İmza Yemekler
  İmza Yemekler

  İmza Yemekler

  BÖLÜMLER
  96. Bölüm - Kestaneli Vişne Kurulu Yab..

  96. Bölüm - Kestaneli Vişne Kurulu Yabani Pirinç

  Ayrıca kırmızı soğanlı dolmalık fıstıklı İtalyan kuskusu yapıyor.

  95. Bölüm - Rigatoni

  95. Bölüm - Rigatoni

  Bu bölümde, şefimiz, Ned Bell 'ın klasik yemeklerinden, ıspanaklı, kaju fıstıklı, pestolu, ballı domatesli somon ve karidesli, sarımsaklı, bezelyeli, rigatoni yapıyor.

  94. Bölüm - Ispanaklı Havuçlu Biberiye..

  94. Bölüm - Ispanaklı Havuçlu Biberiyeli Patates

  Ayrıca bıldırcın pastırma ile cevizli Vinegrette’li patates salatası yapıyor.

  93. Bölüm - Sri Lanka Tarzı Soğanlı Kö..

  93. Bölüm - Sri Lanka Tarzı Soğanlı Körili Tavuk

  Bu bölümde, şefimiz, Geoff Jansz 'In klasik yemeklerinden, Sri Lanka tarzı soğanlı körili tavuk ve tütsülenmiş baharatlı domates ile biber çorbası yapıyor.

  92. Bölüm - Bezelyeli Fasulyeli Mantar..

  92. Bölüm - Bezelyeli Fasulyeli Mantarlı Taze Baharatlı Kuzu..

  Bu bölümde, şefimiz, Jun Tanaka 'In klasik yemeklerinden, bezelyeli fasulyeli mantarlı taze baharatlı kuzu pirzola ve kaparili somon ile kıtır sebze salatası yapıyor.

  91. Bölüm - Balkabaklı Mantar ile Roka..

  91. Bölüm - Balkabaklı Mantar ile Roka Pestolu Farfalle

  Bu bölümde, şefimiz, David Burke 'ın klasik yemeklerinden, balkabaklı mantar ile roka pestolu farfalle ve jumbo karides ile beyaz fasulyeli humusu yapıyor.

  90. Bölüm - Bezelye Soslu Uykuluk

  90. Bölüm - Bezelye Soslu Uykuluk

  Bu bölümde, şefimiz, Mark Hix 'ın klasik yemeklerinden, bezelye soslu uykuluk ve kuşkonmaz salatası keçi peyniri ile pancar yapıyor.

  89. Bölüm - Sote Patates

  89. Bölüm - Sote Patates

  Bu bölümde, şefimiz, Stefano Manfredi 'ın klasik yemeklerinden, sote patates, domatesli zeytinli ile domates suyunda pişmiş levrek ve mantarlı kestane çorbası yapıyor.

  88. Bölüm - Karamelize Elmalı Mor Laha..

  88. Bölüm - Karamelize Elmalı Mor Lahanalı Baharatlı Ördek

  Bu bölümde, şefimiz, Claire Smyth'ın klasik yemeklerinden, karamelize elmalı mor lahanalı baharatlı ördek ve akçaağaç şuruplu, pırasalı tatlı patates çorbası yapıyor.

  87. Bölüm - Zerdeçallı Kajunlu Somon

  87. Bölüm - Zerdeçallı Kajunlu Somon

  Ayrıca kuru üzüm ve kaparili yer elması püresi ile bonfile de yapıyor.

  86. Bölüm - Pastırmalı Fener Balığı So..

  86. Bölüm - Pastırmalı Fener Balığı Sote

  Bu bölümde, şefimiz, Colin Buchan'ın klasik yemeklerinden, pastırmalı fener balığı sote ile kaparili pancar püresi ve siyah sarımsaklı bezelyeli roka çorbası yapıyor.

  85. Bölüm - Mısırlı Misket Limonlu May..

  85. Bölüm - Mısırlı Misket Limonlu Mayonez ile Antrikot

  Şefimiz, Hugo Ortega'ın klasik yemeklerinden, mısırlı misket limonlu mayonez ile antrikot ve baharatlı kalem pirzola ile kimyonlu bademli tatlı patates ezmesi yapıyor.

  84. Bölüm - Pekmezli Nar Ekşili Tavuk

  84. Bölüm - Pekmezli Nar Ekşili Tavuk

  Bu bölümde, şefimiz, Peter Gordon'ın klasik yemeklerinden, pekmezli nar ekşili tavuk ile avokadolu humus ve bulgurlu karamelize havuçlu kapari ile cevizli salata yapıyor.

  83. Bölüm - Karamelize Tavuk

  83. Bölüm - Karamelize Tavuk

  Bu bölümde, şefimiz, Bill Granger'ın klasik yemeklerinden, karamelize tavuk ile yabani pirinç pilavı ve noodle ve kajun fıstığı salatası ile bonfile yapıyor.

  82. Bölüm - Patates Risottosu

  82. Bölüm - Patates Risottosu

  Bu bölümde, şefimiz, Gary Danko'ın klasik yemeklerinden, patates risottosu ve yaban turplu kuşkonmazlı kırmızı soğanlı somon yapıyor.

  81. Bölüm - Antrikot

  81. Bölüm - Antrikot

  Bu bölümde, şefimiz, Brad Long'ın klasik yemeklerinden, antrikot, kuskus ile yeşil fasulye salatası ve havuçlu elma çorbası yapıyor.

  80. Bölüm - Ballı Hardallı Sos ile Tüt..

  80. Bölüm - Ballı Hardallı Sos ile Tütsülenmiş Levrek

  Bu bölümde, şefimiz, Julien Royer'ın klasik yemeklerinden,ballı hardallı sos ile tütsülenmiş levrek ve hindiba,hindistan cevizi sütünde kuru meyveler ile karides yapıyor.

  79. Bölüm - Hurmalı Karamelize Soğan i..

  79. Bölüm - Hurmalı Karamelize Soğan ile Soyalı Ballı Tavuk...

  Bu bölümde, şefimiz, Marc Mcewan'ın klasik yemeklerinden, hurmalı karamelize soğan ile soyalı ballı tavuk pırasa ve somonlu fusulli yapıyor.

  78. Bölüm - Kimyonlu Havuç Püresi ile ..

  78. Bölüm - Kimyonlu Havuç Püresi ile Ördek

  Bu bölümde, şefimiz, James Knappet'ın klasik yemeklerinden, kimyonlu havuç püresi ile ördek ve muskatlı ıspanaklı rezeneli levrek yapıyor.

  77. Bölüm - Mantar Sosunda Yedikule Ma..

  77. Bölüm - Mantar Sosunda Yedikule Marulu

  Bu bölümde, şefimiz, Thomas Sellers'ın klasik yemeklerinden, mantar sosunda Yedikule marulu ile karides ve ördekli zencefil turşusu ile rokfor soslu sandviç yapıyor.

  76. Bölüm - Bonfile

  76. Bölüm - Bonfile

  Bu bölümde, şefimiz, Simon Gueller'ın klasik yemeklerinden, bonfile, mantar püresi ile tereyağında patates ve balkabağı çorbası ile kabak çekirdeği püresi yapıyor.

  75. Bölüm - Levrek Haşlama

  75. Bölüm - Levrek Haşlama

  Bu bölümde, şefimiz, Peter Gilmore'ın klasik yemeklerinden, levrek haşlama, bezelye ile taze otlar ve mantarlı tavuklu kore çorbası yapıyor.

  74. Bölüm - Ballı Yoğurtlu Sote Tavuk

  74. Bölüm - Ballı Yoğurtlu Sote Tavuk

  Bu bölümde,şefimiz,Bruno Laubet'ın klasik yemeklerinden,ballı yoğurtlu sote tavuk ile elma suyunda pişmiş mısırlı kinoa ve üzümlü,erik ile vişne kurulu bıldırcın yapıyor.

  73. Bölüm - Biberiyeli Tütsülenmiş Ant..

  73. Bölüm - Biberiyeli Tütsülenmiş Antrikot

  Bu bölümde, şefimiz, biberiyeli tütsülenmiş antrikot ile sarımsak püresi ve paprikalı levrek, naneli portakal sosu ve portakal suyunda pişmiş patates yapıyor.

  72. Bölüm - Yaban Turbu Soslu Füme Som..

  72. Bölüm - Yaban Turbu Soslu Füme Somon

  Bu bölümde, şefimiz, Raymond Blanc'ın klasik yemeklerinden, yaban turbu soslu füme somon ile pancar salatası ve pistou çorbası yapıyor.

  71. Bölüm - Çipura ile Patates Bravas

  71. Bölüm - Çipura ile Patates Bravas

  Bu bölümde, şefimiz, Rick Stein'ın klasik yemeklerinden, çipura ile patates bravas ve narlı buğday salatası yapıyor.

  70. Bölüm - Kıtır Karides

  70. Bölüm - Kıtır Karides

  Bu bölümde, şefimiz, Tim Raue'ın klasik yemeklerinden, kıtır karides ile wasabili mayonez ve mango salatası ile levrekli elma salatası yapıyor.

  69. Bölüm - Nane Zencefil Soslu Sote L..

  69. Bölüm - Nane Zencefil Soslu Sote Levrek

  Bu bölümde, şefimiz, Kyle Connaughton'ın klasik yemeklerinden, nane zencefil soslu sote levrek ile bezelyeli pesto ve shitaki mantarlı, pirinçli çipura çorbası yapıyor.

  68. Bölüm - Tavada Ördek Göğsü

  68. Bölüm - Tavada Ördek Göğsü

  Bu bölümde, şefimiz, Peter Goossens 'ın klasik yemeklerinden, tavada ördek göğsü, mercimek ile ıspanak ve acılı karides ile ananas sote yapıyor.

  67. Bölüm - Karamelize Tavuk

  67. Bölüm - Karamelize Tavuk

  Bu bölümde, şefimiz, Daniel Rose 'ın klasik yemeklerinden, karamelize tavuk, soslu pırasa ile pancar ve sarımsak çorbası yapıyor.

  66. Bölüm - Sote Somonlu Kuşkonmaz

  66. Bölüm - Sote Somonlu Kuşkonmaz

  Bu bölümde, şefimiz, Patrick Kriss 'ın klasik yemeklerinden, sote somonlu kuşkonmaz ile kuru mantar ve camambert, armut ile fındıklı salata yapıyor.

  65. Bölüm - Karides, Bezelye ile Fesle..

  65. Bölüm - Karides, Bezelye ile Fesleğenli Farfalle

  Bu bölümde, şefimiz, Paul Bertolli 'ın klasik yemeklerinden, karides, bezelye ile fesleğenli farfalle ve patatesli enginar çorbası yapıyor.

  64. Bölüm - Domates,Mercimek İle Helli..

  64. Bölüm - Domates,Mercimek İle Hellim Salatası

  Bu bölümde, şefimiz, Yotam Ottolenghi'ın klasik yemeklerinden, domates, mercimek ile hellim salatası ve domates, irmik ile maydanoz çorbası yapıyor.

  63. Bölüm - Deniz Tarağı

  63. Bölüm - Deniz Tarağı

  Bu bölümde, şefimiz, John Campbell'ın klasik yemeklerinden, deniz tarağı, tütsülenmiş pancar ile kuşkonmaz ve vişneli ördekli vanilyalı limelı patates püresi yapıyor.

  62. Bölüm - Sarımsaklı Karides

  62. Bölüm - Sarımsaklı Karides

  Bu bölümde, şefimiz, Joel Robuchon'ın klasik yemeklerinden, sarımsaklı karides ile kerevizli mayonez ve tarhunlu mantarlı tavuk sote yapıyor.

  61. Bölüm - Kıtır Çipura

  61. Bölüm - Kıtır Çipura

  Şefimiz, Nathan Outlaw'ın klasik yemeklerinden,kıtır çipura,konfit pırasa ile maydanozlu mayonez ve hindistan cevizi sütünde haşlanmış levrek ile fındıklı salata yapıyor.

  İki Şekerli Bir Sade

  İki Şekerli Bir Sade

  İki Şekerli Bir Sade
  Yemek
  Programda gündemdeki haberlerden sosyal yaşama, önemli magazin olaylarından yeme içme dünyasının gündemine kadar pek çok konu ele alınıyor. Bazen manşetlere taşınan bir magazinel olay, bazen de bir sosyal fenomen masaya yatırılıyor.
  Sofralarımız

  Sofralarımız

  Sofralarımız
  Yemek
  Şefimiz Çiğdem Seferoğlu, günün her öğününe ait, yerel ve geleneksel olandan ilham alan, leziz ve modern sentezler sunan yemekler ve tatlılar yapıyor.
  Hep Fit

  Hep Fit

  Hep Fit
  Sağlık
  Esneme hareketleri, yağ yakma egzersizleri, bölgesel incelme tüyoları, beden kitle indeksini düşürmeye yönelik önemli tavsiyeler, kişiye özel antrenmanlar, diyet yemekler ve detoks içecek tariflerinin yer aldığı Hep Fit, sağlıklı yaşamak isteyen herkese alternatif bir yaşam tarzı sunuyor.
  Bi' Tarif

  Bi' Tarif

  Bi' Tarif
  Yemek
  Şimdi her ikisi bir araya geldi ve “Bi' Tarif” te buluştu. Dünyanın farklı mutfaklarından yemeklerin yapılacağı “Bi' Tarif”, hafızamızın hem tatma hem de görme duyularında, heyecanlı bir hareketliliği başlatacak.
  İmza Yemekler

  İmza Yemekler

  İmza Yemekler
  Yemek
  İmza Yemekler, gastronomi dünyasına yön veren usta şeflere ait orijinal tariflerin, Murat Bozok tarafından uygulandığı program...
  İdil'den

  İdil'den

  İdil'den
  Yemek
  Ne yemek yapsam diye düşünürken kaybettiğiniz vakti size geri verecek olan İdil Yazar, kolay ve herkesi mutlu eden yemekleriyle mutfakta harikalar yaratıyor.
  Şefin Dünyası

  Şefin Dünyası

  Şefin Dünyası
  Yemek
  Şef Hazer Amani, sizi dünyanın bilmediğimiz köşelerinden,farklı, şaşırtıcı lezzetlerle tanıştıracak.Cancun’dan,Bask’dan,Hokaido’dan ufuk açıcı tarifler bizleri bekliyor.
  Lezzetin Ustaları

  Lezzetin Ustaları

  Lezzetin Ustaları
  Yemek
  Anadolu’nun dört bir yanındaki lezzet ustalarının sıra dışı hikayeleri ve başarı sırları “Lezzetin Ustaları” programıyla ekranlarınıza geliyor.
  Şerife ile Yaşam

  Şerife ile Yaşam

  Şerife ile Yaşam
  Yemek
  Doğal tarım, doğal beslenme ve sağlıklı yemeklerle ilgili merak ettiğiniz her şey 'Şerife ile Yaşam'da...
  Elif ile Lezzet Yolculuğu

  Elif ile Lezzet Yolculuğu

  Elif ile Lezzet Yolculuğu
  Yemek
  Her bölümünde doğal ve yerel gıda maddelerinin peşine düşüp onlarla ilgili bilgiler aktarıyor, dostlarının evinde yöresel uygulamaları, tarifleri keşfediyor, ünlü sanatkar ve zanaatkarla sohbet ediyor.
  Görevimiz Yemek

  Görevimiz Yemek

  Görevimiz Yemek
  Yemek
  İki farklı tarzı barındıran iki üstad yemek için bulundukları mekanlarda, yörelerde eğlenceli sohbetin ortasına atıyorlar bizi.
  Çocuklar Mutfakta

  Çocuklar Mutfakta

  Çocuklar Mutfakta
  Yemek
  Birlikte, yapacakları yemekler için alışveriş yaptıktan sonra Didem Şef’in tarifine göre çocuklar yemekleri hazırlıyorlar.
  Martha'dan Tatlı Tarifler

  Martha'dan Tatlı Tarifler

  Martha'dan Tatlı Tarifler
  Yemek
  İyi yaşama sanatı konusunda uzman Martha Stewart, her bölümde birbirinden nefis tatlıların nasıl hazırlandığını ve ipuçlarını adım adım izleyicileriyle paylaşıyor.
  5 Şef

  5 Şef

  5 Şef
  Yemek
  Osmanlı mutfağından pastalara kadar çok seçenekli bir içeriğe sahip olacak programın şefleri ise kendi alanlarında usta isimler...
  Unutulmuş Reçeteler

  Unutulmuş Reçeteler

  Unutulmuş Reçeteler
  Yaşam
  Cenk Doğar'ın keyifli sunumuyla bu hafta, İstanbul'un en güzel ve tarihi semtlerinden Zeyrek'te, Osmanlı Mutfağı'nın vazgeçilmezlerinden, Sultan İkinci Mahmud'un en sevdiği yemek olan "ballı mahmudiye" ekranlarınıza gelecek.
  Gastronomi Maceraları

  Gastronomi Maceraları

  Gastronomi Maceraları
  Yemek
  Dünya mutfaklarının ritmini Ayhan Sicimoğlu'yla tutmaya hazır mısınız...
  İştahlı Çocuklar

  İştahlı Çocuklar

  İştahlı Çocuklar
  Yemek
  Seda Sümer, annelere çocuk beslenmesiyle ilgili çok önemli bilgiler ve ipuçları verirken, çocuk sağlığı, psikolojik destek ve pedagojik bilgiler almak için uzman konukların da ağırlıyor.
  ÜniŞef

  ÜniŞef

  ÜniŞef
  Yemek
  Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
  Dünyaları Yerim

  Dünyaları Yerim

  Dünyaları Yerim
  Yemek
  Her ikisi de gezi ve lezzet düşkünü olan Simla ve Rüçhan, her programda yılın 12 ayı pırıl pırıl güneşli Kaliforniya’nın bir başka köşesinden bir mutfağı seçiyor, tattıkları yemekleri tarihi ve kültürel geçmişleriyle birlikte, yemek mekanının bulunduğu bölgeyi de keşfederek sizlerle paylaşıyor.
  Project Runway

  Project Runway

  Project Runway
  Reality
  Heidi Klum'la dünyanın en güzel görünümlü Show'u!Tasarımdan gerçeğe uzanan konseptler,hayaller.16 tasarımcı NY.Moda haftası için yarışıyor.
  Pasta Atölyesi

  Pasta Atölyesi

  Pasta Atölyesi
  Yaşam
  Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, kutlamalar ve daha birçok özel an için tasarlayabileceğiniz birbirinden değişik pastaları, Burçin Birdane ekranda sizler için anlatacak, yapacak, kısa bir sürede ortaya çıkaracak.
  Patisserie

  Patisserie

  Patisserie
  Yemek
  Bu programda, Natali Gökyay her evin mutfağını adeta bir pastaneye dönüştürüyor. Bakmaya da yemeye de kıyamayacağınız en özel tarifler ekranlara geliyor.
  Yoga

  Yoga

  Yoga
  Jimnastik
  Müjde Mısırlı'nın hazırlayıp sunduğu programda gündelik hayatın streslerinden kurtulmanın en etkili yöntemlerinden biri olan yoganın farklı yöntemleri sizlerle...
  Sedef'li Lezzetler

  Sedef'li Lezzetler

  Sedef'li Lezzetler
  Yaşam
  Pazartesi günleri gastronomi dünyasından ünlü şefleri,Salı günleri sağlıklı beslenme yollarını anlatacak uzmanlar,her Çarşamba bir anne ve Perşembe günlerinde ise iş,sanat ve cemiyet hayatından ünlü bir isim konuk oluyor.
  Fit Mutfak

  Fit Mutfak

  Fit Mutfak
  Sağlık
  Dilistan Çilingiroğlu Shipman ile birlikte, birbirinden farklı ve yaratıcı tarifler, fit kalmanızı kolaylaştıracak tüyolarla spor ve beslenmenin önemine değiniliyor.
  Dinamik Sabahlar

  Dinamik Sabahlar

  Dinamik Sabahlar
  Jimnastik
  Spor eğitmeni İnanç Akbaş ile sabahlar hareketleniyor.
  Taha Erpulat ile Pilates

  Taha Erpulat ile Pilates

  Taha Erpulat ile Pilates
  Jimnastik
  Ülkemizde özellikle son zamanlarda popüler olan Pilates ile ilgili tüm detaylar Taha Erpulat’ın usta yorumu ile ekranlara geliyor.
  Kolay Mutfak

  Kolay Mutfak

  Kolay Mutfak
  Yemek
  Gülşah Şen’in eğlenceli sunumuyla hızlı yemek, yeni, denenmemiş, lezzetli ve pratik tarifleriyle izleyicilerle buluşuyor.
  Lezzetli Sohbetler

  Lezzetli Sohbetler

  Lezzetli Sohbetler
  Yaşam
  Nur Viral'in sunuculuğunu yaptığı programda,Osmanlı ve Ortadoğu mutfakları üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan Şef Yunus Emre Akkor birbirinden lezzetli tariflerini sizlerle paylaşacak.Prof.Dr. Muhammet Nur Doğan ve Vehbi Karakaş da sohbetleriyle Ramazan ayının manevi esintisini sizlerle paylaşacak.
  Kahve?

  Kahve?

  Kahve?
  Yemek
  Kahve uzmanı Sam Çevizköz'ün sunduğu "Kahve?"de gurme kahve dünyasıyla ilgili az bilinen,bir o kadar da önemli konular işleniyor.
  Sayfa Başına Dön

  İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.