Warrior
Warrior
Warrior

Warrior

Uyarı
Efsanevi dövüş sanatları uzmanı Bruce Lee'nin yazılarından ilham alan, bol aksiyon ve yakın dövüş sahneleriyle dolu, suç ve dönem draması "Warrior" karşınızda! Devamını oku
Efsanevi dövüş sanatları uzmanı Bruce Lee'nin yazılarından ilham alan, bol aksiyon ve yakın dövüş sahneleriyle dolu, suç ve dönem draması "Warrior" karşınızda!San Francisco'daki Çin Mahallesi'nin en büyük mafya ailesi için çalışan dövüş sanatları ustası Ah Sahm'ın etkileyici hikayesini kaçırmayın.

Efsanevi dövüş sanatları uzmanı Bruce Lee'nin yazılarından ilham alan, bol aksiyon ve yakın dövüş sahneleriyle dolu, suç ve dönem draması "Warrior" karşınızda!San Francisco'daki Çin Mahallesi'nin en büyük mafya ailesi için çalışan dövüş sanatları ustası Ah Sahm'ın etkileyici hikayesini kaçırmayın.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

7. Bölüm - If You Wait By The River Long Enough - 20 Kasım

Jun'un babasıyla karşı karşıya gelen Ah Sahm ve Jun, Hop Wei'nin kaderini değiştirir. Ah Toy sorunlarını Nelliie'yle çözmek ister.

6. Bölüm - To A Man With A Hammer, Everything...- 13 Kasım

Ah Sahm; kazanmaya kararlı olduğu bir dövüş için Jun, Hong ve Vega'yla Meksika sınırındaki bir kasabaya gider.

5. Bölüm - Not For A Drink, F*ck or A G**dman Prayer-6 Kasım

Suçunu kabullenen Mai Ling Ah Sahm'la arasını düzeltmek ister. Ancak Ah Sahm intikam almaya kararlıdır. Penny zor durumdadır.

4. Bölüm - If You Don't See Blood, You Didn't...- 30 Ekim

Polis intikam için hazırlanırken Chao, her iki tarafın çıkarına olacak bir teklifle Bill'e gider. Sophie'nin planı vardır.

3. Bölüm - Not How We Do Business - 23 Ekim

İşleri yolunda giden Jun, Çin'den yeni gelen bir adamla ilgili endişelerini Ah Sahm'la paylaşır. Chao, Zing konusunda Mai Ling'den yardım ister.

2. Bölüm - The Chinese Connection - 16 Ekim

Ah Sahm ve Jun, aldıkları ürünleri saklamak için gizli bir yer ararlar. Lee ve Bill ise kılıçla işlenen cinayetleri araştırmaya devam ederler.

1. Bölüm - Learn to Endure, or Hire A Bodyguard - 9 Ekim

Hop Wei'ye dönen Ahm Sam, gecelerini yeni bir grupla dövüşerek geçirir. İyice güçlenen Mai Ling ise Ahm Sahm için kaygı duyar.

124

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.