Anne!
  Anne!

  Anne!

  Mother!

  Her Şey

  Her Şey

  Her Şey Everything, Everything
  Drama
  17 yaşındaki Maddy, bağışıklık sistemi ile ilgili yaşadığı bir rahatsızlıktan dolayı sürekli evde steril bir ortamda bulunmak zorundadır. Ancak komşusu Olly'i görmesi ile birlikte bu kuralın dışına çıkar.
  92 dk
  Annabelle: Kötülüğün Doğuşu

  Annabelle: Kötülüğün Doğuşu

  Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Annabelle: Creation
  Korku
  “Korku Seansı – The Conjuring” evreninden dördüncü film. Dünya hasılatı 300 milyon doları bulan yapıt, ürkütücü bebek Annabelle’in doğuşunu hikaye ediyor.
  104 dk
  O

  O

  O IT
  Korku
  Küçük bir kasabada yaşayan 7 çocuk, bir taraftan aile ve okul hayatlarındaki problemlerle uğraşırken bir yandan kasabadaki çocukların aniden ortadan kaybolması ile ortaya çıkan Pennyywise adındaki canavar palyaço ile yüzleşmek zorunda kalırlar. Genç oyuncu Bill Skarsgard, ''Pennywise'' rolünde!
  129 dk
  Kasım Suçluları

  Kasım Suçluları

  Kasım Suçluları November Criminals
  Drama
  Son olarak ''Tam Gaz'' filminde izlediğimiz, Ansel Elgort'u başrolde.
  82 dk
  Kara Kule

  Kara Kule

  Kara Kule The Dark Tower
  Aksiyon
  Roland Deschain, evreni bir arada tutan Kara Kule'nin yok olmasını engellemek için, Siyah Giyen Adam olarak bilinen Walter O'dim'e karşı sürdürdüğü, sonsuz bir savaş içinde esir kalmıştır. Roland, kaleyi Siyah Giyen Adam'dan koruyacak tek kişidir.
  90 dk
  Henry'nin Kitabı

  Henry'nin Kitabı

  Henry'nin Kitabı The Book of Henry
  Drama
  Küçük bir banliyö kasabasında yaşayan dahi bir çocuk ile annesinin dram yüklü öyküsünde Naomi Watts'ı, bir restoranda çalışarak çocuklarına bakmaya çalışan garson Susan Carpentar rolünde izliyoruz.
  100 dk
  Dunkirk

  Dunkirk

  Dunkirk Dunkirk
  Aksiyon
  Kadrosunda Tom Hardy, Cillian Murphy, Mark Rylanca gibi isimlerin yer aldığı, Hans Zimmer müzikleri ile bezenmiş filmde, İkinci Dünya Savaşı sırasında, İngiliz ordusunun Fransa'nın ''Dunkirk'' kıyılarında 400 bin askerle sıkışması ve bu ordunun deniz desteğiyle burdan tahliye edilmesi konu ediliyor.
  102 dk
  Tam Gaz

  Tam Gaz

  Tam Gaz Baby Driver
  Aksiyon
  90.Oscar’larda En İyi Film Kurgusu dahil 3 adaylığı olan, 2017’nin tartışmasız en sürpriz filmi olan yapım, büyüleyici soundtrackiyle de modern bir külte dönüştü.
  108 dk
  Örümcek-Adam: Eve Dönüş

  Örümcek-Adam: Eve Dönüş

  Örümcek-Adam: Eve Dönüş Spider-Man: Homecoming
  Aksiyon
  Örümcek-Adam’lar oyuncu olarak değişse de, serinin gördüğü ilgi hiç azalmıyor. 175 milyon dolar bütçeli bu en yeni çevrim, en iyi uyarlamalardan biri.
  128 dk
  Kuzenim Rachel

  Kuzenim Rachel

  Kuzenim Rachel My Cousin Rachel
  Drama
  Daphne du Maurier'in romanına dayanan film, yakın bir akrabası olan Rachel tarafından ziyaret edilen Philip'in intikam hikayesine odaklanıyor.
  101 dk
  Sayfa Başına Dön

  İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.