Time Out 101 Lezzet Festivali
Festival Günlüğü
Time Out 101 Lezzet Festivali

Time Out 101 Lezzet Festivali

Festival Günlüğü

Uyarı
Türkiye'deki festivaller ekranlara taşınıyor.
Türkiye'deki festivaller ekranlara taşınıyor.

Türkiye'deki festivaller ekranlara taşınıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
19. Bölüm - 101 İstanbul Lezzeti Festivali

Şehrin en gözde restoranları, kafeleri, mekanları ve lezzet noktaları, Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen 101 İstanbul Lezzeti Festivali'nde buluşuyor.

18. Bölüm - Adana Lezzet Festivali 2018

Türkiye'deki festivaller ekranlara taşınıyor.

17. Bölüm - İstanbul Çay Festivali 2018

Uluslararası İstanbul Çay Festivali

16. Bölüm - Festival Günlüğü: Time Out 101 - 2018

Şehrin en gözde restoranları, kafeleri, mekanları ve lezzet noktaları, Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen “Time Out 101 Lezzet Festivalinde” buluşuyor.

15. Bölüm - İstanbul Coffee Festival 2017

İstanbul Coffee Festival’i, kahve çekirdeğiyle başlayan bu keyifli yolculuğun, ne kadar uzun yollardan geldiğine ve hayatlarımıza ne denli dokunduğuna dikkat çekiyor.

14. Bölüm - Kahve ve Çikolata Festivali

Uluslararası Çikolata Festival’inde çikolata şeflerinin katılacağı söyleşiler, workshoplar, çocuk ve yetişkinlere yönelik atölyeler yer alıyor. Devamını oku Çikolatanın teknolojiyle buluştuğu birbirinden farklı uygulamalar, performanslar ve interaktif festival deneyimi de çikolata tutkunlarını keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

13. Bölüm - GurmeFest 2017

Türk mutfak kültürünün yaşatılmasını ve yaygınlaşmasını hedefleyen,Türkiye’nin sahip olduğu eşsiz lezzetlerin öne çıktığı Gurmefest’te dünya lezzetlerine de yer veriliyor

12. Bölüm - Time Out 101 Lezzet Festivali

Şehrin en gözde restoranları, kafeleri, mekanları ve lezzet noktaları, Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen “Time Out 101 Lezzet Festivali’nde” buluşuyor. Devamını oku Şefler birbirinden lezzetli yemeklerini festival katılımcılarına tattırırken, kimi zamanda mutfağa konuklarla beraber giriyor.

11. Bölüm - Festival Günlüğü: Urla Enginar Festivali 2017

3. Uluslararası Urla Enginar Festivali, Urla topraklarında özenle yetiştirilen doğal enginarların, uluslararası yemek platformunda tanıtılması amacıyla düzenleniyor.

10. Bölüm - İstanbul Coffee Festival 2016

Türkiye'deki festivaller ekranlara taşınıyor.

9. Bölüm - Gaziantep Bulgur Festivali (2016)

Gaziantep Bulgur Festivali’nde, Türkiye ve yurt dışından gelen konuklara bulgurla yapılan yemekler tanıtılıyor. Devamını oku Bulgurun sağlıklı beslenmedeki yerinin anlatılacağı festivalde, dünyaca tanınmış şefler bulgurla yapılan yiyecekleri sunuyor...

8. Bölüm - Urla Enginar Festivali (2016)

2. Uluslararası Urla Enginar Festivali, Urla topraklarında özenle yetiştirilen doğal enginarların, uluslararası yemek platformunda tanıtılması amacıyla düzenleniyor.

7. Bölüm - Time Out 101 Lezzet Festivali (2016)

Şehrin en gözde restoranları, kafeleri, mekanları ve lezzet noktaları, Esma Sultan Yalısı’nda 4.sü gerçekleşen “Time Out 101 İstanbul Lezzet Festivalinde” buluşuyor. Devamını oku Şefler birbirinden lezzetli yemeklerini festival katılımcılarına tattırırken, kimi zamanda mutfağa konuklarla beraber giriyor.

6. Bölüm - Alaçatı Ot Festivali

7. Alaçatı Ot Festivali, röportaj, sergi ve çeşitli etkinlikleri ekranlarınıza taşıyor.

5. Bölüm - Urla Bağ Bozumu 2015 2.Blm.

Zeytine yağın, üzüme balın düştüğü gündür, bağbozumu… Devamını oku Her yıl Ağustos ayında düzenlenen bağ bozumu şenliği 2600 yıllık geçmişiyle Urla ve Urlalılar’a bırakılan en köklü geleneklerden biridir.

4. Bölüm - Urla Bağ Bozumu 2015 1.Blm.

Zeytine yağın, üzüme balın düştüğü gündür, bağbozumu… Devamını oku Her yıl Ağustos ayında düzenlenen bağ bozumu şenliği 2600 yıllık geçmişiyle Urla ve Urlalılar’a bırakılan en köklü geleneklerden biridir.

3. Bölüm - Urla Enginar Festivali (2015)

1.Uluslararası Urla Enginar Festivali,Urla topraklarında özenle yetiştirilen doğal enginarların,uluslararası yemek platformunda tanıtılması amacıyla ilk kez düzenleniyor. Devamını oku beIN Gurme kanalı da festival kapsamında enginarla yapılan sayısız tarifi izleyicileriyle paylaşıyor.

2. Bölüm - Time Out 101 Lezzet Festivali (2015)

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Time Out 101 Lezzet Festivali" beIN Gurme şeflerinin birbirinden lezzetli yemeklerine ev sahipliği yapıyor. Devamını oku Şefler birbirinden lezzetli yemeklerini festival katılımcılarına tattırırken, kimi zamanda mutfağa konuklarla beraber giriyor.

1. Bölüm - Alaçatı Ot Festivali (2015)

beIN Gurme şeflerinin katılımıyla daha da renklenen,6.Alaçatı Ot Festivali,değerli yerel otlar ile röportaj,sergi ve çeşitli etkinlikleri ekranlarınıza taşıyor. Devamını oku Bu yıl,Ebegümeci'ni tema edinen festival,Ege'nin doğal ve lezzetli mutfağına ışık tutuyor.

54

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.