Benim Adım Melek

Sonraki Bölüm

Benim Adım Melek
Benim Adım Melek

Benim Adım Melek

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
28. Bölüm - Benim Adım Melek - 8 Nisan

20 yıldır susulanlar artık konuşulacak. Melek ve Halil’in geçmişle yüzleşmeleri herkesin düzenini değiştirecek. Devamını oku Ünzile’yi sarsan olay ne olacak ve bu olayın ardından Ünzile nasıl bir karar alacak? Melek ve çocuklar Mithat ve seyranın nişanlanmasını sevinçle karşılayacaklar. Yolları Halfeti’ye düşen Cumali ve Seyitali yine karşı karşıya gelecekler. Halil’in aşk itirafını okuyan melek gözyaşlarına hakim olamayacak.

27. Bölüm - Benim Adım Melek - 1 Nisan

Kerem sözleşmeye imzasını atmış, hayalinin peşinden gitmeye karar vermiştir.Seyran, Erdal belasından kurtulmuştur. Devamını oku Mithat, Seyran’a sürpriz evlilik teklifi yapacaktır. Seyran, Mithat’ın teklifini kabul edecek midir?Kederini yüreğinde yaşamaya kararlı olan Cumali, eski dostuyla konuşmadan yan yana yürürken, yüreğine nasıl bir yük emanet edecektir?

26. Bölüm - Benim Adım Melek - 25 Mart

Melek, telsizden duyduğu silah sesiyle şoke haldedir...Defne’nin operasyona dahil olduğunu öğrenen Ömer, Hastane odasında perişan durumdadır... Devamını oku Mithat, evlilik hayalleriyle hazırlık yaparken, Seyran’ın başındaki Erdal belasından habersizdir. Mahmut, Kadriye’ye jest yapmak için kuyumcuya gittiğinde Mithat’ın yüzük aldığını öğrenir ve soluğu Zeynel’in yanında alır. Zeynel ise en yakın arkadaşını satmaz.

25. Bölüm - Benim Adım Melek - 18 Mart

Defne’nin dava öncesi babasıyla yaptığı konuşma işe yaracak mı? Melek, sağlık raporunu hakime vermiştir. Bu durumda Seyitali’nin velayetini alabilecek midir? Devamını oku Melek ve çocuklar, velayet işini halledip bir an önce Antep’ten gitmek istemektedir. Erdal, Mithat’ı takip edip Seyran’ın yeni evini öğrenir. Seyran eski kocasından kurtulmayı başarabilecek mi? Kerem, Adanaspor’da oynamamakta kararlıdır, onun tekrar Antep spor da oynayabilmesi için Seyitali gidip hocasıyla konuşur.

24. Bölüm - Benim Adım Melek - 11 Mart

Artık herkesin acısı birdir. Tüm yürekler Ömer için dua etmektedir. Devamını oku Melek, Defne’ye mi, Ömer’e mi yoksa yaklaşmakta olan mahkemeye mi dertlensin bilememekteyken en yakınım dediğinin sözleri onu derin düşüncelere şevk eder. Zümrüt, gönül sızısını dökercesine Defne’ye isyan eder. Melek, evladını kanatlarının altına alırken Defne perişandır.Kenan, Adnan’ın izine ulaşabilmek için çabalar.

23. Bölüm - Benim Adım Melek - 4 Mart

Defne ve Ömer, kazadan kurtulabilecekler mi? Kaza alanında her şeye tanık olan kişi ne yapmayı planlıyor? Devamını oku Zümrüt, deliye dönmüş halde neler olduğunu anlamaya çalışırken Cumali, yine Melek’i suçlamaya devam eder. Halil, herkesi susturmak isterken Melek’in ana yüreği daha fazla dayanamaz ve bulunduğu ortamdan nereye gideceğini bilemez bir halde çıkar gider.

57

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.