Lezzetin Ustaları - 2.Sezon
Lezzetin Ustaları
Lezzetin Ustaları - 2.Sezon

Lezzetin Ustaları - 2.Sezon

Lezzetin Ustaları

Uyarı
Anadolu’nun dört bir yanındaki lezzet ustalarının sıra dışı hikayeleri ve başarı sırları “Lezzetin Ustaları” programıyla ekranlarınıza geliyor.
Anadolu’nun dört bir yanındaki lezzet ustalarının sıra dışı hikayeleri ve başarı sırları “Lezzetin Ustaları” programıyla ekranlarınıza geliyor.

Anadolu’nun dört bir yanındaki lezzet ustalarının sıra dışı hikayeleri ve başarı sırları “Lezzetin Ustaları” programıyla ekranlarınıza geliyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
78. Bölüm - Kebapçı Erdal Usta

İstanbul'daki mekanında birbirinden lezzetli kebaplar ve lahmacunlar yapan Giresunlu kebap ustası Erdal Demir’in hikayesini ekranlara getiriyoruz.

77. Bölüm - Yöresel Yemekler Fahriye Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Kastamonu'dayız. Birbirinden lezzetli yöresel yemekler yapan Fahriye ustanın hikayesi ekrana geliyor.

76. Bölüm - Çiğ Börekçi İsmail Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Bursa'dayız. Devamını oku Eski Bakırcılar Çarşısı'ndaki mütevazi mekanında 1962'den beri çiğ börek yapan İsmail ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.

75. Bölüm - Kadıköy

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta İstanbul Kadıköy'e konuk oluyoruz. Devamını oku 1945'ten beri rengarenk akide şekerleri ve çeşit çeşit lokumlar yapan, Şekerci Nurtekin Usta’nın tatlı yolculuğunu ekranlara getiriyoruz.

74. Bölüm - Dönerci Nail Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Kastamonu'dayız. Devamını oku Meşhur Kastamonu dönerini, üçüncü kuşak olarak dedesinden öğrendiği gibi yapmaya devam eden Nail ustanın hikayesini ekrana getiriyoruz.

73. Bölüm - İznik

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Bursa'nın İznik ilçesine konuk oluyoruz. Devamını oku Su değirmeninde öğüttükleri unlarla, taş fırınlarda birbirinden lezzetli ekmekler pişiren Nebahat ve Ayhan ustanın hikayesini ekrana getiriyoruz...

72. Bölüm - Mustafa Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Çorum'dayız. Devamını oku Sevilen bir düğün yemeği olan 'iskilip dolmasını' her zaman yenebilmesi için restoranında geleneksel yöntemlerle hazırlayıp sunan Mustafa Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.

71. Bölüm - İstanbul

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta İstanbul'dayız. Devamını oku Kadıköy Hasanpaşa’daki dükanında birbirinden lezzetli Osmanlı şerbetlerini geleneksel yöntemlerle yapan Ali Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.

70. Bölüm - Manisa

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Manisa'dayız. Devamını oku Babası Cemal Yansiler'den öğrendiği 'Manisa Kebabı'nı geleneksel yöntemlerle yapmaya devam eden Nuri Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.

69. Bölüm - Kapamacı Uğur Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Alaşehir'deyiz. Bir çeşit mantı olan Alaşehir'e özgü 'Kapama'yı 1987'den beri yapan Uğur ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.

68. Bölüm - Tarsus Kebapçısı Yusuf Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Tarsus'tayız. Devamını oku Babası Eyüp ustadan öğrendiği 'Tarsus Kebabı'nı oğlu ile birlikte yapmaya devam eden Yusuf ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.

67. Bölüm - Sokak Lahmacuncusu Ali Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Adana'dayız. Devamını oku Yaptığı lahmacunları 1964'ten beri hep aynı yerdeki seyyar arabasında satan sokak lahmacuncusu Ali Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.

66. Bölüm - Esnaf Lokantası Bülent Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Bursa'dayız. Devamını oku Her gün değişen menüsünde Osmanlı ve Türk mutfağından özel yemekler yapan Bülent Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.

65. Bölüm - Ciğer Kebapçı Mehmet Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Adana'dayız. Devamını oku Tarihi büyüksaat dibinde salaş ama bir o kadar da samimi mekanında birbirinden lezzetli ciğer kebapları yapan Mehmet Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.

64. Bölüm - Teneke Kebapçısı Zafer Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta kasap Zafer Usta'nın hikayesi ekrana geliyor. Devamını oku Zafer Usta, Kahramanmaraş'taki dükkanında misafirlerine doğal ve lezzetli etlerle hazırladığı “teneke kebabını” taş fırında pişirip, sunuyor.

63. Bölüm - Humusçu Salim Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Tarsus'daki mütevazi dükkanında 1961'den beri humusu geleneksel yöntemlerle yapan Salim Usta'nın hikayesi ekrana geliyor...

62. Bölüm - Pastacı Sinem Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta İstanbul'dayız. Devamını oku Butik pastaları ve kendilerine özgü tarifleriyle büyük beğeni toplayan genç pasta ustası Sinem Alfasa'nın tatlı hikayesini ekranlara getiriyoruz.

61. Bölüm - Tava Ciğercisi Kazım Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Edirne'deyiz. 1962 yılından beri mütevazi dükkanında tava ciğeri yapan Kazım Usta’nın hikayesi ekrana geliyor...

60. Bölüm - Midyeci Ahmet Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, midye dolma deyince akla ilk gelen ve pek çok insana midyeyi sevdiren Ahmet Usta’nın hikayesini ve lezzet sırlarını ekrana getiriyoruz.

59. Bölüm - Katmerci Naim Usta

Akhisar'daki mütavazi dükanında elle açılan hamurun içine yumurta,tulum peyniri ve maydanoz ilave ederek nefis bir katmer ortaya çıkaran Naim Usta’nın hikayesi sizlerle.

58. Bölüm - Paçacı Süleyman Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Akhisar'da 4. kuşağın işlettiği bir mekana konuk oluyoruz. Devamını oku Pideli kelle paça çorbasının asırlık hikayesini ve lezzet sırlarını Paçacı Süleyman Usta'dan öğreniyoruz.

57. Bölüm - Dürümcü Alper Usta

İzmir’deki mütevazi dükkanında müptela adını verdiği lezzetli et dürümler ve daha birçok çeşit dürüm yapan genç lezzet ustası Alper Dündar’ın hikayesi ekrana geliyor.

56. Bölüm - Kahve Ustası Sam

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, uzun yıllar Avustralya'da yaşayan ve kahve sektöründeki deneyimini İstanbul'a taşıyan kahve ustasına konuk oluyoruz. Devamını oku Birçok insana kahveyi sevdiren, kahve kavurma, barista ve iyi kahve denildiğinde akla ilk gelen isim olan kahve aşığı Sam Çeviköz'ün hikayesini ekranlara getiriyoruz.

55. Bölüm - Pilavcı Taner Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, 100 yıllık geçmişi olan bir mekana konuk oluyoruz. Devamını oku Trabzon'un gastronomik değerlerinden biri olan pilavın asırlık hikayesini ve lezzet sırlarını Taner Usta'dan öğreniyoruz.

54. Bölüm - Balıkçı Erşan Usta

Lezzet'in Ustaları'nda bu hafta Trabzon'a konuk oluyor ve meşhur balıkçı Erşan Usta'nın seyyar arabada başlayan hikayesini ekrana getiriyoruz...

53. Bölüm - Pideci Murat Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, İstanbul Sultanbeyli'ye konuk oluyor ve meşhur Trabzon pidecisi Murat Usta'nın hikayesini ekrana getiriyoruz...

54

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.