Doğduğun Ev Kaderindir
Doğduğun Ev Kaderindir
Doğduğun Ev Kaderindir

Doğduğun Ev Kaderindir

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
7. Bölüm - Doğduğun Ev Kaderindir - 19 Şubat Detay

Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan“Doğduğun Ev Kaderindir",insanlığın en derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.

6. Bölüm - Doğduğun Ev Kaderindir - 12 Şubat Detay

Ailelerine yeni birinin katılacağı haberi, evde bomba etkisi yaratır. Yeni düzeni kurmak, sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Kibrit’in yaşayacağı yeri denetlemek üzere gelen görevlinin karşılaştığı manzara, her şeyi daha da zora sokar. Ardından kopan fırtına, çok sert olur.

5. Bölüm - Doğduğun Ev Kaderindir - 5 Şubat Detay

Mehdi’nin aklı çocuklarındadır. Kibrit de en az Mehdi kadar zor durumdadır. Kavuşmak için türlü engelleri aşmaları gerekmektedir.Nuh’un, Mehdi ve Zeynep’i bir araya getirmek için bazı planları vardır. Ancak attığı adımlar, onu daha büyük bir sürprize yaklaştırır.

4. Bölüm - Doğduğun Ev Kaderindir - 29 Ocak Detay

Mehdi’nin üzüntüsü, ailesine de sirayet eder. İlişkilerinin aldığı bu darbe, evde daha sert rüzgarların esmesine sebep olur.Nermin’in hatırlattığı bazı gerçekler, Zeynep’in kafasını karıştırır. Adımlarını atarken, artık bunları da hesap etmek zorundadır.

3. Bölüm - Doğduğun Ev Kaderindir - 22 Ocak Detay

Mehdi olanları anlamaya çalışırken, Sakine’nin sonunu düşünmeden söylediği bir yalan, Zeynep’in evliliğinde başka bir kapıyı aralar. Mehdi’yle birbirlerini hiç tanımadıkları gerçeğiyle yeniden yüzleşirler.Faruk, aldatılmış hissettiği için fevri adımlar atmaya başlar. Zeynep’ten kolayca vazgeçmeye niyeti yoktur.

63

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.