Bebeğin bir an önce bulunması için Belediye Başkanı Gray, Tommy ve ekibine baskı yapar.

7. Bölüm - Vic

Afroamerikan topluluğunun önemli isimlerinden biri öldürülünce Tommy ve ekibi çetelerin peşine düşer. Tommy bir yandan da damadı ile ilgili sorunu çözmeye çalışır.

8. Bölüm - The Swatting Game

Ekip, sahte acil durum telefonları açarak polis teşkilatını zor durumda bırakan ve masum bir kişinin ölümüne sebep olan bir suçlunun peşine düşer.

9. Bölüm - Free to Go

Tommy ülkesine geri dönmek istemeyen bir genç kıza yardım etmeye çalışır. Arturo Lopez hakkında araştırma yapan bir gazeteci arkadaşı, Blake'ten yardım ister.

10. Bölüm - Packing Heat

Tommy'nin Kiley ile olan ilişkisi yüzünden kariyeri ve özel hayatı arasındaki denge bozulur. Blake ortadan kaybolan gazeteci arkadaşının peşine düşer.

11. Bölüm - This Is Not A Drill

Tommy kendisine açılan soruşturma için ifade vermeye hazırlanırken bir yandan da bazı hükümet görevlileriyle ilgili gizli bir inceleme başlatır.

12. Bölüm - Cause of Death

(DİZİ FİNALİ) Tommy ve ekibi, Tommy'nin polis şefi olarak göreve geri dönebilmesi için ona karşı kurulan komployu açığa çıkarmaya çalışır.

126

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.