Tövbeler Olsun
Tövbeler Olsun
Tövbeler Olsun

Tövbeler Olsun

Uyarı
"Tövbeler Olsun", başarılı ama "pinti" bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding'in patronu Namzet Horanta'nın, pintilikten cömertliğe giden değişimini konu ediniyor.
"Tövbeler Olsun", başarılı ama "pinti" bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding'in patronu Namzet Horanta'nın, pintilikten cömertliğe giden değişimini konu ediniyor.

"Tövbeler Olsun", başarılı ama "pinti" bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding'in patronu Namzet Horanta'nın, pintilikten cömertliğe giden değişimini konu ediniyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

6. Bölüm - Tövbeler Olsun - 13 Eylül

Osman'ın ortaklığı kabul etmesiyle nihayet rahat bir nefes alan Namzet; eski ortağı ve can dostuyla arasında yepyeni bir sayfa açma yolunda kararlıdır. Devamını oku Bu defa her şeyi doğru yapmaya çalışacaktır. . Ortaklığı kabul eden Osman, Namzet'e karşı her zamankinden daha dikkatli olacaktır.Buğra ve Aylin'in aşkı ise bu defa Latife ve Hülya'yı karşı karşıya getirecek; yılların öfkesiyle eski defterler açılacaktır.

5. Bölüm - Tövbeler Olsun - 6 Eylül

"Tövbeler Olsun", başarılı ama "pinti" bir mücevher imalatçısı olan Namzet Horanta'nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimini konu ediniyor.

4. Bölüm - Tövbeler Olsun - 30 Ağustos

Uzun zamandır beklediği anlaşmaya nihayet imza atan Osman, hem Namzet'i saf dışı bırakmanın hem de itibarını yeniden kazanmanın sevinci içindedir. Devamını oku Fakat beklenmedik bir gelişme Osman'ın Fuat ile imzaladığı anlaşmayı tehlikeye sokacaktır. Osman'ın Namzet'e zarar vereceğinden korkan Latife bunu önlemek için planlar yapmaktadır.

3. Bölüm - Tövbeler Olsun - 23 Ağustos

Kızı Nazmiye’nin yardımıyla, Gül’den helallik alıp huzura kavuşan Namzet; kalbini kırdığı insanların gönlünü almaya devam etme yolunda kararlı adımlarla ilerlemektedir. Devamını oku Namzet bu kez gelini Cemre’nin babası Remzi’den helallik isteyecek, geçmişteki hatasını telafi etmek için çabalayacaktır.Diğer tarafta ise Latife ve Cemre’nin şirketi ele geçirmesinden korktukları Nazmiye ile ilgili yepyeni planları vardır...

2. Bölüm - Tövbeler Olsun - 16 Ağustos

Namzet Horanta’nın geçirdiği ölümcül kazanın sonrasında yaşadığı değişim ve geçmişte yaptığı hataları ile yüzleşme sürecine tanık olacağız... Devamını oku İlk olarak eski ortağı ve can dostu Osman’dan af dileyen Namzet, Osman’dan beklediği cevabı alamasa da pes etmez... Hakkını yediği, kalbini kırdığı tüm insanlardan helallik almak için çıktığı bu yeni macerada en büyük destekçisi kızı Nazmiye olacaktır.

1. Bölüm - Tövbeler Olsun - 9 Ağustos

Namzet Horanta “Altın Piyasası’nın Altın Çocuğu” olmak isterken başına gelen bir kaza sonrasında büyük değişim yaşar. Devamını oku Bu olay sonucunda beklenmedik bir şekilde hatalarıyla yüzleşmek zorunda kalır.Namzet Horanta’nın bu değişimine başta karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’nın tepkisi ne olacak? Namzet’in yaşadığı bu değişim eski ortağı ve en büyük düşmanı Osman’ı nasıl etkileyecek?

53

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.