Şampiyon

Şampiyon

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
7. Bölüm - Şampiyon - 3 Kasım Detay

Yıllar sonra Necdet Suphi maçında hiçbir suçunun olmadığı gerçeğiyle yüzleşen Fırat ilk anda bu yüzleşmenin ağırlığını kaldıramasa da sonrasında Zafer’den bu kaydı hiçbir şartta Suna’ya izletmemesini tembihler.Artık savaş değil barış istemektedir. Oğluyla barış içinde yaşayacağı bir hayat.

8. Bölüm - Şampiyon -10 Kasım Detay

Mühürlenen salon ve ekipler tarafından götürülen hocaları karşısında Kerem dahil salonda çalışan diğer çocukların hepsi karamsarlığa kapılmışlardır. Hepsi, şampiyonluk hayallerinin suya düştüğünden yakınırken Fırat devreye girer ve hepsini ayağa kaldırır. Bu an, Kerem’le ikilinin arasındaki buzların eridiği ilk ve en sıcak an olacaktır.

9. Bölüm - Şampiyon - 17 Kasım Detay

Kerem babasının ölümünün asıl sorumlusunun Tansel olduğunu öğrenince deliye döner. Ondan hesap sormaya kararlıdır. Suna Tansel'in evinde bulduğu abisiyle ilgili dosyaları araştırdığında işin ucunda Derviş Aladağlı'nın olduğunu öğrenir. Bu konuda Fırat'tan yardım ister.

10. Bölüm - Şampiyon - 24 Kasım Detay

Ancak Fırat’la görüşemezler. Kötü şeylerin olacağını bilen Yaman komiser Ziya’dan yardım ister. Zafer babasının gizli saklı bir şeyler yaptığını düşünüp onu takibe alır. Telefonunda sık sık Zeliha adında bir hanımla görüştüğünü görür.Fırat’ın maçı kazanmasıyla bahiste çok para kaybeden para babaları durumdan hiç memnun değildirler.

11. Bölüm - Şampiyon - 1 Aralık Detay

Ateş hattında kalan ikili Fırat sayesinde kurtulur.Olanları Yaman ile konuşan Fırat Derviş hakkındaki gerçekleri öğrenmek ister. Yaman onu komiser Ziya ile görüştürür.Kerem Akif’in itiraf videosunun olduğu usb ile Nesli’yi kurtarmak için Tansel’in mekanına gider. Ancak düşünmeden yaptığı hareketin hayatının hatası olacağından haberi yoktur.

Benzer içerikler

Sayfa Başına Dön

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.