Mehmet Şakiroğlu - Klinik Psikolog
Mehmet Şakiroğlu - Klinik Psikolog
Mehmet Şakiroğlu - Klinik Psikolog

Mehmet Şakiroğlu - Klinik Psikolog

Uyarı
#EvdeKal ama lezzetli yemeklerden, spordan, önemli sağlık tavsiyelerinden mahrum kalma... Devamını oku
#EvdeKal ama lezzetli yemeklerden, spordan, önemli sağlık tavsiyelerinden mahrum kalma...Zengin içeriğiyle evde olduğun süreçte sana rehberlik edecek #EvdeKal videolarını bir an önce izlemeye başla!

#EvdeKal ama lezzetli yemeklerden, spordan, önemli sağlık tavsiyelerinden mahrum kalma...Zengin içeriğiyle evde olduğun süreçte sana rehberlik edecek #EvdeKal videolarını bir an önce izlemeye başla!Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

12. Bölüm - İnsanlar Üzerinde Olumlu Etki Bırakmanın 5 Yolu

Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, insanlar üzerinde olumlu etki bırakmanın yöntemlerinden ve bu yöntemlerin gerekliliğinden bahsediyor.

11. Bölüm - "Kafaya Takma" Ama Nasıl?

Klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, korkularımızı - kaygılarımızı artıran, bizi strese sokan olumsuz düşüncelerden kurtulmanın yöntemlerinden bahsediyor.

10. Bölüm - A Tipi Kişilik Özellikleri Nelerdir?

Klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, A tipi kişilik özelliklerinin neler olduğunu ve bu özellikleri taşıyan insanların nasıl davranışlar sergilediğini anlatıyor.

9. Bölüm - Evdeyken Çocuklarla Nasıl Vakit Geçirilir?

Evdeyken çocuklarla en doğru şekilde nasıl vakit geçirilir? Devamını oku Sürekli evde kalma durumu çocuklar için zor olabilir. Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, bu durumu kolaylaştıracak tavsiyeler veriyor ve evde çocuklarla doğru bir şekilde nasıl zaman geçirilir tüyolar veriyor.

8. Bölüm - Ruhsal Karantina

Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, virüsten dolayı evde kalınan bu dönemde ruhsal karantinaya girmemek için tavsiyelerde bulunuyor.

7. Bölüm - Zihin Hijyeni

Zihnimizi nasıl temizleriz? Zihnimizi temizlerken hangi düşünce yapılarından kurtulmalıyız? Klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu anlatıyor.

6. Bölüm - Stresle Nasıl Başa Çıkılır?

Klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu uzun süre evde kalmanın yarattığı stresin nedenlerini açıklıyor. Devamını oku Yaşanan stresli duygu durumunun çözüm yolları üzerine herkesin işine yarayacak tüyolar veriyor.

5. Bölüm - Uzun Süre Evde Kalmanın Aile Bireyleri...

Klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu her an bir arada olan aile bireyleri arasında çıkabilecek sorunlara karşı çözüm önerilerini anlatıyor.

4. Bölüm - Önlem Almanın Önemi

Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu bu videoda önlem almanın önemini anlatıyor ve bazı konularda önlem almakta neden zorlandığımızın sebeplerini irdeliyor.

3. Bölüm - Krizi Fırsata Çevirin

Büyük toplumsal olaylardan ya da travmalardan, psikolojik olarak nasıl daha sağlıklı çıkabileceğiniz konusunda Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu'nun tavsiyeleri...

2. Bölüm - Psikolojik Sağlığını Koru!

Uzun süre evde kaldığımız bu dönemde klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, psikolojik sağlığımızı nasıl koruyacağımızın ipuçlarını veriyor.

1. Bölüm - Doğru Eş Seçimi

Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, doğru eş seçiminin kriterlerinden bahsediyor.

82

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.