Tozkoparan

Tozkoparan

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
8. Bölüm - Tozkoparan - 19 Ocak Detay

Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.

7. Bölüm - Tozkoparan - 12 Ocak Detay

Mavi Ay ve Karayel takımları birbirlerine hiç olmadıkları kadar yakınlaşmışlardır.Çocuklar hep birlikte galibiyeti kutlarken, Murat’ın aklına bir fikir gelir. Güçlerini birleştirip tek bir takım olmalıdırlar. Bu takıma bir isim ararlar. Kar-Ma Yay olarak düşünürler. Mavi Ay ve Karayel üyeleri konuyu tartışırlar.

6. Bölüm - Tozkoparan - 5 Ocak Detay

Yay Mete’nin elindeyken, beklenmeyen bir şekilde üzerindeki pusula çalışmış ve kırmızı uçları dönmeye başlamıştır.Dede Korkut Okulu’nun uzun süredir beklediği okullar arası turnuva günü gelip çatmıştır. Mete’nin kolundaki sakatlık sebebiyle Mavi Ay’a kaptanlık edecek olan Sinan’ı zorlu bir sınav beklemektedir.

5. Bölüm - Tozkoparan - 29 Aralık Detay

Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.

4. Bölüm - Tozkoparan - 22 Aralık Detay

ncak Profesör Fikri bir anda ortadan kaybolmuştur. Fikri’nin yokluğunda, Çelebi’nin de başına gelmeyen kalmayacaktır.Kazı alanına düzenlenen okul gezisinde, çocuklar dikkatle etrafı incelemektedir.Murat ışınlandığı yeri bulmak isterken, Kaya ve Volkitolki ise Murat’a karşı özel bir plan hazırlamışlardır.

3. Bölüm - Tozkoparan - 15 Aralık Detay

Salih hoca, Mete’nin iyileşememesi ihtimalini göz önüne alarak, Sinan’ı Mavi Ay ile birlikte turnuvaya hazırlamaya karar verir. Diğer yandan antrenmanı kenardan izleyen Özge, Salih hoca ve Cihan’ın ısrarlarına dayanamayıp yay çeker.

63

İçeriği listele

Sayfa Başına Dön

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.