Benim Adım Melek - 1.Sezon
Benim Adım Melek
Benim Adım Melek - 1.Sezon

Benim Adım Melek - 1.Sezon

Benim Adım Melek

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
17. Bölüm - Benim Adım Melek - 22 Ocak Detay

Bu sırada ansızın gelen Kerem, annesiyle ilgili gerçeği öğrenmiş ve ne yapacağını şaşırmış bir halde kardeşine sarılmıştır. Başını çevirse duygu seline kapılan Kerem’i görecek olan Melek, hastalığını Kerem’in öğrendiğini fark edecek mi? Bu arada İstanbul’a gelen Ömer, Defne’yi görüşme konusunda ikna eder. Defne, Ömer’le buluşmak üzere yola çıkar.

16. Bölüm - Benim Adım Melek - 15 Ocak Detay

Halil, Melek’in sağlığından endişe duyarken yüreğinin sesini duyabilecek midir? Gelişmeler Halil’in Meryem’le çizdiği yolda değişikliğe gitmesine sebep olacak mıdır? Annesinin neyi olduğunu anlamaya çalışan Kerem, öfkesini Ömer’den çıkarmaya çalışır. Defne’nin bencil yüzü Funda’nın dolduruşlarıyla bir kez daha ortaya çıkıp herkesi üzecektir.

15. Bölüm - Benim Adım Melek - 8 Ocak Detay

Defne’nin yalan söylemesi Melek’i derinden üzer.Kerem, peçete istemek için içeri girdiğinde annesini görür. Arkasından Defne gelir ve mahcup bir şekilde özür dilemek ister. Bu sırada Seyitali de gelir, annesini görünce sevinçle karşılar. Funda da yanlarına gelir mumları hep birlikte üflemeyi teklif eder.

14. Bölüm - Benim Adım Melek - 25 Aralık Detay

Yoksa söylenen son söz üzerine başka bir söz söylenmeyecek mi? Alpay, arkasına Kenan’ın gücünü almış oyunlarına devam ederken, çocuklarının kararı Melek’i nasıl bir çıkmaza sokacak? Yeni hayallerle bir pastanede çalışmaya başlayan Melek, gerçeklerle yüzleştiğinde daha da mutsuz olacak.

13. Bölüm - Benim Adım Melek - 18 Aralık Detay

Hafız’ın yorgun yüreği herkesi endişelendirmiş, tüm sevenleri gelecek iyi haber için dua etmektedir. Kendisi ve çocukları için temiz bir sayfa açmaya çalışan Melek huzura kavuşabilecek mi?

64

İçeriği listele

Sayfa Başına Dön

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.