Mükemmel Uyum 3
  Mükemmel Uyum 3

  Mükemmel Uyum 3

  Pitch Perfect 3

  Mükemmel Uyum

  Mükemmel Uyum

  Mükemmel Uyum Pitch Perfect
  Komedi
  Üniversitede birinci sınıf öğrencisi olan Beca, müzik gurubuna katılması için ikna edilir. Beca ve arkadaşları okulun erkek grubuyla amansız ve bir o kadar da eğlenceli bir yarışmaya girecektir.
  104 dk
  Parti Zamanı

  Parti Zamanı

  Parti Zamanı Fun Size
  Komedi
  Cadılar bayramı için küçük kardeşine bakmak zorunda kalan lise öğrencisi Wren ile bir grup arkadaşının başına gelen komik olayları izliyoruz.
  81 dk
  Parti Kraliçesi

  Parti Kraliçesi

  Parti Kraliçesi Life of the Party
  Komedi
  Hayata yeniden başlamak isteyen Deanna'nın macerasını eğlenceli bir dil ile anlatan filmin başrolünde, Mike & Molly dizisininden tanıdığımız Melissa McCarthy yer alıyor.
  100 dk
  Yetişkin Çaylaklar

  Yetişkin Çaylaklar

  Yetişkin Çaylaklar Adult Beginners
  Komedi
  Genç girişimci Jake, şirketinin büyük lansmanından hemen önce sahip olduğu her şeyi kaybeder. Manhattan'ı terk edip kız kardeşinin yanına taşınır.
  88 dk
  Baban Kim?

  Baban Kim?

  Baban Kim? Father Figures
  Komedi
  Başrollerde komedi filmlerinin tanıdık yüzleri Owen Wilson ve Ed Helms'i izliyoruz.
  108 dk
  Her Şey

  Her Şey

  Her Şey Everything, Everything
  Drama
  17 yaşındaki Maddy, bağışıklık sistemi ile ilgili yaşadığı bir rahatsızlıktan dolayı sürekli evde steril bir ortamda bulunmak zorundadır. Ancak komşusu Olly'i görmesi ile birlikte bu kuralın dışına çıkar.
  92 dk
  Bu Da Nereden Çıktı?

  Bu Da Nereden Çıktı?

  Bu Da Nereden Çıktı? Why Him?
  Komedi
  Ned Fleming ailesi söz konusu olunca aşırı korumacı bir babadır. O yüzden, Stanford'da okuyan canı gibi sevdiği kızı Stephanie'nin bir erkek arkadaşı olduğunu öğrenince önce bir afallar. Çok geçmeden Stephanie erkek arkadaşı Laird'le tanıştırmak için tüm aileyi Laird'in evine götürür.
  106 dk
  Muhteşem Showman

  Muhteşem Showman

  Muhteşem Showman The Greatest Showman
  Biyografi
  Hugh Jackman’ı başrolde izlediğimiz filmde, yoksul bir çocukluk geçiren bir adamın hayallerine doğru çıktığı fantastik yolculuk müzikal bir anlatımla ekrana geliyor.
  100 dk
  Sevgiler, Simon

  Sevgiler, Simon

  Sevgiler, Simon Love, Simon
  Romantik Komedi
  17 yaşındaki Simon Spier'ın ailesi ve arkadaşlarına açıklayamadığı bir sırrı vardır. Üstelik bir de internetteki kimliğini bilmediği arkadaşına aşıktır. Simon'ın duygusal ve sımsıcak hikayesini izliyoruz.
  105 dk
  Aksiyon Parkı

  Aksiyon Parkı

  Aksiyon Parkı Action Point
  Komedi
  D.C isimli tuhaf bir adam, maksimum eğlence, minumum güvenlikle tasarlanan bir eğlence parkının sahibidir. Kızı Boogie ile arası pek de iyi olmayan D.C, kendisine rakip bir eğlence parkı açılınca kızı ile ilişkisini kurtarabilmek adına her türlü numarayı göze alacaktır.
  81 dk
  Daphne & Velma

  Daphne & Velma

  Daphne & Velma Daphne & Velma
  Aksiyon
  Film, Daphne ve Velma adında iki lise öğrencisinin, okullarında meydana gelen sıradışı olayları araştırmasını komik bir dille ekrana getiriyor.
  72 dk
  Kelebekler

  Kelebekler

  Kelebekler Kelebekler
  Komedi
  Birbirlerinden uzakta, birbirlerini tanımayan üç kardeş, seneler sonra babalarından gelen telefonla evlerine geri dönerler fakat köye vardıklarında onun öldüğünü öğrenirler. Babalarının vasiyetinin kelebekler zamanında gömülmek olduğunu öğrenince ise bir süre daha köyde kalmak durumunda kalırlar.
  112 dk
  Sayfa Başına Dön

  İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.