Benim Adım Melek - 30 Ekim
Benim Adım Melek
Benim Adım Melek - 30 Ekim

Benim Adım Melek - 30 Ekim

Benim Adım Melek

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
16. Bölüm - Benim Adım Melek - 15 Ocak Detay

Halil, Melek’in sağlığından endişe duyarken yüreğinin sesini duyabilecek midir? Gelişmeler Halil’in Meryem’le çizdiği yolda değişikliğe gitmesine sebep olacak mıdır? Annesinin neyi olduğunu anlamaya çalışan Kerem, öfkesini Ömer’den çıkarmaya çalışır. Defne’nin bencil yüzü Funda’nın dolduruşlarıyla bir kez daha ortaya çıkıp herkesi üzecektir.

15. Bölüm - Benim Adım Melek - 8 Ocak Detay

Defne’nin yalan söylemesi Melek’i derinden üzer.Kerem, peçete istemek için içeri girdiğinde annesini görür. Arkasından Defne gelir ve mahcup bir şekilde özür dilemek ister. Bu sırada Seyitali de gelir, annesini görünce sevinçle karşılar. Funda da yanlarına gelir mumları hep birlikte üflemeyi teklif eder.

14. Bölüm - Benim Adım Melek - 25 Aralık Detay

Yoksa söylenen son söz üzerine başka bir söz söylenmeyecek mi? Alpay, arkasına Kenan’ın gücünü almış oyunlarına devam ederken, çocuklarının kararı Melek’i nasıl bir çıkmaza sokacak? Yeni hayallerle bir pastanede çalışmaya başlayan Melek, gerçeklerle yüzleştiğinde daha da mutsuz olacak.

13. Bölüm - Benim Adım Melek - 18 Aralık Detay

Hafız’ın yorgun yüreği herkesi endişelendirmiş, tüm sevenleri gelecek iyi haber için dua etmektedir. Kendisi ve çocukları için temiz bir sayfa açmaya çalışan Melek huzura kavuşabilecek mi?

12. Bölüm - Benim Adım Melek - 11 Aralık Detay

Cumali ise Melek ve Halil’in yeniden bir araya gelmesine engel olmak için verdiği kararla herkesi şok eder.Şirhanlar ve Karadağlar arasındaki gerginlik gün be gün artarken, Ömer ve Defne aşkın her şeyin üstesinden geleceğine inanmayı seçerler.

63

İçeriği listele

Sayfa Başına Dön

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.