Görevimiz Yemek
Görevimiz Yemek
Görevimiz Yemek

Görevimiz Yemek

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
128. Bölüm - Nişantaşı Detay

Gurmelerimiz Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal’ın en iyi, en lezzetli, en özel yemekleri yediği Nişantaşı gezisinin lezzet noktaları arasında; Petunya Pastaneleri, Tatbak, The Grungy, Frankie İstanbul ve Hiref Cafe yer alıyor.

127. Bölüm - Bağdat Caddesi Detay

Caddenin en özel ve en nefis yeme – içme adreslerinin izini heyecanla süren Yaşin ve Hünal burada; Voi Coffee Roastery, Kastamonu Pastırmacısı, Tusa & Co., Sour & Sweet Artisan Bakery ve Nello’s Italian Restaurant’a gidiyorlar.

126. Bölüm - Sakarya Detay

Sakarya’nın lezzet üslerini keşfe çıkan Yaşin ve Hünal burada; Meşhur Köfteci Mustafa, Helvacı Ali Sakarya, Polatlar Sultanseki, Yegane Restoran ve Apetit Restoran’a gidiyorlar.

125. Bölüm - Göktürk Detay

Yeme – içme mekanlarının büyük bir hızla arttığı bu mahallede, Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal; Jean Pierre Patisserie, Quyyu Hanımeli Balık, Muhit Burger, Delicious Göktürk, Nişantaşı Başköşe Göktürk ve Yasemin & Tuncel’e gidip damaklarını çatlatıyorlar.

124. Bölüm - Normandiya Detay

Gastronomi dünyasının en lezzetli mekanlarına sahip bu bölgede; Les Vapeurs, Le 5 Freres, Le Moulin Saint Georges Restaurant ve daha fazlasına gidiyoruz ve Fransız Mutfağı’nı daha yakından tanıyoruz.

123. Bölüm - Honfleur Komünü Detay

Honfleur'un mimari güzelliği ve yemeklerinin ağız sulandıran özelliği bir araya gelince tadından yenmeyen bu programda; Le Clos De Grace, Le Manoir Des Impressionnistes, L'absinthe Hotel ve Honfleur Pazarı'nı geziyoruz.

122. Bölüm - Paris Detay

Gastronominin medar-ı iftiharı olan Paris’te; Le Grand Colbert, Les Deux Magots, L’entracte Cafe, Le Traiteur Marocain ve Brasserie Mollard lezzet üslerimiz oluyor. Olası bir Paris seyahatine gastronomik rehber niteliğinde bir gezi olan bu bölümü kaçırmayın.

121. Bölüm - Kıbrıs Detay

Girne – Lefkoşa arasında mekik dokuyan gurmelerimiz Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal burada; Aroma Cafe Restaurant, Bellapais Gardens Hotel & Rest, Müze Dostları Restaurant, Koop Süt ve Elexus Hotel – Meyan Restaurant’ta iştah kabartan lezzetlerle damaklarını çatlatıyorlar.

120. Bölüm - Kıbrıs Detay

Girne’de ağız sulandıran yemeklere şefkatle kucak açan Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal burada; Bittacı Fırını, Neşe Anibal Ev Yemekleri, Kemeraltı Aşevi Restaurant ve Elexus Hotel – Kaluga Restaurant’ı ziyaret ediyorlar.

119. Bölüm - Bafra Detay

Samsun’un bu lezzetli ilçesinde; meşhur menemenci Kel’in Yeri, Celal Usta Bafra Tandır, Niyazi Kesim Restaurant, Bafra Balkaymak Dondurma ve Bafra Kaymaklı Lokumevi’ne giden Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal sizi de bu nefis keşfe davet ediyor.

118. Bölüm - Gaziantep Detay

Yemeklerinin lezzetine doyum olmayan bir mutfağa sahip Antep’te gurmelerimiz; Ciğerci Mustafa, Katmerci Zekeriya Usta, Aşina Gaziantep Mutfağı, Cumba Künefe ve Altun Et Kebap’a gidip harikulade bir lezzet gezisi gerçekleştiriyorlar.

117. Bölüm - Samsun Detay

Tarihimizde çok özel bir yeri olan güzel Karadeniz şehri Samsun’un nefis yemeklerini yemek için gurmelerimiz bu bölümde; Çarşamba Şehir Lokantası, Lezzet Döner 1925, İkizler Tandır, Efor Pide Salonu ve Müdavim Restaurant’a gidiyor.

116. Bölüm - Tire Detay

Bu hafta İzmir’in güzel ilçesi Tire’de lezzet turu gerçekleştiren Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal; Kaplan Dağ Restoran, Gastrotire, Osman Efendi Dondurma Tatlı Evi, Meşhur Kuyu Kebapçı Ali Usta, Hacıoğlu Tire Köfte 1936’ya gidip binbir çeşit yemekle damaklarını çatlatıyorlar.

115. Bölüm - Ödemiş Detay

Geniş yemek kültürüyle gezilesi yerlerden olan Ödemiş’te gurmelerimiz; Onur Pide, Hurşit Kebap, Dede Lokantası, Tuğrul ve Burak Büfe Kadir’in Yeri, Meşhur Ödemiş Lokmacısı Lokmacıoğlu ve Güven Helva’ya gidip en güzel yemek gezilerinden birini gerçekleştiriyorlar.

114. Bölüm - Görevimiz Yemek Detay

Unesco Yaratıcı Şehirler Ağı’na gastronomi alanında katılan Antep Mutfağı’nın yemekleriyle damak çatlatan gurmelerimizin şehirdeki lezzet noktaları arasında Küşlemeci Mehmet Usta, Baklavacı Zeki İnal, Dukat Beyran, Muhsinzade Türk Şiş Kebap ve uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali yer alıyor.

113. Bölüm - Kazdağları Detay

Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal Kazdağları, Çanakkale, Balıkesir semalarında keşfe çıkacaklar ve Güre Yakamoz Restaurant, Zeytinbağı Otel, Han Cafe, Zeus Dondurma ve Ida Blue’da nefis yemeklerin olduğu sofralarda damaklarını çatlatacaklar.

112. Bölüm - Kazdağları ve Balıkesir Detay

Ekranların en lezzetli, en iştahlı programı Görevimiz Yemek’te bu hafta Adalı Efe Zeytinyağı, Hacı Mide Ofisi, Lokanta Bahar Edremit, Emek Fatma Hanım’ın Yeri ve Ramada Resort Kazdağları’na giden gurmelerimiz damakları çatlatan yemeklerin müptelası oluyorlar.

111. Bölüm - Diyarbakır Detay

İzleyince ışınlanmak isteyeceğiniz, ağızlarda sulanma yaratacak Diyarbakır gezisinde; Hindici Ömer Usta, Diyarbakır Lahmacun Merkezi, Çiğköfteci Hacı Siraç, İs’lo Kebap ve Hancı Et’e giden Yaşin ve Hünal’ın bu lezzetli gezisi ekranlara geliyor.

110. Bölüm - Diyarbakır Detay

Süper ikili Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal, Mustafa’nın Kahvaltı Dünyası, Kebapçı Mehmet Usta, Kadayıfçı Sıtkı Usta, Fırıncı Diyarbakır ve Divan Otel Diyarbakır’da kıskandıran bir yemek turu gerçekleştiriyorlar.

109. Bölüm - Bursa Detay

Bursa’da bu hafta; Gökhan Aperatif, Pasto Bursa, Tavukçuoğlu İşkembe Çorbacısı, Ayanoğlu Mandıra & Kahvaltı, Hacı İlyas Lokantası ve Kebapçı Tamer’e giden Yaşin ve Hünal’ın bu özel anları ekranlara geliyor.

108. Bölüm - Bursa Detay

Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapan bu uhrevi şehrimizde Yaşin ve Hünal; İnanç Fırın, Kayhan Köftecisi, Namlı Ciğerci, Fasülyeli ve Bağdat Hurma Tatlıcısı’nda Bursa’ya özgü tatları gözü kapalı silip süpürdüler.

107. Bölüm - İstanbul Detay

Gurmelerimiz Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal Feriköy'de lezzetleriyle öne çıkan adreslerde lezzet turu yapıyor.

106. Bölüm - Tarsus Detay

Gurmelerimiz, Yeşilova Kebap ve Lahmacun Salonu, Mamülcü Mustafa, Alifakılının Meşhur Fıçı Şalgamı, Kervan Humus, Kebapçı Eyüp’te ziyafet ziyafete koşan Yaşin ve Hünal, kaliteli bıçakların yapıldığı tüfekçi Karadayı’da bıçakla ilgili merak edilenleri sorup öğreniyorlar.

105. Bölüm - Tarsus Detay

Gurmelerimiz Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal’ın hayran kaldığı Tarsus’ta; Şelale Otağı Köy Kahvaltısı, Yeni Kent Lokantası, Seyyar Tatlıcı Tekin Usta, Tarsusi Serpil Kafe ve Mersin Hiltonsa – Ichellia Restaurant’ta geleneksel yemekler keşfediliyor.

104. Bölüm - Antalya Detay

Gloria Hotels & Resort, Kaison, Arzum Döner ve Sakarya Pide Fırını’nda lezzetli yemeklerin tam ortasında damakları titretecek anlar yaşayan gurmelerimiz Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal sizi de bu keyfe ortak olmaya davet ediyor.

103. Bölüm - Antalya Detay

Bu sefer daha önce keşfedemedikleri yerleri abluka altına alan ikili Antalya’da; Paçacı Şemsi, Zamora, The Sudd, Volkan Şişçi Kadir’in Yeri, Şen Baba Kebap Salonu ve Asmani Restoran’a gidip damaklarında kalıcı lezzet izleri bırakmayı hedefliyorlar.

102. Bölüm - Moda Detay

Moda’da yeni açılan yerleri keşfe çıkan gurmeler burada; Naan Bakeshop, Lokanta Ahmet, Snob Street Food, Rita Moda 14 ve Munchies Crepes & Pancakes’e gidip, lezzet denizinde iştahla kulaç atacaklar ve keyifli anlar yaşayacaklar.

101. Bölüm - Ankara Detay

Boğaziçi Lokantası, Beykoz Paça İşkembe, Chef Akademi, 52 Ciğer Kebap ve Trilye Restaurant’ta nefis anlar yaşayan ve keyifli vakit geçiren Yaşin ve Hünal’ın bu Ankara gezisi ekranlara geliyor.

100. Bölüm - Ankara Detay

Başkentteki lezzet noktaları arasında; Gmo Simitçii, Mutlu Lokantası, Şehir Kebapçısı, Ankara HiltonSa ve onların karşı konulmaz yemekleri var.

99. Bölüm - Beylikdüzü Detay

Mesafelere aldırış etmeden iyi yemek uğruna buraya gelen ikili, Beylikdüzü’ndeki yeme – içme potansiyeline hayran kaldılar. Bu haftaki damak çatlatan yerler arasında; Kilisli Restaurant, Kanatçı Muhtar’ın Yeri, Enbey Döner, Vakkas Tantuni ve Hamdizade var.

98. Bölüm - Arnavutköy Detay

Arnavutköy’de gittikleri; çilek tarlaları, Hudson İstanbul, Köfteci Ali Baba, Cutie Cake Co. ve Chef Meyhane’de ziyafet sofralarının tam ortasına düşen ikili sizi de bu özel anlara tanıklık etmeye davet ediyor.

97. Bölüm - Kuzguncuk Detay

Mahallenin sakini gibi Kuzguncuk sokaklarına sızan ve yeme içmeye dair neresi varsa tek tek gezen Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal, Pulat Çiftliği, Metet Közde Döner, Manolya Pastaneleri, Corvino Kuzguncuk ve İsmet Baba Restaurant’ta yemeğin tadına doyasıya varıyorlar.

96. Bölüm - Yeniköy Detay

Boğazın güzel semti Yeniköy’deki damakları çatlatan adresler arasında; Yeniköy Emek Cafe, La Boom Emirgan, Araka, Emek Mantı Evi ve Azur Restoran yer alıyor.

95. Bölüm - Yörük, Fransız, İsviçre ve İtalyan Mutfakları Detay

Yörük, Fransız, İsviçre ve İtalyan mutfaklarının en leziz yemeklerini yiyerek semt semt gezen Yaşin ve Hünal’ın bu haftaki yeme içme adresleri arasında; Alaf Kuruçeşme, Batard İstanbul, Chalet Restaurant Swissotel The Boshphorus ve Galvin Ristorante yer alıyor.

94. Bölüm - Kapalıçarşı Detay

Kültürel mirasın arasında bulunan ve Türk Mutfağı’nın en güzel yemeklerini lezzetli bir şekilde hazırlayan yeme - içme adreslerimiz arasında bu hafta; Dönerci Şahin Usta, Havuzlu Restaurant, Tarihi Subaşı Lokantası, Köfteci Mustafa, Şark Kahvesi ve Pandeli Lokantası var.

93. Bölüm - Tiran Detay

Bu küçük Balkan şehrinden umduklarını fazlasıyla bulan gurmelerimizin bu seferki adresleri, Restorant Reka, Piceri Pavarotti, Salt Restorant, Oda Restorant...

92. Bölüm - Arnavutluk Detay

Bu yüzden de Yaşin ve Hünal’ın bu hafta Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yaptıkları gezide; Te Met Kodra, Restorant Sofra E Ariut, Reka Pasticeri ve Mullixhiu’da sofralarda olan köfteden elbasan tavaya, bozadan nefis trileçeye, zengin Arnavut mutfağı menüleri ağızların suyunu akıttı.

91. Bölüm - Galata Detay

Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal; Federal Coffee Company, Tarihi Bankalar Lokantası, Neolokal ve Sahrap Pera Restaurant’ta gezinin hakkını fazlasıyla veriyorlar.

90. Bölüm - İzmir Detay

Her yerinden damla damla lezzet akan bu yemek şöleninde; kardeşler büfe sandviççi, Karşıyaka Yelken Restaurant, Dürüm Üstadı, Reyhan Pastanesi ve Tok Bbq’de yenilen efsane yemekler, Yaşin ve Hünal kadar sizin de ağzınızın suyunu akıtacak.

89. Bölüm - Kuşadası Detay

Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal Türkiye’nin ilk turizm merkezlerinden olan Kuşadası’nda; Tarihi Çınaraltı Restaurant, Değirmen Çiftlik Kuşadası, Şef Restaurant Kuşadası, Kuşadası Zeytin Festivali ve Efes Selçuk Köftecisi’nde muhteşem ötesi yemeklerle hem göze hem de mideye hitap ediyorlar.

88. Bölüm - Doha Detay

Bu bölümde de lezzetli yemeklerden oluşan sofralar gezinin başrolünde yer alırken, gurmelerimiz Yaşin ve Hünal da yemek yemenin hakkını vererek performanslarıyla büyük alkış topladılar. 2. Doha yemek gezisinde gidilen; Mamig Restaurant, Zengo Restaurant, Spice Market Doha ve Shanghai Club...

87. Bölüm - Doha Detay

Doha’daki en iyi restoranların izini süren Yaşin ve Hünal; Idam By Alain Ducasse, Nobu Doha, Al Enna Restaurant ve Toro Toro Doha’da çeşitli dünya mutfaklarının en nadide yemeklerini kendi usullerince silip süpürecekler.

86. Bölüm - İzmir Detay

Gurmelerimizin yeni yerler, yeni tatlar keşfettiği bu çok özel gezi ve yaşanan keyifli anlar ekranlara geliyor.

85. Bölüm - Adana Detay

Ama bu sefer öyle bir çıkarıyorlar ki damaklar çatlamakla kalmıyor, ortadan ikiye ayrılıyor. Gurmelerimizin Adana’da gittikleri; Adana Koço Ocakbaşı, Karaçizmeli Lahmacun & Etli Pide, Ağaçaltı Tatlıcısı, Börekçi Rıza, Ali Baba Kebapçı’da neler yaşanmış neler...

84. Bölüm - Adana Detay

7/24 yemekle yaşayan bu şehirde gurmelerimiz Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal; Hamburgerci Mükerrem, Ciğerci Mahmut, Adana Lezzet Festivali, Kaburgacı Cabbar, Şırdancı Emin’de geleneksel Adana lezzetlerini silip süpürüyorlar.

83. Bölüm - Trabzon Detay

Yağmur çamur dinlemeden Trabzon’u karış karış gezen Yaşin ve Hünal; Dam Balık, Doubletree by Hilton Hotel, Trabzon Visera Restaurant Terrace, Konakoğlu Lokantası, Rüştü’nün Fırını ve Akçaabat’taki Köfteci Ali’de efsanelere yaraşır sofralarda damaklarını çatlatacak derecede yiyorlar.

82. Bölüm - Çengelköy Detay

Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal Çengelköy’de; tarihi Has Fırın Ekmek, Çengelköy Börekçisi, Del Mare Restaurant, meşhur Köfteci Recep Usta, Çengelköy Kokoreççisi, Aşhana İspir Kuru Fasuyecisi’ne gidip damaklarına coşkulu anlar yaşatıyorlar.

81. Bölüm - Bolu Detay

Gurmelerimiz bu gezide, Gazelle Restaurant, Müdür Restaurant, Kubbealtı Gözleme, Et Evi Bolu Çiftliği ve Mengen Cumhuriyet Şehir Parkı Çamlık Cafe’de usta aşçıların ellerinden çıkan, ağızların suyunu akıtan yemekleri yiyen Yaşin ve Hünal bakalım burada daha ne gibi sürprizlerle karşılaşacak.

80. Bölüm - Maslak Detay

Çalışan nüfusun öğle aralarında Maslak’ta neler yediğini merak eden Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal burada; Gram, Burger Burrito, Maslak Pilavcısı, Markus Prime Ribs Society ve Pizza Napolist’e gidip zevkle, şevkle, iştahla yemek yiyecekler.

79. Bölüm - Yunanistan Detay

Bu sefer de Gümülcine’nin tadına bakacak olan gurmelerimizin bu gezisi öyle böyle lezzetli değil! Börekçi Gürol, Trakya Aile Lokantası, Tatlıcı Nedim, King Food, Ta Aderfia Restaurant, Melissa Restaurant ve Çukur Kahve’de nefis anlar yaşayacaklar.

78. Bölüm - Dedeağaç Detay

Türk Mutfağı’yla benzer özellikleri çok fazla olan Yunan Mutfağı’nı Nisiotiko Sea Food Restaurant, Gelateria Italos, To Spiti Tou Glykou, Kelari Pro, Bougatsa Marinos, Nea Klimataria ve Fleur De Lis Coffee Project’te keşfeden gurmelerimizin bu özel Dedeağaç gezisi ekranlara geliyor.

77. Bölüm - Alaçatı Detay

Eğlenceli ve iştahlı gurmelerimiz; Sota Alaçatı, Kolburanos, İnsula Alaçatı, Yek Alaçatı, Dönerci Çetin ve Meyhane Şerefe’de dört başı mamur sofralarda damakları çatlatacaklar.

76. Bölüm - Alaçatı Detay

Gurmelerimizin lezzet gezisine Sedirli Ev Alaçatı, Köşe Kahve, Alaçatı Ege Kumrum, Asma Yaprağı, Avrasya Lokantası ve Premier Solto Hotel By Corendon ortak oluyor. Yani anlayacağınız size bu bölümde de bol neşe, bol kahkaha ve çokça lezzetin garantisini veriyoruz.

Sayfa Başına Dön

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.