O Zaman Buyrun
O Zaman Buyrun
O Zaman Buyrun

O Zaman Buyrun

Uyarı
Gizem Hatipoğlu'nun sunuculuğunu, Esat Özata'nın şefliğini üstlendiği programda birbirinden önemli konuklar bilgilendirici ve keyifli sohbetleriyle programa katılıyor.
Gizem Hatipoğlu'nun sunuculuğunu, Esat Özata'nın şefliğini üstlendiği programda birbirinden önemli konuklar bilgilendirici ve keyifli sohbetleriyle programa katılıyor.

Gizem Hatipoğlu'nun sunuculuğunu, Esat Özata'nın şefliğini üstlendiği programda birbirinden önemli konuklar bilgilendirici ve keyifli sohbetleriyle programa katılıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

34. Bölüm - Pancarlı Kabak Kavurma

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji uzmanı Prof. Dr. Emine Sönmez. Devamını oku Menüde ise pancarlı kabak kavurma ile sebzeli yaban pirinç pilavı var.

33. Bölüm - Susamlı Tavuk Şeritleri ile Kıymalı ve Fasulyeli..

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu Klinik Psikolog Aslı Karasaç Özkaya. Menüde ise susamlı tavuk şeritleri ile kıymalı ve fasulyeli nachos var.

32. Bölüm - Bibimbap

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli. Menüde ise bibimbap ile nohut ve ıspanaklı kıtır ekmekler var.

31. Bölüm - Zeytinli Tavuk Budu

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu pratik bilgiler uzmanı Meltem Açıkel. Menüde ise zeytinli tavuk budu ile elmalı ve üzümlü milföy tatlısı var.

30. Bölüm - Tavuk Mücveri

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları sunucu Aynaz Deedra ile Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk. Menüde ise tavuk mücveri ile patates kroket köfte var.

29. Bölüm - Fırında Etli Lahana Kavurması

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları girişimci Merve Devecioğlu ve Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek. Devamını oku Menüde ise fırında etli lahana kavurması ile tarçınlı köfte ve ot salatası var.

28. Bölüm - Soğanlı Pilavlı Tavuk Tikka

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları çini ustası Melike Haliloğlu ve motivasyon konuşmacısı Saadet Şen Öner. Devamını oku Menüde ise soğanlı pilavlı tavuk tikka ile kuru meyveli mozaik pasta var.

27. Bölüm - Buğday Salatası Üzerinde Bamya Kızartması

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları koruyucu sağlık uzmanı Prof. Dr. Oğuz Özyaral ve fonksiyonel tıp sağlık koçu Ebru Zeynep Altay. Devamını oku Menüde ise buğday salatası üzerinde bamya kızartması ile fıstıklı ve pastırmalı bonfile sarma var.

26. Bölüm - Damla Sakızlı Levrek Buğulama

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları diyetisyen Yeşim Temel Özcan ve İç Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Hakan Güveli. Devamını oku Menüde ise damla sakızlı levrek buğulama ile damla çikolatalı kurabiye var.

25. Bölüm - Arpalı ve Etli Fasulye Güveci

O zaman Buyrun'un bu bölüm konukları yoga eğitmeni Silva Untur ile obezite cerrahı Prof. Dr. Hasan Altun. Devamını oku Menüde ise arpalı ve etli fasulye güveci ile tavuk kokoreçli dürüm var.

24. Bölüm - Kuşkonmazlı ve Kuru Erikli Tavuk

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları oyuncu Necmi Yapıcı ve Umut Oğuz. Menüde ise kuşkonmazlı ve kuru erikli tavuk ile domatesli ve fesleğenli bruschetta var.

23. Bölüm - Mercimekli Tavuk Köftesi

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları avukat Yıltay Günay ve psikiyatri uzmanı Prof. Dr. Nesrin Dilbaz. Devamını oku Menüde ise mercimekli tavuk köftesi ve baklava hamuruna sarılı brownıe var.

22. Bölüm - Kavurmalı ve Sebzeli Bulgur Pilavı

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları beyin, omurilik ve sinir cerrahisi uzmanı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu ve girişimci Ferda Uslu. Devamını oku Menüde ise kavurmalı ve sebzeli bulgur pilavı ile kuru etli ve balkabaklı börek var.

21. Bölüm - Kabak Kaşkarikas

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları güzellik koçu Pervin Bulgak ile theta healing eğitmeni Ece Erdoğan. Menüde ise kabak kaşkarikas ile etli soğan tajıne var.

20. Bölüm - Domates Soslu Yufka Lahmacun

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları yazar Nilgün Bodur ile koku uzmanı Bihter Türkan Ergül. Menüde ise domates soslu yufka lahmacun ile kabaklı yeşil salata var.

19. Bölüm - Kağıtta Sebzeli Somon

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları gıda mühendisi ve yazar Tuğba Bayburtluoğlu ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Merve Başkan. Devamını oku Menüde ise kağıtta sebzeli somon ile karamelize soğanlı hellimli pizza var.

18. Bölüm - Kabaklı ve Tulum Peynirli Burma Börek

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları zarafet, imaj ve iletişim uzmanı Ayça Kuru ile yemek kültürü yazarı Nazlı Pişkin. Devamını oku Menüde ise kabaklı ve tulum peynirli burma börek ile kağıt helvalı ve vişneli irmik helvası var.

17. Bölüm - Cevizli ve Patlıcanlı Mısır Ekmeği

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları fonksiyonel sağlık tıp koçu Sema Özpekmezci ile medikal estetik hekimi Dr. Nüket Eroğlu. Devamını oku Menüde ise cevizli ve patlıcanlı mısır ekmeği ile bademli ve pirinçli muhallebi var.

16. Bölüm - Damla Sakızlı Et Kavurma

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları klinik psikolog Aslı Karasaç Özkaya ve işletme sahibi - şef Tolga Kuru. Devamını oku Menüde ise damla sakızlı et kavurma, antep fıstıklı beğendi ve kıymalı kırmızı biber çorbası var.

15. Bölüm - Havuç Yahnisi

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları iç hastalıkları uzmanı Dr. Ayça Kaya ve ilk yardım eğitmeni Ezgi Kalınkara. Devamını oku Menüde ise havuç yahnisi üzerinde bademli et kavurma ile kabak soteli cevizli kadınbudu köfte var.

14. Bölüm - Hint Soslu Tavuk Budu

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları sağlıklı yaşam koçu Dilek Çalışır ile holistik beslenme koçu İlker Çağlayan. Devamını oku Menüde ise Hint soslu tavuk budu ve bulgur köfteli semizotu salatası var.

13. Bölüm - Piroşki

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları stil danışmanı Tülin Kermen ile nefes terapisti Özden Kaftan Thomas. Menüde ise piroşki ile yoğurtlu kebap var.

12. Bölüm - Pirinç Mücveri

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu gastronomi yazarı Ebru Erke. Menüde ise pirinç mücveri ile kıymalı patates röşti var.

11. Bölüm - Enchilada

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu. Menüde ise enchilada ile pişmaniye ve kestaneli tiramisu var.

10. Bölüm - Dana Burgonya

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları kreatif direktör Moshe Aelyon ve Şef Pınar İshakoğlu. Menüde ise dana burgonya ile sıcak çikolatalı tahinli kek var.

9. Bölüm - Elmalı ve Keçi Peynirli Paçanga Böreği

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları kadın doğum ve tüp bebek uzmanı Op. Dr. Serkan Aydoğdu ile kahkaha yogası eğitmeni Funda Sayın. Devamını oku Menüde ise elmalı ve keçi peynirli paçanga böreği ile kadayıflı çikolatalı parfe var.

8. Bölüm - Zeytinyağlı Ananaslı Pırasa

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları yemek yazarı Ayfer Yavi ve KBB uzmanı Op. Dr. Ali Rahimi. Menüde ise dana gulaş ile zeytinyağlı ananaslı pırasa var.

7. Bölüm - Börülce Salatalı Tarhanalı Tavuk

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları stil danışmanı Hande Can ve makyaj sanatçısı Alev Karslı. Menüde ise börülce salatalı tarhanalı tavuk ile elmalı kek var.

6. Bölüm - Borş Çorbası

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları spor eğitmeni Doris Hofer ve uzman diyetisyen Zehra Bora. Menüde ise borş çorbası ile cevizli domates mücveri var.

5. Bölüm - Yufkalı ve Kabaklı Tavuk Beğendi

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu göğüs cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk. Devamını oku Menüde ise yufkalı ve kabaklı tavuk beğendi ile peynir dolgulu ve domates soslu köfte var.

4. Bölüm - Kuru Etli Patates Graten

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları klinik psikolog Şafak Ağaca Kemal ile diş hekimi Pınar Karataban. Menüde ise kuru etli patates graten ve çikolatalı donut var.

3. Bölüm - Karamelize Soğanlı Bademli Bonfile

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları pasta şefi Tuğba Ünal ve seramik atölyesi sahibi Beyhan Uç. Devamını oku Menüde ise karamelize soğanlı bademli bonfile ile avokado salatalı sumaklı akıtma var.

2. Bölüm - Pastırmalı Kuru Fasulye

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları iç hastalıkları uzmanı Dr. Alev Özsarı ile beslenme, diyet ve fitoterapi uzmanı Gizem Keservuran. Devamını oku Menüde ise ekmek üzerinde pastırmalı kuru fasulye ile hindistan cevizi sütünde pişirilmiş tavuk var.

1. Bölüm - Lavanta Buğusunda Pişmiş Sebzeli Levrek

O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu beslenme ve diyet uzmanı Dilara Koçak. Menüde ise lavanta buğusunda pişmiş sebzeli levrek ile mantarlı ve biberli mini mücver kek var.

80

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.