İmza Yemekler
  İmza Yemekler

  İmza Yemekler

  BÖLÜMLER
  60. Bölüm - Tahinli Karnabaharlı Kuşko..

  60. Bölüm - Tahinli Karnabaharlı Kuşkonmaz Salatası

  Bu bölümde, şefimiz, Anthony Bourdain 'ın klasik yemeklerinden tahinli karnabaharlı kuşkonmaz salatası ile susam yağında levrek ve kıtır tavuklu mantar çorbası yapıyor.

  59. Bölüm - Böğürtlenli Soğanlı Kuskus

  59. Bölüm - Böğürtlenli Soğanlı Kuskus

  Bu bölümde, şefimiz, Ming Tsai 'ın klasik yemeklerinden böğürtlenli soğanlı kuskus ile zencefilli bonfile ve çaylı somon ile ılık mantar salatası yapıyor.

  58. Bölüm - Karidesli Mayonez

  58. Bölüm - Karidesli Mayonez

  Bu bölümde, şefimiz, Nathan Outlaw 'ın klasik yemeklerinden karidesli mayonez, portakallı rezene ile levrek tava ve tütsülenmiş çipura ile patates çorbası yapıyor.

  57. Bölüm - Karidesli Peynirli Karnaba..

  57. Bölüm - Karidesli Peynirli Karnabahar Püresi

  Bu bölümde, şefimiz, Jason Atherton 'In klasik yemeklerinden karidesli peynirli karnabahar püresi ile levrek ve balzamikli keçi peynirli pancar çorbası yapıyor.

  56. Bölüm - Hindistan Cevizli, Kremalı..

  56. Bölüm - Hindistan Cevizli, Kremalı, Körili Levrek Ezmesi

  Bu bölümde, şefimiz, David Thompson 'ın klasik yemeklerinden hindistan cevizli, kremalı, körili levrek ezmesi ve karidesli baharatlı noodle yapıyor.

  55. Bölüm - Mantar

  55. Bölüm - Mantar

  Bu bölümde, şefimiz, Gary Rhodes 'In klasik yemeklerinden mantar, ıspanak sosu ile deniz tarağı ve limonlu tarçınlı vişne çorbası yapıyor.

  54. Bölüm - Lavantalı Ördek Göğsü

  54. Bölüm - Lavantalı Ördek Göğsü

  Şefimiz,Daniel Humm 'ın klasik yemeklerinden lavantalı ördek göğsü ile portakallı havuç püresi ve karamelize kayısı ile fırın domatesli mozarella salatası yapıyor.

  53. Bölüm - Üzüm Yapraklı Mayonez

  53. Bölüm - Üzüm Yapraklı Mayonez

  Şefimiz,Lefteris Lazarou 'ın klasik yemeklerinden üzüm yapraklı mayonez ile domates kurusu dolgulu tavuk but ve pastırmalı bezelye,taze rezene püresi ile levrek yapıyor.

  52. Bölüm - Üzümlü Yedikule Marulu Sos..

  52. Bölüm - Üzümlü Yedikule Marulu Sosu ile Pirzola

  Bu bölümde, şefimiz, Tom Kitchin 'ın klasik yemeklerinden üzümlü Yedikule marulu sosu ile pirzola ve pırasalı kuru erikli bıldırcın çorbası yapıyor.

  51. Bölüm - Taze Soğanlı Naneli Pesto

  51. Bölüm - Taze Soğanlı Naneli Pesto

  Bu bölümde, şefimiz, Curtis Duffy 'ın klasik yemeklerinden taze soğanlı naneli pesto ile karaağaç şuruplu, tane hardallı fırın pirzola dana antrikot, böğürtlenli kinoa, t

  50. Bölüm - Hindistan Cevizi Sütlü,Kör..

  50. Bölüm - Hindistan Cevizi Sütlü,Körili Karides

  Bu bölümde, şefimiz, Gaggan Anand 'ın klasik yemeklerinden hindistan cevizi sütlü, körili karides ve garam masalalı ile zencefilli kuzu yahni yapıyor.

  49. Bölüm - Burrata

  49. Bölüm - Burrata

  Bu bölümde, şefimiz, April Bloomfield 'ın klasik yemeklerinden burrata, sote kereviz ile fesleğenli pesto ve fırında ballı somon ile kuşkonmaz yapıyor.

  48. Bölüm - Yoğurt, Nohut, Salatalık i..

  48. Bölüm - Yoğurt, Nohut, Salatalık ile Tandori

  Bu bölümde, şefimiz, Alyn Williams 'ın klasik yemeklerinden yoğurt, nohut, salatalık ile tandori deniztarağı kaymaklı körili levrek ile taze soğanlı kinoa risotto yapıyor

  47. Bölüm - Salsa Verde Sos ile Dana A..

  47. Bölüm - Salsa Verde Sos ile Dana Antrikot

  Bu bölümde, şefimiz, James Martin'ın klasik yemeklerinden salsa verde sos ile dana antrikot ve ızgara kuşkonmaz ile kremalı spagetti yapıyor.

  46. Bölüm - Maydanoz Yağında Fındıklı ..

  46. Bölüm - Maydanoz Yağında Fındıklı Kuşkonmaz

  Bu bölümde, şefimiz,David Kinch'ın klasik yemeklerinden maydanoz yağında, fındıklı kuşkonmaz ile fırında acı tatlı hardallı somon ve kefirli kereviz sapı çorbası yapıyor.

  45. Bölüm - Ballı Yer Elması Püresi

  45. Bölüm - Ballı Yer Elması Püresi

  Bu bölümde, şefimiz, Heinz Beck'ın klasik yemeklerinden ballı yer elması püresi ile portakallı havuçlu ördek ve trüflü fasulye püresi ile baharatlı panko kaplı çipura yapıyor.

  44. Bölüm - Portakallı Taze Baharatlı ..

  44. Bölüm - Portakallı Taze Baharatlı Kuskus

  Şefimiz,Charlie Trotter'ın klasik yemeklerinden portakallı taze baharatlı kuskus ile pekmezli soyalı somon ve pırasalı domatesli kinoa ile sarımsak soslu bonfile yapıyor.

  43. Bölüm - Ballı Tane Hardallı Uykuluk

  43. Bölüm - Ballı Tane Hardallı Uykuluk

  Bu bölümde, şefimiz, Bo Bech'ın klasik yemeklerinden ballı tane hardallı uykuluk ile nohut ve çikolata karamel sos ile mavi peynir yapıyor.

  42. Bölüm - Brokoli Püresi

  42. Bölüm - Brokoli Püresi

  Bu bölümde, şefimiz, Sat Bains'ın klasik yemeklerinden brokoli püresi ile fırında somon ve bezelye, badem ve taze soğan ile enginar çorbası yapıyor.

  41. Bölüm - Deniz Tarağı ile Rezene Ço..

  41. Bölüm - Deniz Tarağı ile Rezene Çorbası

  Bu bölümde, şefimiz, Dan Barber'ın klasik yemeklerinden deniz tarağı ile rezene çorbası ve zeytinyağında poşe edilmiş karides ile sebze ezmesi yapıyor.

  40. Bölüm - Dashili Soyalı Tavuk ile S..

  40. Bölüm - Dashili Soyalı Tavuk ile Sote Sebzeler

  Bu bölümde, şefimiz, Niki Nakayaman'ın klasik yemeklerinden dashili soyalı tavuk ile sote sebzeler ve semizotu, turp salatası ile fırında somon yapıyor.

  39. Bölüm - Sote Hindiba ile Buğulama ..

  39. Bölüm - Sote Hindiba ile Buğulama Çipura

  Bu bölümde,Claude Bosiin klasik yemeklerinden portakallı havuçlu tereyağ,sote hindiba ile buğulama çipura,tütsülenmiş tereyağ ile kuru etli kuşkonmaz çorba yapıyor.

  38. Bölüm - Balzamik Sos ile Somon

  38. Bölüm - Balzamik Sos ile Somon

  Bu bölümde, şefimiz, Michael Cimarusti'ın klasik yemeklerinden mantar, kayısı, istridye mantarı balzamik sos ile somon ve kuru mantar suyunda pişmiş levrek yapıyor.

  37. Bölüm - Mantar, Tarhun ve Baby Isp..

  37. Bölüm - Mantar, Tarhun ve Baby Ispanak

  Bu bölümde, şefimiz, Mıchael Caınes'ın klasik yemeklerinden mantar, tarhun ve baby ıspanak ile ballı ördek göğsü ve karidesli körili havuç çorbası yapıyor.

  36. Bölüm - Acılı Balkabağı ile Aromat..

  36. Bölüm - Acılı Balkabağı ile Aromatik Levrek

  Bu bölümde, şefimiz, Jean Georges Vongerichten'ın klasik yemeklerinden acılı balkabağı ile aromatik levrek ve karidesli avokado salatası yapıyor.

  35. Bölüm - Vanilyalı Pazı

  35. Bölüm - Vanilyalı Pazı

  Bu bölümde, şefimiz, Guy Savoy'ın klasik yemeklerinden vanilyalı pazı ile baharatlı çıtır levrek ve mantarlı ıspanaklı graten yapıyor.

  34. Bölüm - New Orleans Stili Tavuk

  34. Bölüm - New Orleans Stili Tavuk

  Bu bölümde, şefimiz, Emeril Lagasse'ın klasik yemeklerinden New Orleans stili tavuk ve cajun somon ile bademli brüksel lahanası yapıyor.

  33. Bölüm - Karides

  33. Bölüm - Karides

  Bu bölümde, şefimiz, Shannon Bennett'ın klasik yemeklerinden karides, kum midyesi ile arpa şehriye çorbası ve fıstık soslu haşlanmış bonfile salatası yapıyor.

  32. Bölüm - Kinoa ve Bakla Salatası

  32. Bölüm - Kinoa ve Bakla Salatası

  Bu bölümde, şefimiz, Anthony Demetre'ın klasik yemeklerinden kinoa ve bakla salatası ile ballı-limonlu tavuk ve paprikalı-bozalı yoğurt ile fırında kuzu pirzola yapıyor.

  31. Bölüm - Buharda Levrek

  31. Bölüm - Buharda Levrek

  Bu bölümde, şefimiz, Justin Quek'ın klasik yemeklerinden buharda levrek, sote lahana ile midye sosu ve kıtır buğday, semizotu ve ılık domates salatası yapıyor.

  30. Bölüm - Hindistan Cevizi Sütlü Lah..

  30. Bölüm - Hindistan Cevizi Sütlü Lahana

  Bu bölümde, şefimiz, Soenil Bahadoer'ın klasik yemeklerinden hindistan cevizi sütlü lahana ile somon ve deniz tarağı üç farklı karnabahar yapıyor.

  29. Bölüm - Çipura

  29. Bölüm - Çipura

  Bu bölümde, şefimiz, Philip Howard'ın klasik yemeklerinden çipura, tütsülenmiş kereviz püresi, fındık pestosu ve kahve glazeli fileminyon ile zerdeçallı enginar yapıyor.

  28. Bölüm - Pancar

  28. Bölüm - Pancar

  Bu bölümde, şefimiz, Virgilio Martinez'ın klasik yemeklerinden pancar, çilek ve mısırlı kinoa ve glaze tatlı patates ile tavuk yapıyor.

  27. Bölüm - Yaban Turplu Pancar Püresi

  27. Bölüm - Yaban Turplu Pancar Püresi

  Bu bölümde, şefimiz, Neil Perry'ın klasik yemeklerinden yaban turplu pancar püresi ile balık ve tatlı patatesten domates soslu gnocchi yapıyor.

  26. Bölüm - Uykuluk

  26. Bölüm - Uykuluk

  Bu bölümde, şefimiz, Helen Darroze'ın klasik yemeklerinden uykuluk, baharatlı havuç püresi ile deniz tarağı ve tarhunlu, mantarlı pastırmalı tavuk yapıyor.

  25. Bölüm - Patates Risottosu

  25. Bölüm - Patates Risottosu

  Bu bölümde, şefimiz, Brett Graham'ın klasik yemeklerinden patates risottosu ve sarımsak glazeli patlıcan, karamelize zeytin ile kuzu pirzola yapıyor.

  24. Bölüm - İncirli Acılı Tagliatelle

  24. Bölüm - İncirli Acılı Tagliatelle

  Bu bölümde, şefimiz, Ruth Rogers'ın klasik yemeklerinden incirli acılı tagliatelle ve bezelyeli taze kabak çorbası yapıyor.

  23. Bölüm - Pazılı Zencefilli Soya Vin..

  23. Bölüm - Pazılı Zencefilli Soya Vinegrette

  Şefimiz, Eric Ripert'ın klasik yemeklerinden pazılı zencefilli soya vinegrette ile tavada somon ve zencefilli turp püresi, shitaki mantarları ile fener balığı yapıyor.

  22. Bölüm - Kuzu Kuşbaşı ile Ançuez

  22. Bölüm - Kuzu Kuşbaşı ile Ançuez

  Bu bölümde, şefimiz, Giorgio Locatelli'ın klasik yemeklerinden kuzu kuşbaşı ile ançuez, biberiye ve tava levrek, yeşil mercimek ile maydanoz sosu yapıyor.

  21. Bölüm - Karidesli Humus

  21. Bölüm - Karidesli Humus

  Bu bölümde, şefimiz, Pierre Gagnaire'ın klasik yemeklerinden karidesli humus ve fındık kruton ile çikolata çorbası yapıyor.

  20. Bölüm - Kestane Soslu Dülger Tava

  20. Bölüm - Kestane Soslu Dülger Tava

  Bu bölümde, şefimiz, Tom Aikens'ın klasik yemeklerinden kestane soslu dülger tava ve lime sosu, elma püresi ve tava levrek yapıyor.

  19. Bölüm - Tavada Ördek ve Roka

  19. Bölüm - Tavada Ördek ve Roka

  Bu bölümde, şefimiz, Jacques Pepin'ın klasik yemeklerinden tavada ördek ve roka, fındık, kıtır ördek derisi salatası ve kabak sote ile karides köfteleri yapıyor.

  18. Bölüm - Greyfurt Sos İle Tarçın Şi..

  18. Bölüm - Greyfurt Sos İle Tarçın Şişte Karides Pancar

  Bu bölümde, şefimiz, Grant Achatz'ın klasik yemeklerinden iki farklı greyfurt sos ile tarçın şişte karides pancar ve taze kabak çorbası levrek sote yapıyor.

  17. Bölüm - Trompet Mantar

  17. Bölüm - Trompet Mantar

  Bu bölümde, şefimiz, Jose Andres'ın klasik yemeklerinden iki farklı pırasa ile trompet mantar ve soğuk pancar ile domates çorbası yapıyor.

  16. Bölüm - Pekan

  16. Bölüm - Pekan

  Bu bölümde, şefimiz, Marcus Samuelsson'ın klasik yemeklerinden pekan, böğürtlen kurusu ile fırında baharatlı balkabağı ve Helga’nın köfteleri yapıyor.

  15. Bölüm - Sirkede Tavuk

  15. Bölüm - Sirkede Tavuk

  Bu bölümde, şefimiz, Paul Bocusse'ın klasik yemeklerinden sirkede tavuk ile tereyağda baton patates ve antep fıstıklı karışım ile pırasa patates çorbası yapıyor.

  14. Bölüm - Kahve,Soda İle Marine Edil..

  14. Bölüm - Kahve,Soda İle Marine Edilmiş Fırın Tavuk

  Bu bölümde, şefimiz, Susur Lee'ın klasik yemeklerinden kahve, soda ile marine edilmiş fırın tavuk ve kuru domatesli deniz tarağı ile havuç püresi yapıyor.

  13. Bölüm - Yeşil Zeytinli Turplu Tavu..

  13. Bölüm - Yeşil Zeytinli Turplu Tavuk Yahni

  Bu bölümde, şefimiz, Daniel Boulud'ın klasik yemeklerinden yeşil zeytinli turplu tavuk yahni ve kestaneli bolonez sos ile kulak makarna yapıyor.

  12. Bölüm - Chilili Portakallı Maydano..

  12. Bölüm - Chilili Portakallı Maydanozlu Ançuezli Karides

  Bu bölümde, şefimiz, Alice Waters'ın klasik yemeklerinden chilili portakallı maydanozlu ançuezli jumbo karides ve hindili karalahanalı mantar çorbası yapıyor.

  11. Bölüm - Limonlu Zeytinli Maydanozl..

  11. Bölüm - Limonlu Zeytinli Maydanozlu Arpa Şehriye ile Tekir

  Bu bölümde, şefimiz, Chris Galvin'ın klasik yemeklerinden limonlu zeytinli maydanozlu arpa şehriye ile tekir ve karamelize ıspanaklı havuçlu dülger yapıyor.

  10. Bölüm - Kapari

  10. Bölüm - Kapari

  Bu bölümde, şefimiz, Angela Hartnett'ın klasik yemeklerinden kapari, zeytin, domates soslu rib-eye ve ıspanak, ceviz ve peynir sos ile taze papardelle yapıyor.

  9. Bölüm - Kök Kereviz Risottosu

  9. Bölüm - Kök Kereviz Risottosu

  Bu bölümde, şefimiz, Alain Passard'ın klasik yemeklerinden kök kereviz risottosu ve roka çorbası ile parmesan kreması yapıyor.

  8. Bölüm - Deniz Tarağı

  8. Bölüm - Deniz Tarağı

  Bu bölümde, şefimiz, Marcus Wareing'ın klasik yemeklerinden deniz tarağı, körili yer elması püresi ve mantar çorbası ile tekir yapıyor.

  7. Bölüm - Fırında Somon

  7. Bölüm - Fırında Somon

  Bu bölümde, şefimiz, Tetsuya Wakuda'ın klasik yemeklerinden fırında somon ile maydanoz kapari püresi yapıyor.

  6. Bölüm - Ballı Nane Soslu Bebek Hav..

  6. Bölüm - Ballı Nane Soslu Bebek Havuç

  Bu bölümde, şefimiz, Wolfgang Puck'ın klasik yemeklerinden ballı nane sosulu bebek havuç ile kuzu pirzola ve baharatlı balkabağı çorbası yapıyor.

  5. Bölüm - Turunç Soslu Brokoli Püres..

  5. Bölüm - Turunç Soslu Brokoli Püresi

  Bu bölümde, şefimiz, Pierre Koffman'ın klasik yemeklerinden turunç soslu brokoli püresi ile tava levrek ve enginar ile baharatlı ördek yapıyor.

  4. Bölüm - Kıtır Somon

  4. Bölüm - Kıtır Somon

  Bu bölümde, şefimiz, Thomas Keller'ın klasik yemeklerinden kıtır somon, pırasa ile beurre blanc ve körili karnabahar çorbası ile pancar cipsi yapıyor.

  3. Bölüm - Patates ile Antrikot ve Mo..

  3. Bölüm - Patates ile Antrikot ve Mozarella Topları

  Bu bölümde, şefimiz, Heston Blumenthal'ın klasik yemeklerinden 3 kere pişmiş patates ile antrikot ve mozarella topları ile mükemmel haşlanmış yumurta yapıyor.

  2. Bölüm - Sebze Yahni

  2. Bölüm - Sebze Yahni

  Bu bölümde, şefimiz, Alaın Ducasse'ın klasik yemeklerinden sebze yahni ile mantar duxelles ve domates penne ile jumbo karides yapıyor.

  1. Bölüm - Bonfile ile Patates Mousse

  1. Bölüm - Bonfile ile Patates Mousse

  Bu bölümde, şefimiz, Joel Robuchon'un klasik yemeklerinden bonfile ile patates mousse ve baby havuç ile kremalı limonotlu soslu levrek yapıyor.

  Floribama Shore 1.Szn 6.Blm

  Floribama Shore 1.Szn 6.Blm

  Floribama Shore 1.Szn 6.Blm Floribama Shore 1.Szn 6.Ep
  Reality
  Eğlenceli bir yaz tatili için, sekiz genç yetişkin ile bu sefer Florida Panhandle'a gidiyoruz!
  45 dk
  Floribama Shore 1.Szn 5.Blm

  Floribama Shore 1.Szn 5.Blm

  Floribama Shore 1.Szn 5.Blm Floribama Shore 1.Szn 5.Ep
  Reality
  Eğlenceli bir yaz tatili için, sekiz genç yetişkin ile bu sefer Florida Panhandle'a gidiyoruz!
  45 dk
  Teen Mom Young and Pregnant - 1.Szn 4.Blm

  Teen Mom Young and Pregnant - 1.Szn 4.Blm

  Teen Mom Young and Pregnant - 1.Szn 4.Blm Teen Mom Young and Pregnant - 1.Szn 4.Ep
  Reality
  Beş genç kadının, hamilelik ve annelik üzerine deneyimleri ekrana geliyor!
  45 dk
  Floribama Shore 1.Szn 4.Blm

  Floribama Shore 1.Szn 4.Blm

  Floribama Shore 1.Szn 4.Blm Floribama Shore 1.Szn 4.Ep
  Reality
  Eğlenceli bir yaz tatili için, sekiz genç yetişkin ile bu sefer Florida Panhandle'a gidiyoruz!
  45 dk
  Teen Mom Young and Pregnant - 1.Szn 1.Blm

  Teen Mom Young and Pregnant - 1.Szn 1.Blm

  Teen Mom Young and Pregnant - 1.Szn 1.Blm Teen Mom Young and Pregnant - 1.Szn 1.Ep
  Reality
  Beş genç kadının, hamilelik ve annelik üzerine deneyimleri ekrana geliyor!
  45 dk
  Siesta Key 1.Szn 11.Blm

  Siesta Key 1.Szn 11.Blm

  Siesta Key 1.Szn 11.Blm Siesta Key 1.Szn 11.Ep
  Reality
  Bir grup gencin, sevgi, acı, ihanet, sınıf ve yetişkinlik meselelerine karşı yaşadıklarını izliyoruz.
  45 dk
  Floribama Shore 1.Szn 1.Blm

  Floribama Shore 1.Szn 1.Blm

  Floribama Shore 1.Szn 1.Blm Floribama Shore 1.Szn 1.Ep
  Reality
  Eğlenceli bir yaz tatili için, sekiz genç yetişkin ile bu sefer Florida Panhandle'a gidiyoruz!
  45 dk
  Çocuklar Mutfakta

  Çocuklar Mutfakta

  Çocuklar Mutfakta
  Yemek
  Birlikte, yapacakları yemekler için alışveriş yaptıktan sonra Didem Şef’in tarifine göre çocuklar yemekleri hazırlıyorlar.
  Elif ile Lezzet Yolculuğu

  Elif ile Lezzet Yolculuğu

  Elif ile Lezzet Yolculuğu
  Yemek
  Her bölümünde doğal ve yerel gıda maddelerinin peşine düşüp onlarla ilgili bilgiler aktarıyor, dostlarının evinde yöresel uygulamaları, tarifleri keşfediyor, ünlü sanatkar ve zanaatkarla sohbet ediyor.
  Sedef'li Lezzetler

  Sedef'li Lezzetler

  Sedef'li Lezzetler
  Yaşam
  Pazartesi günleri gastronomi dünyasından ünlü şefleri,Salı günleri sağlıklı beslenme yollarını anlatacak uzmanlar,her Çarşamba bir anne ve Perşembe günlerinde ise iş,sanat ve cemiyet hayatından ünlü bir isim konuk oluyor.
  İki Şekerli Bir Sade

  İki Şekerli Bir Sade

  İki Şekerli Bir Sade
  Yemek
  Programda gündemdeki haberlerden sosyal yaşama, önemli magazin olaylarından yeme içme dünyasının gündemine kadar pek çok konu ele alınıyor. Bazen manşetlere taşınan bir magazinel olay, bazen de bir sosyal fenomen masaya yatırılıyor.
  Martha'dan Tatlı Tarifler

  Martha'dan Tatlı Tarifler

  Martha'dan Tatlı Tarifler
  Yemek
  İyi yaşama sanatı konusunda uzman Martha Stewart, her bölümde birbirinden nefis tatlıların nasıl hazırlandığını ve ipuçlarını adım adım izleyicileriyle paylaşıyor.
  İdil'den

  İdil'den

  İdil'den
  Yemek
  Ne yemek yapsam diye düşünürken kaybettiğiniz vakti size geri verecek olan İdil Yazar, kolay ve herkesi mutlu eden yemekleriyle mutfakta harikalar yaratıyor.
  İmza Yemekler

  İmza Yemekler

  İmza Yemekler
  Yemek
  İmza Yemekler, gastronomi dünyasına yön veren usta şeflere ait orijinal tariflerin, Murat Bozok tarafından uygulandığı program...
  5 Şef

  5 Şef

  5 Şef
  Yemek
  Osmanlı mutfağından pastalara kadar çok seçenekli bir içeriğe sahip olacak programın şefleri ise kendi alanlarında usta isimler...
  Hollywood Medium With Tyler Henry

  Hollywood Medium With Tyler Henry

  Hollywood Medium With Tyler Henry
  Reality Show
  Ünlü medyum Tyler Henry, Hollywood dünyasına ilişkin kehanetleriyle şaşırtmaya devam ediyor.
  Görevimiz Yemek

  Görevimiz Yemek

  Görevimiz Yemek
  Yemek
  İki farklı tarzı barındıran iki üstad yemek için bulundukları mekanlarda, yörelerde eğlenceli sohbetin ortasına atıyorlar bizi.
  Unutulmuş Reçeteler

  Unutulmuş Reçeteler

  Unutulmuş Reçeteler
  Yaşam
  Cenk Doğar'ın keyifli sunumuyla bu hafta, İstanbul'un en güzel ve tarihi semtlerinden Zeyrek'te, Osmanlı Mutfağı'nın vazgeçilmezlerinden, Sultan İkinci Mahmud'un en sevdiği yemek olan "ballı mahmudiye" ekranlarınıza gelecek.
  Bi' Tarif

  Bi' Tarif

  Bi' Tarif
  Yemek
  Şimdi her ikisi bir araya geldi ve “Bi' Tarif” te buluştu. Dünyanın farklı mutfaklarından yemeklerin yapılacağı “Bi' Tarif”, hafızamızın hem tatma hem de görme duyularında, heyecanlı bir hareketliliği başlatacak.
  İştahlı Çocuklar

  İştahlı Çocuklar

  İştahlı Çocuklar
  Yemek
  Seda Sümer, annelere çocuk beslenmesiyle ilgili çok önemli bilgiler ve ipuçları verirken, çocuk sağlığı, psikolojik destek ve pedagojik bilgiler almak için uzman konukların da ağırlıyor.
  ÜniŞef

  ÜniŞef

  ÜniŞef
  Yemek
  Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
  Şerife ile Yaşam

  Şerife ile Yaşam

  Şerife ile Yaşam
  Yemek
  Doğal tarım, doğal beslenme ve sağlıklı yemeklerle ilgili merak ettiğiniz her şey 'Şerife ile Yaşam'da...
  Dünyaları Yerim

  Dünyaları Yerim

  Dünyaları Yerim
  Yemek
  Her ikisi de gezi ve lezzet düşkünü olan Simla ve Rüçhan, her programda yılın 12 ayı pırıl pırıl güneşli Kaliforniya’nın bir başka köşesinden bir mutfağı seçiyor, tattıkları yemekleri tarihi ve kültürel geçmişleriyle birlikte, yemek mekanının bulunduğu bölgeyi de keşfederek sizlerle paylaşıyor.
  Project Runway

  Project Runway

  Project Runway
  Reality
  Heidi Klum'la dünyanın en güzel görünümlü Show'u!Tasarımdan gerçeğe uzanan konseptler,hayaller.16 tasarımcı NY.Moda haftası için yarışıyor.
  Pasta Atölyesi

  Pasta Atölyesi

  Pasta Atölyesi
  Yaşam
  Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, kutlamalar ve daha birçok özel an için tasarlayabileceğiniz birbirinden değişik pastaları, Burçin Birdane ekranda sizler için anlatacak, yapacak, kısa bir sürede ortaya çıkaracak.
  Patisserie

  Patisserie

  Patisserie
  Yemek
  Bu programda, Natali Gökyay her evin mutfağını adeta bir pastaneye dönüştürüyor. Bakmaya da yemeye de kıyamayacağınız en özel tarifler ekranlara geliyor.
  Lezzetin Ustaları

  Lezzetin Ustaları

  Lezzetin Ustaları
  Yemek
  Anadolu’nun dört bir yanındaki lezzet ustalarının sıra dışı hikayeleri ve başarı sırları “Lezzetin Ustaları” programıyla ekranlarınıza geliyor.
  Yoga

  Yoga

  Yoga
  Jimnastik
  Müjde Mısırlı'nın hazırlayıp sunduğu programda gündelik hayatın streslerinden kurtulmanın en etkili yöntemlerinden biri olan yoganın farklı yöntemleri sizlerle...
  Fit Mutfak

  Fit Mutfak

  Fit Mutfak
  Sağlık
  Dilistan Çilingiroğlu Shipman ile birlikte, birbirinden farklı ve yaratıcı tarifler, fit kalmanızı kolaylaştıracak tüyolarla spor ve beslenmenin önemine değiniliyor.
  Dinamik Sabahlar

  Dinamik Sabahlar

  Dinamik Sabahlar
  Jimnastik
  Spor eğitmeni İnanç Akbaş ile sabahlar hareketleniyor.
  Sayfa Başına Dön

  İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.