Benim Adım Melek - 16 Ekim

Benim Adım Melek - 16 Ekim

Benim Adım Melek

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
11. Bölüm - Benim Adım Melek - 4 Aralık Detay

Ömer ve Defne, ailelerinin engellerine rağmen yan yana gelir. Onları yan yana gören Halil çıkacak yangının farkındadır. Karakolda yan yana gördüğü Melek ve Halil’i kafasına takan Alpay, onların peşlerine düşer. Melek olup biten için Halil’den özür dilerken Alpay aralarına bomba gibi düşer.

10. Bölüm - Benim Adım Melek - 27 Kasım Detay

Küçük Seyitali’nin bulunmasıyla kavuşan Karadağ konağında yaşanan neşeye karşılık Şirhan’larda Melek ve Halil gerginliği had safhaya ulaşır.Defne ulaşmaya çalıştıkça Ömer’in uzak durması ikili arasındaki ipleri iyice gerer.Üst üste gelen zorlukları çocukları için göğüsleyen Melek, amansız hastalığının tedavisine başlar.

9. Bölüm - Benim Adım Melek - 20 Kasım Detay

Melek’in acı dolu gözlerinde şimşekler çakarken Karadağ konağında Ömer’in sözleri şaşkınlık yaratır.Yaşananlar Mithat’ın yangınının sönmesine yetmemiştir, küçük Seyitali’nin kaybolmasını fırsat bilip Melek’in karşısına dikilir. Kardeşinin sözleri karşısında Melek’in kolu kanadı kırılır. Mithat, derin bir oh çekerken gelen telefonla şok olur.

8. Bölüm - Benim Adım Melek - 13 Kasım Detay

Alpay, içinde bulunduğu çaresizlikle küçük Seyitali’yi annesine teslim edecek mi? Seyitali, yüreği soğumasa da Melek’e ve ailesine sahip çıkar. Karadağ konağında Kadriye’nin düşmesi paniğe sebep olur.

7. Bölüm - Benim Adım Melek - 6 Kasım Detay

Defne, istemeden de olsa babasının oyununa alet olur ve şüpheleri üzerine çeker. Almanya’da kendisini bekleyen sürprizi öğrenen Alpay’ın yeni planı ne olacak? Seyitali, yaşanan bunca olaydan sonra Melek’e babalığını yapacak mı? Geçmişte yaşamaya devam eden Mithat, yine kime, neden düşman kesilecek?

6. Bölüm - Benim Adım Melek - 30 Ekim Detay

Babası, küçük Seyitali sayesinde Melek’e karşı yumuşayacak mıdır? Yoksa bu gelişme sadece Seyitali’nin vicdan muhasebesi midir? Melek’in çalışma kararı Şirhanlar dahil herkesi ilgilendiren bir hal alırken, Melek kararından dönmek zorunda mı kalacaktır?

Benzer içerikler

Sayfa Başına Dön

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.