Sahil Güvenlik
  Sahil Güvenlik

  Sahil Güvenlik

  Baywatch

  Çin'de Doğdum

  Çin'de Doğdum

  Çin'de Doğdum Born in China
  Belgesel
  Bebeklerinin üzerine titreyen panda anne... Yeni doğan kardeşi yüzünden kendini dışlanmış hisseden iki yaşında bir maymun... Yavrularını yetiştirmeye çalışan ve nadiren görüntüsü alınabilen anne kar leoparı... Üç farklı hayvan türüne ait bu üç hikaye, bizleri Çin'in gizli kalmış doğasına sokuyor.
  76 dk
  Sindirella

  Sindirella

  Sindirella Cinderella
  Drama
  Klasik “Külkedisi” hikayesinin modern uyarlamasında, Ella’nın annesi ölünce, babası başka bir kadınla evlenmeye karar verir. Çok sevdiği babasına yardımcı olup üvey annesi ve üvey kız kardeşleriyle yaşamaya başlayan Ella için, babasının da kaza geçirip ölmesi, zor günlerin başlangıcı demektir…
  101 dk
  Ayılar

  Ayılar

  Ayılar Bears
  Belgesel
  Alaska dağlarında yaşayan bir ayı ailesinin hayatı...Asatair Fothergill ve Keith Scholey'in yönettiği belgeselin anlatıcısı John C.Reilly.
  74 dk
  Apaçık Çocuk

  Apaçık Çocuk

  Apaçık Çocuk Obvious Child
  Komedi
  Gillian Robespierre'nin yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Jenny Slate, Paul Briganti, Gaby Hoffman ve Stephen Singer gibi oyuncular bulunuyor.
  80 dk
  Yıldız Savaşları

  Yıldız Savaşları

  Yıldız Savaşları Star Wars
  Bilim Kurgu
  Prenses'in yardım çağırması için Obi Wan Kenobi'ye gönderdiği Droidi R2-DT2’yu Luke Skywalker adında bir genç bulacaktır. Efsane serinin 6 Oscar'lı başlangıc filminde yönetmen koltuğunda Star Wars evreninin yaratıcısı George Lucas bulunuyor. Mark Hamill,Harrison Ford ve Carries Fisher başrollerde.
  119 dk
  Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

  Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

  Kral Arthur: Kılıç Efsanesi King Arthur: Legend of the Sword
  Aksiyon
  Arthur çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern taç giyer. Londra sokaklarında büyüyen Arthur, saplandığı yerden efsanevi kılıç Excalibur'u çıkarana dek kral soyundan olduğunu bilmez. Kılıca sahip olduktan sonra ise, ailesini öldürerek tahta çıkan acımasız Vortigern'i alt etmeye çalışır.
  120 dk
  Sevmek

  Sevmek

  Sevmek Loving
  Drama
  1950'lerde Virginia eyaleti yasalarınca 'ırklar arası evlilik' suçtur. Farklı ırklardan olan Richard ve Mildred 1958'de evlenirler.Polis bir gece uyurlarken evlerini basar ve ikisini tutuklar.Durumu ABD Yüksek Mahkemesi'ne taşırlar. Yüksek mahkeme ülkede tarihi etki yaratacak bir karar alır.
  117 dk
  Sayfa Başına Dön

  İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.