Tutunamayanlar
Tutunamayanlar
Tutunamayanlar

Tutunamayanlar

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
6. Bölüm - Tutunamayanlar - 18 Şubat Detay

Ablasının zorlamasıyla dışarı çıkan Tarık, bu sefer gittiği her yerde Sevgililer Günü mesajlarıyla karşı karşıya kalır. Gerçek aşkın varlığını bulmaya çalışan Tarık, İlhan ve Lütfü'ye danışır. Mahalledeki Sevgililer Günü hazırlıklarına İrem'de katılır.

5. Bölüm - Tutunamayanlar - 11 Şubat Detay

İş fikirleri düşünürken paranın bir kısmını harcayan ekibimiz hangi sektörde karar kılacak? Tarık’ın Belgin’i kaçırdığını öğrenen Cemile sinirlenir ve Tarık’ı evden kovmaya karar verir.Cemile’nin alt katını kiralayan Hicabi’nin artık yepyeni bir derdi vardır. Evine eşya bulmak...

4. Bölüm - Tutunamayanlar - 28 Ocak Detay

Bir gün gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem'e aşık olur.

3. Bölüm - Tutunamayanlar - 21 Ocak Detay

Son planı başarısızlığa uğrayan Cemile, İrem’i mahalleden göndermek için bir ekip toplar. Vildan ve Nurdagül’ün desteğini alarak yeni bir plan geliştiren Cemile, İrem’i bir daha gelmemek üzere mahallenin dışına göndermeye çalışır.Bu arada yeni bir iş ve ev bulan İrem’e hayırlı olsun hediyesi almak isteyen Tarık, bir türlü parayı denkleştiremez.

2. Bölüm - Tutunamayanlar - 14 Ocak Detay

Fakat beklediği sonucu alamamış ve eski görev yerine tekrar dönmüştür.Öte yandan Tarık’ın mahalleye gelen İrem’in neden geri döndüğüyle ilgili kafasında soru işaretleri vardır. İrem ise Tarık’a yük olduğunu düşünmektedir. Tarık, ekonomik olarak da zor durumda olan İrem’e iş konusunda yardım etmeye çalışır.

63

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.