When Hope Calls
When Hope Calls
When Hope Calls

When Hope Calls

Uyarı
1916'da Brookfield'ın batı kasabasında bir yetimhane açan Lillian ve Grace, gün geçtikçe bu kasabanın zorluklarını aşıp hayatlarını değiştirecekler. Devamını oku
1916'da Brookfield'ın batı kasabasında bir yetimhane açan Lillian ve Grace, gün geçtikçe bu kasabanın zorluklarını aşıp hayatlarını değiştirecekler.Aşkı ve mutluluğu bulacak ve her zaman sahip olmak istedikleri aileye sahip olacaklar.

1916'da Brookfield'ın batı kasabasında bir yetimhane açan Lillian ve Grace, gün geçtikçe bu kasabanın zorluklarını aşıp hayatlarını değiştirecekler.Aşkı ve mutluluğu bulacak ve her zaman sahip olmak istedikleri aileye sahip olacaklar.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - New Hope

Yeniden bir araya gelen Lillian ve Grace, açtıkları yetimhane nedeniyle kasaba halkından tepki alırlar...

2. Bölüm - From The Ashes

Grace ve Lillian Hope vadisinden gelen misafirlerini karşılar.Tess'in Lillian'ın ailesiyle olan geçmişi, aralarındaki durumu karmaşıklaştırır…

3. Bölüm - Out of The Past

Şehirde yaşanan olayın ardından yeni bir kanıt Gabriel'i işaret eder. Grace ise yetimhaneyi geçindirebilmek için ek iş yapar..

4. Bölüm - Lost and Found

Gabriel kendi hayatını tehdit eden hırsız ile karşı karşıya gelir. Lillian yetimhaneye daha fazla insan kazandırmak için aramalarına devam eder...

5. Bölüm - A House United

Yetimhaneyi teftişe gelen ve Grace'in geçmişini sorgulayan müfettişler Lillian ve Grace'i zorlar. Tess ise Ronnie'ye yardım eder.

6. Bölüm - The Search

Lillian ve Grace Brookfield'in yakınlarında gerçekleşen tren soygununun ardından yetimhaneyi korumak için ellerinden geleni yaparlar..

7. Bölüm - Surprise

Lillian, Grace'in doğum günü için bir sürpriz planlar. Chuck ise yetimlerden birini çiftliğinde kanatları altına alır..

8. Bölüm - About A Girl

Grace'in eski bir arkadaşı, onu hayallerinin peşinden New York'a gitmesi için teşvik eder fakat Chuck kalmasında ısrarcıdır.

9. Bölüm - House In Order

Lillian, köprünün yıkılmasına neden olmakla suçlanan babasının ismini temize çıkarmak için bir plan yapar.

10. Bölüm - Where Hope Goes

(SEZON FİNALİ) Lillian ve Grace korudukları yetimleri adına en doğru kararı verebilmek için zor bir seçim yapmak zorundadır..

100

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.