Kim Takar!
  Kim Takar!

  Kim Takar!

  N'importe qui

  New Hampshire Oteli

  New Hampshire Oteli

  New Hampshire Oteli The Hotel New Hampshire
  Komedi
  Birbirinden ilginç karakterleri barındıran Berry ailesinin başından geçen renkli olaylar...
  104 dk
  Rock'n Roll

  Rock'n Roll

  Rock'n Roll Rock'n Roll
  Komedi
  Genç bir meslektaşı,Guillaume Canet'ye yaşlandığını ve artık 'Rock'n Roll' imajını kaybettiğini,bu sebeple de filmlerinin iş yapmayacağını söyler,hafif bir orta yaş krizine giren başarılı aktör,kız arkadaşı Marıon Cotillard'ın da yardımıyla,genç kadına yanıldığını kanıtlamaya çalışacaktır.
  115 dk
  Bırak Kendini

  Bırak Kendini

  Bırak Kendini Let Yourself Go
  Komedi
  Pskianalist Elia, spora gittiği salonda, hayatını tamamen değiştiren kişisel bir antrenörle tanışır ve hayatı tamamen başka bir yöne doğru ilerler.
  98 dk
  Yeni Ahit

  Yeni Ahit

  Yeni Ahit The Brand New Testament
  Komedi
  Jim Carrey'nin 'Aman Tanrım' filmini andıran komedide Tanrı, günümüz Brüksel'inde insanlar arasında bir yazar olarak yaşıyor. Üstüne üstlük yaptığı her şeyin küçük bir kız tarafından bozulup baştan yapılması söz konusu...
  109 dk
  Bir Numaralı Hayran

  Bir Numaralı Hayran

  Bir Numaralı Hayran Elle L'adore
  Komedi
  Boşanmış ve iki çocuk annesi Muriel Bayen, bir güzellik uzmanıdır. Hikayeler anlatmayı sevdiği kadar, şarkıcı Vincent Lacroix'nın da çok büyük hayranıdır. Bir gün hayranı olduğu bu adam kapısını çalıp da onun yardımını istediğinde, hiçbir şey Muriel için eskisi gibi olmayacaktır.
  99 dk
  3 Nesil

  3 Nesil

  3 Nesil About Ray (3 Generations)
  Drama
  Annesi ve anneannesi ile birlikte yaşayan Ray, ergenlik dönemi ile birlikte kendisini tanımaya başlamıştır. Ray'in yaşadığı bu değişim tüm aile bireylerini ilgilendirecek çarpıcı gelişmelere sahne olacaktır.
  86 dk
  Çakı Gibi

  Çakı Gibi

  Çakı Gibi Swiss Army Man
  Macera
  Hank ıssız bir adada, umutsuz bir adamdır. Tüm umutlarının tükendiği bir anda intihar etmeye karar verir. Tam o sırada sahile vurmuş bir ceset görür. İntihar etmekten vazgeçer ve Manny adını verdiği bu cesetle yaşamaya başlar. Çok geçmeden Manny'nin olağanüstü özellikleri olduğunu fark eder.
  93 dk
  Eczacılar Pisti

  Eczacılar Pisti

  Eczacılar Pisti Pharmacy Road
  Komedi
  Bisiklet yarışçılarının dünyasındaki doping meselesi eğlenceli bir dille anlatılıyor.
  37 dk
  Dieumerci!

  Dieumerci!

  Dieumerci! Dieumerci!
  Komedi
  44 yaşında hapisten yeni çıkan bir adam, hayatının kontrolünü ele alıp, aktör olmak ister...
  91 dk
  Toni Erdmann

  Toni Erdmann

  Toni Erdmann Toni Erdmann
  Komedi
  Winfrıed çevresinde acayip şakalarıyla tanınan biridir. Kendine Toni Erdmann isimli bir alter ego uydurmuştur, perukları ve takma dişleriyle bu kimliğe bürünür. Yoğun işleri yüzünden göremediği kızını ziyaret etmek için Bükreş'e gider ama işi başından aşkın kızının bu şakalara ayıracak vakti yoktur.
  153 dk
  Aşk Mektupları

  Aşk Mektupları

  Aşk Mektupları From The Land Of The Moon
  Drama
  Gabrielle, sevgisiz bir evliliğin içinde, özgür ruhlu bir kadındır. Böbrek taşı rahatsızlığı nedeniyle Alpler'e tedaviye gönderildiğinde, orada Andre'ye aşık olur. Artık tek arzusu Andre'yle kaçmaktır.
  113 dk
  Vahşi Fare

  Vahşi Fare

  Vahşi Fare Wild Mouse
  Komedi
  Georg işini kaybettiği gerçeğini, onunla bir çocuk isteyen eşi Johanna'dan gizler. Bunun yerine, eski patronuna karşı bir intikam kampanyası başlatır ve eski bir arkadaşıyla birlikte Roller-Coaster'ı yenilemeye başlar.
  98 dk
  Sayfa Başına Dön

  İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.